Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Doğru Oksikodon İlaç Suistimali Tam kan / Serum / Plazma PCP İlaç Suistimal Test Kiti Test Kiti Bir Adım OKSİ Tanı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:ÇİN
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:Kaset (DOX-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:40 Testler / kutu
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: DB / S / P
Kit boyutu: 40T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Renk: Beyaz Sertifika: CE


Tam kan / Serum / Plazma Yüksek Spesifiklik Oksikodon Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti Bir Adım OKSİ Tanı


Uygulamalar:

OXY Hızlı Test Kaseti (tam kan / serum / plazma), 20ng / ml'lik bir kesme konsantrasyonunda tam kan veya serum veya plazma içindeki Oksikodonun saptanması için bir yanal akış kromatografik immünoassaydir. Bu test diğer ilgili bileşikleri tespit edecektir, lütfen bu prospektüsteki Analitik Spesifikasyon tablosuna bakınız.
Bu test sadece kalitatif, ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.


Açıklama:

Oksikodon, kodeine yapısal olarak benzerliği olan yarı sentetik bir opioiddir. İlaç, afyon haşhaşında bulunan bir alkaloid olan bainin değiştirilmesi ile üretilir. Oksikodon, tüm afyonlu agonistler gibi, omurilikteki, beyindeki ve muhtemelen doğrudan etkilenen dokulardaki opioid reseptörlerine etki ederek ağrı kesici sağlar. OxyContin®, Tylox®, Percodan® ve Percocet®'in bilinen farmasötik ticari isimleri altında orta ila yüksek ağrının giderilmesi için oksikodon verilir. Tylox®, Percodan® ve Percocet®, asetaminofen veya aspirin gibi diğer analjeziklerle birleştirilmiş sadece küçük dozlarda oksikodon hidroklorür içerirken, OxyContin zaman-bırakma formunda yalnızca oksikodon hidroklorürden oluşur. Oksikodonun, oksimorfon ve noroksikodon içine demetilasyon ile metabolize edildiği bilinmektedir. 24 saatlik bir tam kan veya serum veya plazmada, tek, 5 mg oral dozun% 33-61'i, birincil bileşenler değişmeyen ilaç (% 13-19), konjuge ilaç (% 7-29) ve konjuge edilerek atılır oksimorfon (% 13-14). Tam kan veya serum veya plazmada oksikodonun tespit penceresinin, morfin gibi diğer opioidlerinkine benzer olması beklenir.


Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
Serum veya plazma örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Kaseti kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla damla serum veya plazma (yaklaşık 40μL) aktarın, ardından kasetin örnek kuyucuğuna 2 damla tampon (yaklaşık 80μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

Tam kan örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Venipunkture Tam Kan örneği için:
• Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla tam kan (yaklaşık 40μL) aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μL) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak Tam Kan örneği için:
· Bir kılcal boruyu kullanmak için: Kılcal boruyu doldurun ve yaklaşık 40μL parmak çubuğunu aktarın.
Test kasetinin numune alanına tam kan örneği verin, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80μL) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.


SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


NEGATİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka görünür renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bu negatif sonuç, Oksikodon konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesinin altında olduğunu gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olsa bile negatif olarak kabul edilmelidir.
POZİTİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Bu pozitif sonuç, Oksikodon konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesini aştığını gösterir.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)