Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Madde Bağımlılığı Teşhisi Test Paneli Kiti Acetaminophen 5000ng / Ml Test Tozu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:DAC-X14

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: ALLTEST Numune: Toz
Kit boyutu: 25 T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Kesme: 5000ng / mL Sertifika: CE

Uyuşturucu Bağımlılığı Teşhis Test Paneli Kiti Acetaminophen Uygun Ve Yüksek Hassasiyet CE Ile 5000ng / ml Test Tozu

Uygulama:

Acetaminophen Hızlı Test Paneli, Acetaminophen'in 5000ng / ml'lik bir kesinti kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.
Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar belirtildiğinde, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Asetaminofen en yaygın kullanılan ilaçlardan biridir, ancak aynı zamanda ciddi karaciğer hasarının önemli bir nedenidir. Asetaminofen, Tylenol gibi reçetesiz satılan ürünlerde (OTC) ve Vicodin ve Percocet gibi Reçeteli (Rx) ürünlerde yaygın olarak kullanılan bir ilacın genel adıdır. Asetaminofen önemli bir ilaçtır ve ağrıyı ve ateşi hafifletmedeki etkinliği yaygın olarak bilinmektedir. Asetaminofen tavsiye edilen dozlarda ağrı ve ateşi düşürmek için yaygın olarak kullanılan diğer ilaçların aksine (örneğin, aspirin, ibuprofen ve naproksen gibi steroidalant olmayan iltihaplı ilaçlar (NSAID'ler) gibi), mide rahatsızlığı ve kanaması gibi olumsuz etkilere neden olmaz OTC veya Rx etiketlerindeki talimatlara göre kullanıldığında güvenli olarak kabul edilir. Bununla birlikte, önerilen miktardan daha fazla almak, karaciğer fonksiyon kan testlerindeki anormalliklerden akut karaciğer yetmezliğine ve hatta ölüme kadar karaciğer hasarına neden olabilir. Birçok doz aşımı vakası, istemeden belirli bir ürünün önerilen dozundan (yani, günde 4 gram) fazladan fazlasını alan hastalardan veya asetaminofen (örneğin bir OTC ürünü ve asetaminofen içeren bir Rx ilacı) içeren birden fazla ürünü alarak hastalardan kaynaklanır. . ACE Hızlı Test Panelinde bulunan Asetaminofen testi, ACE konsantrasyonu 5000ng / ml'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Test cihazı (kapalı torbalarda), numuneler ve kontroller testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirilmelidir. Testi yapmaya hazır olana kadar torbaları açmayın.
Test cihazını koruyucu poşetinden çıkarın ve cihazı hastanın kimliği veya kontrol etiketi ile etiketleyin.
YÜZEYLER İÇİN
1. İlaçların beklendiği yüzeye panel uygulayın.
2. Verilen tüpün kapağını çıkarın;
3. Verilen tampon tüpündeki tüm tamponları koruma kapağına doldurun.
4. Çoklu Testi yavaş ve dikkatli bir şekilde tamponla koruma kapağına yerleştirin
5. Hatların membran üzerinde belirmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

KATI İÇİN
1. Tüpü açın ve katıyı tamponun içine koyun.
2. Boruyu damlalık ve kapakla kapatın. Kısa bir süre sallayın. 30 saniye bekleyin.
3. Verilen tüpün kapağını çıkarın;
4. Çözünmüş maddeler içeren tüm tamponları koruma kapağına doldurun.
5. Çoklu Testi yavaş ve dikkatli bir şekilde tamponla koruma kapağına yerleştirin.
6. Çizgilerin membran üzerinde görünmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, numunedeki konsantrasyonların test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.


* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, numunedeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.


GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)