Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Bel soğukluğu Ve Chlamydia Combo Hızlı Test Kitleri IGC-525 Kullanımı Kolay

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Model numarası:Kaset (HAK-525)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:10T / Kit
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: çubuk
Kit boyutu: 10T / kit Depolama: 2-30 ℃
Raf Zaman: 24 ay

Bel soğukluğu Ve Chlamydia Combo Hızlı Test Kitleri IGC-525 Kullanımı Kolay

Uygulamalar:

Gonore ve Chlamydia Combo Hızlı Test Kaseti, Gonore ve Chlamydia enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için kadın servikal swab ve erkek üretral swab örneklerinde Neisseria gonorrhoeae ve Chlamydia trachomatis'in kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır.

Açıklama:

Bel soğukluğu ve Chlamydia, tüm STD vakalarının yaklaşık% 45'ini oluşturan çok yaygın STD'lerdir. İkisinin kombinasyon testi, STD'lerin en yaygın iki nedensel ajanı için eş zamanlı teste yardımcı olur. Bel soğukluğu bakteri Neisseria gonorrhoeae'nin neden olduğu cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. En sık vajinal, oral ve anal seks de dahil olmak üzere cinsel ilişki sırasında bulaşır. Boğazını enfekte edebilir, şiddetli bir boğaz ağrısı üretebilir, anüs ve rektumu enfekte edebilir, proktit olarak adlandırılan bir durum üretebilir. Kadınlarda vajinayı enfekte ederek drenajda tahrişe neden olabilir (vajinit). Üretranın enfeksiyonu, yanma, ağrılı idrara çıkma ve akıntıyla üretrata neden olabilir. Kadınların semptomları olduğunda, sıklıkla vajinal akıntı, idrar sıklığı ve idrarda rahatsızlık arttığını not eder. Organizmanın fallop tüplerine ve karına yayılması, ciddi alt karın ağrısı ve ateşe neden olabilir. Gonore için ortalama inkübasyon, enfekte bir eşle cinsel ilişkiden yaklaşık 2 ila 5 gün sonradır. Ancak, semptomlar 2 hafta kadar geç ortaya çıkabilir. Muayene sırasında Belsoğukluğu ön tanısı konulabilir. Kadınlarda, Belsoğukluğu pelvik inflamatuar hastalığın (PID) yaygın bir nedenidir. PID, dahili apselere ve uzun süreli kronik pelvik ağrıya neden olabilir. PID, fallop tüplerine kısırlığa neden olabilecek kadar ektopik gebelik riskini artırabilir. Chlamydia trachomatis, dünyada cinsel yolla bulaşan zührevi enfeksiyonların en yaygın nedenidir. Temel organlardan (enfeksiyöz form) ve retikülat veya inklüzyon organlarından (replikasyon yapan form) oluşan Chlamydia trachomatis, hem kadınlarda hem de yenidoğanlarda sık görülen ciddi komplikasyonları olan hem yüksek prevalansa hem de asemptomatik taşıma oranına sahiptir. Kadınlarda Chlamydia enfeksiyonunun komplikasyonları arasında servisit, üretrit, endometrit, PID ve ektopik gebelik ve kısırlık görülme sıklığı artmaktadır. Annenin yenidoğana ayrılması sırasında hastalığın vertikal olarak iletilmesi konjonktivit zatürreye neden olabilir. Erkeklerde Chlamydia enfeksiyonunun komplikasyonları üretrit ve epididimiti içerir. Endoservikal enfeksiyonu olan kadınların yaklaşık% 70'i ve üretral enfeksiyonu olan erkeklerin% 50'sine kadar asemptomatiktir.
Gonorrhea ve Chlamydia Combo Hızlı Test Kaseti (Swab), kadın servikal swab ve erkek üretral swab örneklerinden Gonorrhea ve Chlamydia antijenini kalitatif olarak tespit etmek için yapılan hızlı bir testtir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test, reaktifler, swab örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ℃) ulaşmasını sağlayın.
1. Test kasetini conta torbasından çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuç alınacaktır.


2. Chlamydia antijenini numune tipine göre ekstrakte edin.


Bayan Servikal veya Erkek Üretral Swab Örneği İçin:
Reaktif 1 şişesini dikey olarak tutun ve ekstraksiyon tüpüne 5 damla reaktif 1 (yaklaşık 300ul) ekleyin. Reaktif 1 renksizdir. Çubuğu hemen takın, borunun altını sıkıştırın ve çubuğu 15 kez döndürün. 2 dakika bekletin.
Reaktif 2 şişesini dikey olarak çıkarın ve ekstraksiyon tüpüne 6 damla reaktif 2 (yaklaşık 250ul) ekleyin. Çözüm bulanıklaşacaktı. Tüp şişesini sıkıştırın ve çözelti hafif yeşil veya mavi bir renk tonu ile temizlenene kadar swabı 15 kez döndürün. Çubukla ise
kanlı, renk sarı veya kahverengi olur. 1 dakika bekletin.

Swabı tüpün kenarına doğru bastırın ve tüpü sıkarken swabı geri çekin. Tüpte mümkün olduğunca fazla sıvı bulundurun. Damlalık ucunu ekstraksiyon tüpünün üstüne takın.


3. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Test kasetinin örnek kuyucuğuna 3 damla damla ekstrakte solüsyon (yaklaşık 100ul) ekleyin, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının.


4. Rengin görünmesini bekleyin. Sonucu 10 dakikada okuyun; 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.


Not: Flakonu açtıktan 30 gün sonra tamponun kullanılmaması önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

Bel soğukluğu ve Chlamydia için POZİTİF: * Her iki pencerede de iki renkli çizgi belirir. Bir çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir diğer çizgi ise Gonorrhea ve Chlamydia pencerelerinde test çizgisi bölgesinde (T) bulunmalıdır.
* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olsa bile pozitif olarak kabul edilmelidir.
Chlamydia ve Gonorrhea için NEGATİF: Hem Gonorrhea hem Chlamydia pencerelerinin kontrol çizgisi bölgelerinde (C) sadece renkli çizgiler görünüyor. Gonorrhea veya Chlamydia penceresinin test çizgisi bölgesinde (T) belirgin bir renkli çizgi görünmüyor.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgi bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Bu durumda, talimatları tekrar okuyun ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, hemen test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişim kurun.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)