Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Kan Hızlı Teşhis Testi İnsan Hemoglobin / Transferrin CE ile Kalitatif Tespit

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset (TTFC-625)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:kit başına 25 testleri
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Renk: yeşil Biçim: Kaset
Depolama: 2-30 ° C Raf Zaman: 24months
Numune: Dışkı Sertifika: CE

İnsan dışkılarında insan hemoglobini ve transferrinin kalitatif tespiti için hızlı, tek adım testi CE sertifikalı

Uygulamalar:

Transferrin / FOB Combo Hızlı Test Kaseti, kanama gastrointestinal bozukluklarının teşhisi için faydalı olabilecek insan dışkı örneklerinde insan hemoglobini ve transferrinin kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydir (non-invaziv test).

Açıklama:

Kolorektal kanser, kolon veya rektumda meydana gelen ve tüm ırksal ve etnik grupların hem erkeklerini hem de kadınlarını etkileyen kanserdir ve en sık 50 yaş ve üstü insanlarda bulunur. Erkekler için kolorektal kanser, prostat ve akciğer kanserlerinden sonra en sık görülen üçüncü kanserdir. Kadınlar için kolorektal kanser meme ve akciğer kanserinden sonra en sık görülen üçüncü kanserdir.
Fekal gizli kan, sadece kolorektal kanserin bir göstergesi olarak değil, herhangi bir etiyolojide gastrointestinal kanaması şüphesi olan hastaların tanısal değerlendirmesinde önemli bir gösterge olmalıdır. Dışkıdaki insan hemoglobinin varlığı, mide kanseri (üst gastrointestinal bozukluklar) için bir tarama testi olarak yetersizdir, çünkü üst sindirim kanalından türetilen insan hemoglobini bağırsakta parçalanır (antijenite kaybolur).
Dışkıda hemoglobinden daha stabil olan fekal transferrin tespiti, hastalığın üst sindirim kanalında teşhis edilmesinde alternatif bir yol sağlar.
Dışkıdaki kan, kanserin tek belirtisi olabilir, ancak dışkıdaki kanın tümü kanserden kaynaklanmaz. Dışkıda kana neden olabilecek diğer durumlar şunlardır: Hemoroitler, Anal fissürler, Kolon polipleri, Peptik ülserler, Ülseratif kolit. Gastroözofageal reflü hastalığı (GERD). Crohn hastalığı, steroidal olmayan antienflamatuar ilaçların kullanımı (NSAID).

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  1. Dışkı örneklerini toplamak için: Dışkıları temiz, kuru bir örnek toplama kabında toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek, 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 ° C'de saklanabilir.

  2. Dışkı örneklerini işlemek için: Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından numune toplama aplikatörünü en az 3 farklı bölgede dışkı örneğine rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın. Numune toplama tüpü üzerine kapağı açın ve sıkın, ardından numune ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için numune toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Örnek toplama tüpünde hazırlanan örnekler, hazırlandıktan sonra 1 saat içinde test edilmezse, -20 ° C'de 6 ay ve oda sıcaklığında 7 gün saklanabilir.
  3. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
  4. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve kapağı örnek toplama tüpünün üzerine açın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 3 tam damlasını (yaklaşık 120μL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
  5. Sonuçları 5 dakikada okuyun. 10 dakika sonra sonuçları okumayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

Transferrin POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve bir diğer belirgin renkli çizgisi Transferrin çizgisi bölgesinde (Transferrin) olmalıdır.

FOB POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve bir diğer görünür renkli çizgisi FOB çizgisi bölgesinde (FOB) olmalıdır.

FOB ve Transferrin POZİTİF : * Üç satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve diğer iki çizgi FOB ve Tf bölgelerinde görünmelidir.

* NOT : Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan insan hemoglobin ve / veya insan transferrin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, FOB ve / veya Tf bölgesindeki herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF : Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. FOB ve Tf bölgesinde hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi. Hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
TTFC-625 Transferrin ve FOB Combo Hızlı Test Kaseti Dışkı kaset 25 T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)