Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Güvenilir Mononükleoz Hızlı Test Kitleri Kaset CE Belgeli

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:25T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma
Kit boyutu: 25T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Raf Zaman: 24 ay Sertifika: CE

Tanı, Enfeksiyöz Mononükleoz (Enfeksiyöz Mononükleoz heterophile antikorlar tespit etmek IM) için hızlı bir test niteliksel CE sertifikalı

Uygulamalar:

MONO hızlı Test kaset (tam kan/Serum/plazma) Enfeksiyöz Mononükleoz tanısında yardımcı olarak tam kan, serum veya plazma Enfeksiyöz Mononükleoz heterophile antikorların tespiti nitel için hızlı bir Kromatografik immunoassay var.

Açıklama:

Enfeksiyöz Mononükleoz (IM) Epstein - Barr herpesvirus ailesinin bir üyesi olan virüsü tarafından neden olur. IM belirtileri ateş, boğaz ağrısı ve şişmiş lenf bezleri vardır. Çok nadir de olsa bazen kalp veya Merkezi sinir sistemi sorunları ortaya çıkabilir. IM tanısında heterophile antikor varlığı göre yapılır. Enfeksiyöz Mononükleoz heterophile antikorları IgM sınıfına ait. Akut IM olguların % 80-90 varsa ve hastaların % 60-70'klinik hastalık ilk haftasında tespit edilebilir. 1,2,3,4

MONO hızlı Test kaset (tam kan/Serum/plazma) niteliksel ve seçmeli olarak algılamak Enfeksiyöz Mononükleoz heterophile antikorlar tam kan, serum veya plazma dakika içinde sığır eritrositler özü kullanan basit bir testtir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, arabellek ve/veya denetimleri oda sıcaklığında test önce (15-30 ° C) ulaşmak izin verir.

  1. Test kaset folyo kese kaldırmak ve en kısa zamanda kullanabilirsiniz. Bir saat içinde tahlil gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar elde edilir.
  2. Test kaset temiz ve düzeyli bir yüzeye yerleştirin.

Serum veya plazma örnekleri için:

Damlalık dikey tutun ve transfer 1 damla serum veya plazma (yaklaşık 25 mL) Test kaset ve tampon 1 damla ekleyin (yaklaşık 55 mL), örnek kuyusu (S) için zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki şekle bakın.

İz tam kan örnekleri için:

Damlalık dikey tutun ve transfer tam kan 2 damla (yaklaşık 50 mL) Test kaset ve tampon 1 damla ekleyin (yaklaşık 55 mL), örnek kuyusu (S) için zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki şekle bakın.

Fingerstick tam kan örnekleri için:

Kılcal Boru kullanmak için: kılcal tüp ve transfer yaklaşık 50 mL fingerstick tam kan örnek Test kaset, sonra arabellek 1 damla ekleyin (yaklaşık 55 mL) numune de (S) doldurmak ve sayacı başlatmak. Aşağıdaki şekle bakın.

3. renkli satırları için görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakika okuyun. Sonuç 10 dakika sonra yorumlamak değil.Güvenilir Mononükleoz Hızlı Test Kitleri Kaset CE Belgeli

SONUÇLARI YORUMU

(Lütfen bakınız yukarıdaki resimde)

Olumlu: * İki ayrı satırları renkli görünür. Bir satır kontrol hattı bölgede (C) olmalı ve başka bir satır test hattı bölgede (T) olmalıdır.

* Not: (T) test hattı bölgesinde renk yoğunluğu IM heterophile antikorlar numune içinde mevcut konsantrasyonu bağlı olarak değişir. Bu nedenle, herhangi bir renk (T) test hattı bölgede gölgesinde olumlu düşünülmelidir.

Negatif: tek renkli çizgi görünür kontrol hattı bölgede (C). Hiçbir belirgin renkli çizgi test hattı bölgede (T) görünür.

Geçersiz: Denetim hattının başarısız görünmesini. Yetersiz numune birim veya yanlış yordam teknikleri denetim ÇIZGISI hatas için en olası nedenleri vardır. Yordamı gözden geçirin ve yeni bir test ile belirtilen sınama işlemini yineleyin. Sorun devam ederse, hemen test kiti kullanmayı ve yerel distribütörünüze başvurun.

KALİTE KONTROL

Bir yordam denetim içinde belgili tanımlık sınav dahil edilir. Renkli bir çizgi görünür kontrol hattı bölgede (C) bir iç yordam denetimi olarak kabul edilir. Yeterli numune birim, yeterli membran esneklik ve doğru yordam tekniği onaylar.

Laboratuvar'ın standart kalite kontrol yordamları ek olarak, bu olumlu ve olumsuz dış denetim en az bir kez her test kiti içinde ve bir kit içinde testinin yapılması her operatör tarafından test edilmesi tavsiye edilir. Bu test ve reaktifler düzgün çalıştığından ve doğru şekilde sınama yordamı gerçekleştirebilir işleçtir doğrular. Dış pozitif ve negatif hakim kit ile sağlanan.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)