Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

AllTest, Arab Health ve Medlab 2020 Fuarlarında hakim

Çin'in "Kemer ve Yol girişiminin" son yıllarda giderek artan etkisiyle, Basra Körfezi'nin güney kıyısındaki "çöl vahası", Doğu-Batı iletişimi ve işbirliğinde bir kez daha önemli bir rol aldı.27 Ocak - 6 Şubat 2020 arasında, Çin'in en güvenilir üreticilerinden ve servis sağlayıcılarından biri olan AllTest, sergiye güvenle katıldı. MENA bölgesindeki sağlık ve ticaret profesyonellerinin en büyük buluşması olan Arab Health 2020 ve Medlab 2020, BAE Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Ortadoğu'daki sağlık sektörüne giriş kapısı olan Arab Health 2020, 106.900+ sağlık uzmanını ve 159 ülkeden 4250'den fazla katılımcıyı kendine çekti. Dört günlük etkinlikte Medlab 2020, dünyanın 40'tan fazla ülkesinden ve bölgesinden 600'den fazla sergi ve 135'ten fazla ülkeden yaklaşık 25.000 tıp endüstrisi profesyoneli tarafından bölgenin önde gelen sağlık endüstrisi sergisi olarak gücünü vurguladı. Bu yılki toplam sergi alanı 30.000 metrekareyi içeriyor ve Çin'deki geleneksel festivallerin festival atmosferini tamamlıyor.Ortadoğu'da sağlık pazarını açmak için inovasyon trendine öncülük eden AllTest büyüyor!

AllTest, küresel sağlık hizmetlerinde mükemmel bir yenilikçidir. Arap Sağlık 45 yıldır sağlık alanındaki en son yenilikleri getirirken, Medlab hala Orta Doğu'daki sağlık hizmetlerinin kalbinde yer almaktadır. Bu nedenle, IVD profesyonellerinin teknolojik yenilikleri keşfetmeleri ve endüstriyel bilgileri birlikte paylaşmaları için harika bir fırsat. Bu arada, AllTest'in yeni müşterilerle tanışması ve bölgedeki daha fazla iş fırsatı için mevcut müşterilerle ilişkiler geliştirmesi için vazgeçilmez bir platformdur. AllTest, markamızın yüksek değerini ortaklarımıza yaygınlaştırmak ve rekabette önde olmaktan emin. AllTest'in ileriye dönük gelişim alanı şüphesiz geniş olacaktır.

Stand Numarası: Z5 B39 Stand Numarası: Z3 A38


Güçlü bir Ar-Ge ekibiyle AllTest, sağlık sektörü için yeni bir görünüm oluşturmayı umuyor!

AllTest, sergide farklı yüksek güvenilirlikte hızlı test ürün serilerinin yanı sıra Floresan İmmünoassay Analizörü, İdrar Analizörü, Veteriner testi ve Glikoz ölçüm cihazı için yeni ürün serileri sergiledi. Buna ek olarak, AllTest ortaklarımızın rekabet gücünü artırmak için her ay yeni ürünler piyasaya sürecek.
Birlik, güven ve işbirliği ile AllTest, bu yıl uluslararası alanda yaygın olarak tanınan daha fazla ürün sergilemekten memnuniyet duydu. Tüm katılımcılar 500'den fazla ürünle tek noktadan alışveriş yapma rahatlığını yaşadılar. Ayrıca, dünyanın dört bir yanından tıp meslektaşları ile derinlemesine bir değişimden sonra, AllTest bir kazan-kazan durumu olan işbirliğini sürdürecektir. Tıp endüstrisine inanılmaz gelişmeler geliyor ve AllTest sağlık hizmetlerinin ilerlemesinde rol alacak.


Ocak ayında yeni piyasaya sürülen ürünGlobal refah konusunda endişeli olan AllTest, 2019-nCOV salgınına karşı savaşmak için fon ve malzeme bağışladı, AllTest harekete geçti!

Ülke çapında insanlar 2019-nCOV salgınına karşı mücadele etmek için birlikte çalışıyor. AllTest, geleneksel Çin ruhu olan “felaket olduğunda all yardım her taraftan geldi” ve sosyal sorumlulukları eylem yoluyla yerine getirmek için yukarıda ve öteye gidiyor. AllTest, karşılıklı sevginin insani değerinin sıkıntıya üstün geleceğine, beraberliği artıracağına ve daha iyi bir gelecek için bu salgına karşı savaşları kazanacağına inanıyor.

Uzun zamandır AllTest, bağımsız inovasyon yoluyla küresel tıbbi ortaklar için değerli tıbbi ürünler sunmayı taahhüt etmiştir ve hızlı testler alanında çok önemli bir rol oynamıştır. 2019'da AllTest, tüm ortaklarının çabalarını takdir ediyor ve 2020'de bu yenilikçi ruhla profesyonel destek sunmaya devam edecek. AllTest'e inanın!

Pub Time : 2020-02-08 18:44:27 >> News List