Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Kolay Kullanım Hızlı Test Okuyucu, Tekli FOB Medikal Ürün Yüksek Hassasiyet

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Alltest
Sertifika:CE
Model numarası:TFO-R602

Ödeme & teslimat koşulları:

Teslim süresi:20days
Detaylı ürün tanımı
Renk: Beyaz Numune: Dışkı
Biçim: Kaset Kit boyutu: 25T
Kesme: 40ng / ml 50ng / ml * Sertifika: CE

Kolay Kullanım Hızlı Test Okuyucusu, Tek Fob Medikal Ürün Yüksek Hassasiyet

Uygulama:

Fekal Gizli Kan (FOB), birçok gastrointestinal hastalıkta bulunabilen dışkıdaki gizli kandır. Erken evrelerde, kolon kanseri, ülser, polip, kolit, divertikülit ve fissür gibi gastrointestinal problemler gözle görülür herhangi bir semptom göstermeyebilir, sadece gizli kan gösterebilir.

Açıklama:

Birçok hastalık dışkıda gizli kanlara neden olabilir. Bu aynı zamanda Fekal Gizli Kan (FOB), İnsan Gizli Kan veya İnsan Hemoglobini olarak da bilinir. Erken evrelerde, kolon kanseri, ülser, polip, kolit, divertikülit ve fissür gibi gastrointestinal problemler gözle görülür herhangi bir semptom göstermeyebilir, sadece gizli kan gösterebilir. Geleneksel guaiac tabanlı yöntemler duyarlılık ve özgüllükten yoksundur ve ayrıca testten önce diyet kısıtlamaları vardır.
FOB Hızlı Test Kaseti (Dışkı), düşük Fekal Okült Kan seviyelerini nitel olarak tespit etmek için yapılan hızlı bir testtir. Test, 50ng / ml veya daha yüksek veya 6μg / g dışkıda Fekal Okült Kanı seçici olarak saptamak için bir çift antikor sandviç deneyi kullanır. Ek olarak, guaiac testlerinden farklı olarak, testin doğruluğu hastaların diyetinden etkilenmez.
Nasıl kullanılır?
Testten önce test kaseti, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Testin özel bilgileri için QR kod kartındaki QR Kodunu kesin. Yalnızca test kitlerinin içinde verilen QR kod kartını kullanın.
2. Dışkı örnekleri toplamak için:
Maksimum antijen elde etmek için (varsa) temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 gr) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 at de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ℃ altında tutulmalıdır.
3. dışkı örnekleri işlemek için:
• Katı Örnekler İçin:
Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye 1/4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine en az 3 farklı alanda rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.
• Sıvı Örnekleri İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra ekstraksiyon tamponunu içeren örnek toplama tüpüne 2 damla (yaklaşık 80μL) aktarın.
4. Numune toplama tüpü üzerine kapağı sıkın, sonra numuneyi ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için numune toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Tüpü 2 dakika boyunca yalnız bırakın.
5. Açmadan önce keseyi oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
6. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve kapağı örnek toplama tüpünün üzerine açın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 2 tam damlasını (yaklaşık 80μL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
7. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç AllTestTM LF Reader ile 5 dakikada okunmalıdır.
Not: Örnek göçmezse (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan ekstrakte edilmiş örnekleri santrifüjleyin. 80μL süpernatan toplayın, yeni bir test kasetinin örnek kuyusuna (S) koyun ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek tekrar başlayın.
8. Test sonuçlarını görsel olarak yorumlamayın.
Not: Reader kurulumunda AllTestTM LF için, talimatları başlatıp tamamlayın ve AllTestTM LF Reader Kullanım Kılavuzuna bakın. Operatör, prosesleri ve kalite kontrol prosedürlerini kullanmadan ve kullanmadan önce AllTest TM LF Reader Kullanım Kılavuzuna danışmalıdır.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


Alltest LF okuyucu tarafından okunan sonuçlar


Fekal Okült Kan (FOB) için pozitif veya negatif sonuç Alltest LF okuyucu tarafından belirlenir.


Sonuç excel'e ihraç edilebilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)