Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Alkol (ALC) Test Kitleri Hızlı Teşhis Kaseti / Çubuk / Panel Test Kitleri, İdrarda CE ile Varlığını Tespit Etti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:DAL-101 / DAL-102 / DAL-114

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / Kit veya 50T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset / Şapşal / Panel Numune: İdrar
Kit boyutu: 40T / Kit veya 50T / Kit Kesme: % 0.02
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Yarı kantitatif algılama için hızlı, tek adımlı bir tarama Alkol (ALC) testi   CE sertifikalı

Uygulamalar:

İdrar Alkol Hızlı Testi, idrarda alkolün varlığını saptamak ve göreceli kan alkol konsantrasyonunun yaklaşık bir değerini sağlamak için hızlı, oldukça hassas bir yöntemdir.

Bu test sadece bir ön ekran sunar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Özellikle ön pozitif ekranlar belirtildiğinde, herhangi bir test ekranı sonucuna klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Tüm yetişkinlerin üçte ikisi alkol içer. A Bir kişinin bozulduğu kandaki alkol konsantrasyonu bireye göre değişkenlik gösterir. Her birey, büyüklük, ağırlık, yeme alışkanlıkları ve alkol toleransı gibi bozulma seviyesini etkileyen spesifik parametrelere sahiptir. Uygunsuz alkol tüketimi birçok kaza, yaralanma ve tıbbi duruma katkıda bulunabilir.

Nasıl kullanılır?

ASS KASET KULLANIMI
Test edilmeden önce, kesilmiş kasetin oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini bekleyin.
1. Kaseti kapalı poşetten çıkarın ve 1 saat içinde kullanın. Kasetin orta camındaki reaktif pedi muhafaza edin. İdrar örneği uygulamadan önce reaksiyon pedi mavi renkte ise kullanmayın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 3 tam damla idrar (yaklaşık 120μL) kasetin iyice örneklerine aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Sonuçları 3-5 dakika içinde okuyun. Bağıl kan alkol konsantrasyonunu belirlemek için reaksiyon pedinin rengini ve standart renk kartını karşılaştırın.PAN PANEL DEPOLAMA VE STABİLİTESİ】
İdrar Alkol Hızlı Test Paneli, mühürlü folyo ambalajında ​​2-30 ° C'de (36-86 ° F) saklanmalıdır. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test panelini kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
1. Kapağı çıkarın.
2. Ok idrar numunesine doğru işaret ederken, test panelini idrar numunesine dikey olarak en az 10 ila 15 saniye daldırın. Yağ çubuğunu en azından dalgalı çizgilerin seviyesine daldırın, ancak test panelindeki okun üstüne getirmeyin.
3. Kapağı takın ve test panelini emici olmayan düz bir yüzeye yerleştirin.
4. Zamanlayıcıyı başlatın ve sonuçların okunması için 3-5 dakika içinde bekleyin. Bağıl kan alkol konsantrasyonunu belirlemek için reaksiyon pedinin rengini ve standart olanı renk kartından karşılaştırın.


DI DIPSTICK KULLANIMI İÇİN YÖNLER】
Testten önce, sivri seviye çubuğunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini bekleyin.
1. İdrarı verilen toplama kabında toplayın.
2. Folyo paketini açın ve test çubuğunu çıkarın. Test çubuğunun ortasındaki reaktif dolguyu gözlemleyin. İdrar numunesi uygulamadan önce reaksiyon pedi mavi rengi gösteriyorsa kullanmayın.
3. Test çubuğunu dikey olarak idrar örneğine en az 15 saniye boyunca daldırın. İdrar uygulamasından hemen sonra zamanlayıcıyı başlatın.
4. 3-5 dakika içinde sonucu okuyunuz. Bağıl kan alkol konsantrasyonunu belirlemek için reaksiyon pedinin rengini ve standart renk kartını karşılaştırın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Olumlu: İdrar Alkol Hızlı Test Çubuğu idrar alkolünün varlığında bir renk değişikliği üretecektir. Renk% 0.02 nispi kan alkol konsantrasyonunda açık mavi renkten% 0.30 nispi kan alkol konsantrasyonuna yakın koyu mavi renge değişecektir. Bağıl kan alkol konsantrasyonunun yaklaşık olarak tahmin edilmesini sağlamak için bu aralığın içinde renkli pedler bulunur. Test, bitişik renk pedleri arasında görünen renkler üretebilir.

NOT: İdrar Alkol Hızlı Test Çubuğu alkolün varlığına karşı çok hassastır. % 0.02 renk pedinden daha açık olan mavi bir renk, idrarda alkol varlığına pozitif ancak% 0.02'den az göreceli kan alkolünden olumlu olarak yorumlanmalıdır.

Negatif: İdrar Alkol Hızlı Testi Çubuğu renk değişikliği göstermediğinde, alkolün tespit edilemediğini belirten negatif bir sonuç olarak yorumlanmalıdır.

Geçersiz: Renk pedinde idrar örneği uygulamadan önce mavi bir renk varsa, testi kullanmayın.

NOT: Renk pedinin dış kenarlarının hafif bir renk ürettiği ancak pedin büyük çoğunluğu renksiz kaldığı bir sonuç, pedin idrarla tam doygunluğunu sağlamak için test tekrarlanmalıdır. Test tekrar kullanılamaz.

Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
DAL-102 Alkol (ALC) Hızlı Test Kaseti İdrar kaset 40 T % 0.02 CE
DAL-114 Alkol (ALC) Hızlı Test Paneli İdrar Panel 40 T CE
DAL-101 Alkol (ALC) Hızlı Test Çubuğu İdrar yağ ölçme çubuğu 50 T CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)