Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Tüberküloz TB Enfeksiyöz Hastalık Test Kaseti Yüksek Hassasiyet ve Uygun

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset (TST-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma
Kit boyutu: 40T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Yüksek Hassasiyet ve Kullanışlı Tüberküloz (TB) Hızlı Test Kitleri

Uygulamalar:

Tüberküloz Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazma örneklerinde anti-TB antikorlarının (İzotipler IgG, IgM ve IgA) kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.

Açıklama:

   

Tüberküloz (TB) öncelikle öksürme, hapşırma ve konuşma ile geliştirilen aerosolize damlacıkların hava yoluyla yayılması yoluyla yayılır. Yetersiz havalandırma alanları, enfeksiyona maruz kalmanın en büyük riskini oluşturur. TB, dünya çapında önemli bir morbidite ve mortalite nedenidir ve tek bir enfeksiyöz ajan nedeniyle en fazla ölümle sonuçlanır. Dünya Sağlık Örgütü, yılda 8 milyondan fazla yeni aktif tüberküloz vakası tanısı konduğunu bildirmektedir. Neredeyse 3 milyon ölüm de TB'ye bağlı. 1,2 Erken tanı, tedavinin erken başlamasını sağladığı ve enfeksiyonun daha da yayılmasını sınırladığı için TBC kontrolü için çok önemlidir. Cilt testi, balgam yayması ve balgam kültürü ve göğüs röntgeni dahil olmak üzere, yıllar içinde TBC'nin tespiti için çeşitli teşhis yöntemleri kullanılmıştır. Ancak tüm bu yöntemlerin bazı sınırlamaları vardır. PCR-DNA amplifikasyonu veya interferon-gama testi gibi daha yeni testler yakın zamanda tanıtılmıştır. Bununla birlikte, bu testler için geri dönüş süresi uzundur, laboratuvar ekipmanı ve vasıflı personele ihtiyaç duyarlar ve bazıları ne uygun maliyetli ne de kullanımı kolaydır. 3 Bu testler de pahalıdır ve gelişmekte olan ülkeler için pratik değildir.
Serolojik yöntemler çekici bir alternatif oluşturur, çünkü TB serodiagnozu basit, ucuz, nispeten invaziv değildir ve mikobakterilerin tespitine bağlı değildir. Tüberküloz Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma, tam kan, serum veya plazma örneklerinde anti-TB antikorlarının (İzotipler IgG, IgM ve IgA) kalitatif tespiti için hızlı bir testtir Test, rekombinant antijenlerin bir kombinasyonunu kullanır Tam kan, serum veya plazma örneklerinde yükselmiş anti-TB antikor seviyeleri tespit eder.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test kaseti, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Serum veya Plazma Örnekleri İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun, 3 damla serum veya plazma (yaklaşık 75 μL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Venipunktur Tam Kan Örnekleri İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun ve 3 damla venipunktür tam kan (yaklaşık 75μL) test kasetinin numunesine (S) aktarın, ardından 1 damla tampon (yaklaşık 40 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak Tam Kan Örnekleri İçin:
Asılı parmak damlası damlalarının tam kanının (yaklaşık 75 μL) test kasetinin örnek kuyusunun (S) ortasına düşmesine izin verin, ardından 1 damla tampon (yaklaşık 40 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 10 dakikada okunmalıdır. Sonucu 30 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir satır kontrol bölgesinde (C), diğer satır test bölgesinde (T) olmalıdır.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan anti-TB antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.


NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test bölgesinde (T) görünür renkli bir çizgi görünmüyor.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test Kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)