Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

FYL Fentanil Hızlı Test Kaseti Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti İnsan Kullanımı Kolay Kullanım CE Belgeli Tam Kan / Serum / Plazma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, FDA 510K
Model numarası:Kaset (DFY-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:40T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: DB / S / P
Kit boyutu: 40T / Kit Kesme: 15 ng / mL
Renk: Beyaz Depolama: 2-30 ° C

İnsan Tam Kanında / Serum / Plazmada FYL'nin kalitatif tespiti için hızlı bir test   CE sertifikalı

Uygulamalar:

FYL (Fentanil) Hızlı Test Kaseti (WB / S / P), Fentanil'in bir metaboliti olan Norfentanil'in kalitatif tespiti için hızlı bir immüno kromatografik testtir. Kötüye kullanımı alışkanlık veya bağımlılığa yol açan güçlü bir narkotik analjeziktir. Öncelikle bir mu-opioid agonistidir. Norfentanil ayrıca genel anesteziye yardımcı olarak ve indüksiyon ve bakım için bir anestezik olarak kullanılır.

Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Fentanil, güçlü narkotik analjeziklere aittir ve op özel bir opiat reseptörü uyarıcısıdır. Fentanil, Birleşmiş Milletler “1961'de Tek Uyuşturucu Uyuşturucu Sözleşmesi” nin yönetiminde listelenen çeşitlerden biridir. Uluslararası kontrol altındaki afyon ajanları arasında fentanil, orta ila şiddetli ağrıyı 1 tedavi etmek için en yaygın kullanılanlardan biridir. Fentanilin sürekli enjeksiyonundan sonra, hasta uzun süre fentanil aldıktan sonra bağımlılığı gösteren, ataksi ve sinirlilik vb 2,3 gibi uzun süreli opioid yoksunluk sendromu performansına sahip olacaktır. Amfetamin ilaç bağımlıları ile karşılaştırıldığında, fentanili alan ilaç bağımlıları, daha yüksek HIV enfeksiyonu oranı, daha tehlikeli enjeksiyon davranışı ve daha uzun ömürlü ilaç aşırı doz 4 olasılığına sahiptir.

FYL Hızlı Test Kaseti (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Norfentanil seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. FYL Hızlı Test Kaseti (İdrar), idrardaki Norfentanil 10 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test, idrar örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test cihazını kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
  2. Test cihazını temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 3 tam damla idrar (yaklaşık 120 mL) test cihazının numune kuyusuna (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.

3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Bu önemlidir

Sonuç okunmadan önce arka plan temizlenir. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Olumsuz bir sonuç Norfentanil konsantrasyonunun tespit edilebilir seviyenin (10 ng / mL) altında olduğunu gösterir.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olduğunda bile negatif olarak düşünülmelidir.

POZİTİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Olumlu bir sonuç Norfentanil konsantrasyonunun saptanabilir seviyeyi (10 ng / mL) aştığını gösterir.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kullanarak tekrarlayın. Sorun devam ederse, lotu derhal kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)