Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Selina

Telefon numarası : +86 13989889852

Naber : +8613989889852

Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
  • Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar ALLTEST No. Çalışanları 450~500
Yıllık satış 80000000-100000000 Yıl kurulan 2009
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş
HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LED, yeni ürünler de dahil olmak üzere inovasyon yönetimi konusunda kanıtlanmış uzmanlığa sahip, birinci sınıf endüstri uzmanları ile sağlam bir temele sahiptir; POCT işinin yanı sıra bugünün Hızlı Testleri için kritik olan dönüşümlerden sorumlu çekirdek ekiplerin bir parçası olduğumuz gibi tanık olduk.

Bazıları, sıkı kalite değerlendirme sistemlerinin çekirdeğini oluşturan doğrulama protokollerinin yanı sıra, yüksek kalitede yenilikçi ürünlerden sorumlu olan endüstri lideri tasarım kontrol sistemlerini içerir.

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LTD, hızlı testler de dahil olmak üzere POCT işinde büyük pay ile sağlık sektöründeki paydaşlara fayda sağlamak amacıyla yaratılmıştır.

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LTD, günümüz elektroniğinin gücüyle kolaylığın hızlı bir şekilde birleştirilmesini de içeren Yenilikçi Çözümler getirmeyi taahhüt eder, böylece yeni teknolojik platformların yaratılmasının yanı sıra, teknolojinin gerçek bir şekilde birleşmesinin potansiyelini ortaya çıkaran iş süreçlerinin geliştirilmesine yardımcı olur. ve POCT endüstrisinin tekno-ticari sektörlerinde yeni kilometre taşlarıyla ticaret.

Özetle, HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LTD ile bugün ve yarının endişelerini bugün için kullanabileceğiniz çözümlerden daha iyi çözümlerle “rahatlayabilir” ve bırakabilirsiniz.

Geçmiş

Biyolojik araştırma ve üretim ekibi 2011 yılında IVD alanındaki uzmanlar tarafından kurulmuştur. Tüm ekip 10 yıldan fazla deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Tüketilebilir ürün hattımız, 2012 yılında, kaliteli sarf malzemelerini müşterilerimize uygun fiyatla sunmak için kurulmuştur. Uluslararası satış şirketi 2013 yılında kuruldu ve biyolojik ve sarf malzemelerini dünya çapında genişletmeyi hedefledi.

Hizmet

Araştırma, tanı ve tedavi prosedürleri için reaktifle ilgili hizmetler:

  • Peptid tasarımı ve sentezi

  • Rekombinant Protein Hizmeti

  • Küçük moleküler antijen konjugasyonu

  • Monoklonal Antikor Gelişimi

  • Poliklonal Antikor Gelişimi

  • Sözleşme Tahlil Geliştirme

Kalite kontrol: kesinlikle müşterilerimize teslim etmeden önce kalitesini kontrol

Zamanında teslimat: istek olarak zamanında teslimat sağlamak

24 saat satış sonrası servis: Herhangi bir probleminizi hızlı ve verimli bir şekilde cevaplayın ve çözün

Kaynak: Maliyetinizi büyük ölçüde azaltmak için profesyonel ve sorumlu satın alma

Ekibimiz

 

 Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD şirket Profili 0