Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Oruç Okuma Fırçalayın Typhus IgG / IgM Hızlı Test Kitleri Ev Profesyonel

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:kaset (ITSU-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:10T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma
Kit boyutu: 10T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Oruç okuma AllTest Fırçalama Typhus IgG / IgM Hızlı Test Kitleri ile Ev Profesyonel Yüksek kalite

Uygulamalar:

Scrub Typhus IgG / IgM Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), IgG ve IgM antikorunun Scrub Typhus'a insanın tam kanında, serumunda veya plazma numunesinde kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Açıklama:

Sert tifüs veya çalılık tenceresi, Rickettsiaceae familyası ilk kez 1930 yılında Japonya'da izole edilmiş ve tanımlanmış, Gram-negatif α-proteobacterium'un hücre içi paraziti Orientia tsutsugamushi'nin neden olduğu bir tifüs şeklidir. Her ne kadar hastalık tifüsün diğer formlarına benzer olmasına rağmen, patojeni artık tirüs bakterileri uygun olan Rickettsia cinsine dahil değildir, ancak Orientia'dadır. Hastalık bu nedenle sık sık diğer tiplerden ayrı olarak sınıflandırılır. Belirti ve semptomlar ateş, baş ağrısı, kas ağrısı, öksürük ve gastrointestinal semptomları içerir. O. Tsutsugamushi'nin daha virülent türleri, kanamaya ve damar içi pıhtılaşmaya neden olabilir. Morbilliform döküntü, eschar, splenomegali ve lenfadenopati tipik belirtileridir. Lökopeni ve anormal karaciğer fonksiyon testleri hastalığın erken evrelerinde sık görülür. Pnömoni, ensefalit ve miyokardit, hastalığın geç dönemlerinde ortaya çıkar. Bilhassa Bihar'da (Hindistan) akut ensefalit sendromunun en sık sebebi olduğu gösterilmiştir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test kaseti, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ℃) dengelenmesine izin verin.
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
· Serum veya Plazma Örnekleri için:
Ø Damlalığı kullanmak için: Damlalığı dikey tutun, numuneyi Doldurma Çizgisine (yaklaşık 10μL) kadar çekin ve numuneyi test kasetinin örnek kuyusuna aktarın, ardından 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μL) ve zamanlayıcısı. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının.
Ø Bir mikropipet kullanmak için: Test kasetinin örnek kuyucuğuna 10 µl örnek pipetleyin ve dağıtın, sonra 2 damla tampon (yaklaşık 80 µL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
· Tam Kan (Venipunkture / Fingerstick) Örnekleri İçin:
Ø Damlalığı kullanmak için: Damlalığı dikey tutun, numuneyi Doldurma Çizgisi'nin yaklaşık 1 cm yukarısına çizin ve test kasetinin örnek kuyucuğuna 1 tam damla tam kan (yaklaşık 20 LL) aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin ( yaklaşık 80μL) ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir mikropipet kullanmak için: Test kasetinin örnek kuyucuğuna 20 µl tam kan pipetleyin ve dağıtın, sonra 2 damla tampon (yaklaşık 80 µl) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Test sonucu 15 dakikada okunmalıdır. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.
Not: Flakonu açtıktan 6 ay sonra tamponun kullanılmaması önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


POZİTİF: * İki veya üç satır görünür. Bir renkli çizgi daima kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünmeli ve bir ya da iki görünür renkli çizgi (ler) test çizgisi bölgesinde / bölgelerinde (IgM ve / veya IgG) bulunmalıdır.


IgM Pozitif: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi, IgM bölgesinde renkli bir çizgi belirir. Scrub Typhus'a karşı IgM antikorları için pozitif bir test sonucu olduğunu gösterir.


IgG Pozitif: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi, IgG bölgesinde renkli bir çizgi belirir. ScG Typhus'a karşı IgG antikorları için pozitif bir test sonucu olduğunu gösterir.


* NOT: Rengin test çizgisi bölgelerinde (IgM ve IgG) yoğunluğu, numunede bulunan Scrub Typhus antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (IgM ve / veya IgG) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.


NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgelerinde (IgM ve IgG) hiçbir çizgi görünmez.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)