Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Laktoferrin Lateral Akış Testi Şeritleri İnsan Dışkısında Hızlı Test Kaseti Geçti CE Geçti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset (OLF-602)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:Kit başına 10 test
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Depolama: 2-30 ° C Raf Zaman: 24months
Sertifika: CE Malzeme: Plastik
Kesme: 100 ng / ml

Laktoferrin yanal akış testi şeritleri insan dışkısında Hızlı Test Kaseti CE Belgeli

Uygulamalar:

Laktoferrin Hızlı Test Kaseti (Dışkı), enflamatuar gastrointestinal hastalıkların teşhisi için insan dışkısındaki laktoferrinin kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünolojik testtir.

Açıklama:

İnflamatuar barsak hastalığı (IBD), farklı hastalık lokasyonlarına bağlı olarak hafif ila şiddetli semptomlara ve muhtemel rektaldan üst intestinallere kadar geniş bir klinik hastalık yelpazesi içerir.
tutulumu. Pediatrik hastalarda, IBD'nin erken teşhisi çok önemli ve en iyi sonuç için şarttır. Özel tedaviyle remisyonun tetiklenmesi, hastanın semptomlarını iyileştirmeyi, yaşam kalitesini mümkün olan en kısa sürede korumayı veya onarmayı ve hastalığın komplikasyonlarını önlemeyi amaçlar. Bir nötrofilden türetilmiş glikoproteini olan insan laktoferrin, hem IBD'de hem de enfeksiyöz gastroenteritte bağırsak iltihabının bir göstergesi olarak dışkı ve bütün bağırsak lavajlarında ölçülebilir. Son çalışmalar pediatrik IBD için fekal laktoferrinin (FL) hassas bir biyobelirteç olduğunu göstermiştir. Ek olarak, bu biyobelirteç hem pediatrik hem de yetişkin IBD'si için teşhis ve tedavi sürecine rehberlik etmek için bir yardım görevi görebilir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Dışkı örneklerinin toplanması:
Maksimum antijen elde etmek için (varsa) temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 g) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 at de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ℃ altında tutulmalıdır.
2. Dışkı örneklerinin işlenmesi:
Katı Örnekler İçin:
Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye 1/4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü en az 3 farklı bölgede dışkı örneğine rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.
Sıvı Örnekleri İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra ekstraksiyon tamponunu içeren örnek toplama tüpüne 2 damla (yaklaşık 80μL) aktarın.
3. Kapağı örnek toplama tüpüne sıkın, daha sonra örneği ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Tüpü 2 dakika boyunca yalnız bırakın.
4. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
5. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve kapağı örnek toplama tüpünün üzerine açın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 2 tam damlasını (yaklaşık 80μL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
6. Örneği verdikten sonra 5 dakika sonra sonuçları okuyun. 10 dakika sonra sonuçları okumayın.
7. Not: Örnek taşmazsa (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan ekstrakte edilen örnekleri santrifüjleyin. 80μL süpernatan toplayın, yeni bir test kasetinin örnek kuyusuna (S) koyun ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek tekrar başlayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede mevcut olan laktoferrin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.


NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)