Çin    manufacturer

                   Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Banyo Tuzları için 3'ü 1 arada Uyuşturucu Testi (MDPV + Alpha-PVP + Methcathinone) Pannel

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Alltest
Sertifika:CE
Model numarası:DOA-134

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Teslim süresi:iki hafta
Detaylı ürün tanımı
Renk: Sarı Formot: panel
Numune: İdrar Kit boyutu: 25T
Kesme: Ekle bakın Sıcaklık 2 ℃ -30 ℃: 2 ℃ -30 ℃

Multi-Drug Rapid Test Panel, bir alet kullanılmadan gerçekleştirilebilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda artmış spesifik ilaç seviyelerini seçici olarak tespit etmek için monoklonal antikorları kullanır.

a-PVP (alfa-Pirolidinovalerofenon)

alfa-pirolidinovalerofenon (α-PVP, A-PVP, alfa-PVP ve Flakka olarak da bilinir), katinon ve pirolidin kimyasal sınıflarının sentetik bir uyarıcı maddesidir. 1 a-PVP, hastanede yatan hastalarda zehirlenme teşhisini doğrulamak ya da bir adli ölümle ilgili soruşturmada kanıt sağlamak için kan, plazma veya idrarda ölçülebilir. 2 Genellikle, toz halinde veya buharlaştırıldığında, metamfetamin ve kokaine benzer, güçlü ancak kısa ömürlü, öforik uyarıcı etkiler üretmek için kullanılabilecek kristalli bir toz veya kristalize kırılmış parçalar şeklinde gelir. α-PVP'nin, uyuşturucu kombinasyonlarının neden olduğu intiharlarda ve aşırı dozlarda önemli bir ölüm nedeni veya nedeni olduğu bildirilmiştir. 3, 4 Aynı zamanda en az bir ölümle bağlantılıydı ve burada da birleşik kanamayla kombine edildi ve kalp yetmezliğine neden oldu.

MDPV (3, 4-metilendioksiprovaleron)

3, 4-methylenedioxypyrovalerone (MDPV), norepinefrin-dopamin geri alım inhibitörü (NDRI) olarak işlev gören uyarıcı özelliklere sahip psikoaktif bir eğlence ilacıdır. İlk kez 1960'larda BoehringerIngelheim'da bir ekip tarafından geliştirildi. MDPV, rapor edilen bir tasarımcı ilacı olarak satıldığı 2004 yılına kadar belirsiz bir uyarıcı olarak kaldı. MDPV içeren banyo tuzları olarak etiketlenmiş ürünler, daha önce Spice ve K2 için tütsü gibi pazarlamaya benzer şekilde Amerika Birleşik Devletleri'ndeki benzin istasyonları ve marketlerde eğlence amaçlı ilaçlar olarak satıldı.

MDPV, kronik yorgunluğun tedavisi için kullanılan ve anorektik olarak kullanılan ancak kötüye kullanım ve bağımlılık sorunlarına neden olan 1960'larda geliştirilen bileşik pyrovalerone'nin 3, 4-metilendioksi halkası ile ikame edilmiş analogudur. Bununla birlikte, yapısal benzerliğine rağmen, MDPV'nin etkileri, 3, 4-metilendioksi-N-metilaftamine (MDMA) gibi diğer metilendioksifenilalkilamin türevlerine çok benzememekte, bunun yerine sadece hafif entotojenik özelliklerle uyarıcı etki üretmektedir.

MDPV, CYP450 2D6, 2C19, 1A2 ve COMT faz 1 metabolizmasına (karaciğer) metil katolikol ve pirolidin içine girer ve bu da böbreklerden atılmasını sağlayan sadece glukuronize (üridin 5'-difosfo-glukuronosil-transferaz) Metabolitlerin küçük fraksiyonları dışkılara atılır. İdrarda serbest pirolidin saptanmayacaktır.

(MCAT Metkatinon)

Metethinon, monoamin alkaloid ve psikoaktif uyarıcı, sübstitüe edilmiş bir katinondur. Metisatinon, özellikle psikolojik olarak bağımlılık yapan ve ilaca bağımlılık belirtilerinin çoğunun duygusal veya psikolojik olduğu oldukça bağımlılık yapan bir ilaçtır. "Banyo tuzları", "bitki gübreleri" veya "araştırma kimyasalları" gibi yanıltıcı isimler altında satılmaya devam ediyor ve aslında eğlence amaçlı bir ilaç olarak kullanılan güçlü bir psiko-uyarıcıdır. Bu ilacın etkileri tipik olarak 4 ila 6 saat sürer. Güçlü uyarıcı ve öforik etkileri nedeniyle bir eğlence uyuşturucu olarak kullanılır ve uzun süreli veya yüksek dozda uygulama 5 sonra kullanımı kesilir ise hem fiziksel hem de psikolojik çekilme ile bağımlılık olarak kabul edilir. Genellikle çırpılır, ancak sigara içilebilir, enjekte edilebilir veya oral olarak alınabilir. Metisinon, Psikotrop Maddeler ve Amerika Birleşik Devletleri'nin Kontrollü Maddeler Yasası ile ilgili bir Kontrole I kontrollü madde olarak listelenir ve herhangi bir hastalığın tedavisinde, teşhis edilmesinde, önlenmesinde veya tedavi edilmesinde güvenli veya etkili olmadığı düşünülürse, ve onaylanmış tıbbi kullanımı yoktur. Metisteinonun dopamin taşıyıcısı ve norepinefrin (noradrenalin) taşıyıcısı için çok güçlü afiniteleri vardır. Serotonin taşıyıcısına olan ilgisi, metamfetamininkinden daha azdır. 6

Etiket:
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)