Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

H.Pylori Antigen Hızlı Test Kaseti Yanal Akış İmmüno kromatografik Analizler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE0123
Model numarası:IHP-602H

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:1T / Kiti
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Kit boyutu: 1T / Kiti Depolama: 2-30 ℃
Raf Zaman: 24months Sertifika: CE

İnsan dışkısında Helicobacter pylori (H.pylori) antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir test. Yalnızca in vitro diagnostik kullanımda kendi kendini test etmek için.

Uygulamalar:

H. pylori Antijen Hızlı Test Kaseti (Dışkı), H. pylori enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için insan dışkısı örneklerinde H.pylori antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno- tahlildir .

Açıklama:

H. pylori , mide ve oniki parmak bağırsağında yaşayan küçük, spiral şekilli bir bakteridir. Duodenal ve mide ülseri, ülser olmayan dispepsi ve aktif ve kronik gastrit dahil olmak üzere çeşitli mide-bağırsak hastalıklarının etiyolojisinde yer almaktadır. 1,2 Hem invaziv hem de invaziv olmayan yöntemler, gastrointestinal hastalık semptomları olan hastalarda H. pylori enfeksiyonunu teşhis etmek için kullanılır. Numune bağımlı ve maliyetli invaziv teşhis yöntemleri arasında gastrik veya duodenal biyopsi, ardından üreaz testi (varsayımsal), kültür ve / veya histolojik boyama bulunur. 3 H. pylori enfeksiyonunun tanısına çok yaygın bir yaklaşım, enfekte hastalarda spesifik antikorların serolojik tanımlamasıdır. Seroloji testinin temel kısıtlılığı, mevcut ve geçmiş enfeksiyonları ayırt edememektir. Antikor, organizmaların yok edilmesinden çok sonra hastanın serumunda bulunabilir. 4 HpSA (H. pylori Stool Antigen) testi, H. pylori enfeksiyonunun teşhisinde ve ayrıca H. pylori enfeksiyonunun tedavisinin etkinliğinin izlenmesi için popülerlik kazanmaktadır. Çalışmalar duodenum ülseri olan hastaların% 90'ından fazlasının ve mide ülseri olan hastaların% 80'inin H.pylori ile enfekte olduğunu bulmuştur . 5

H. pylori Antijen Hızlı Test Ölçüm Çubuğu (Dışkı), insan dışkı örneklerinde H. pylori antijenlerinin kalitatif tespiti için 10 dakika içinde sonuç veren hızlı bir kromatografik immünoassaydır. Test, insan dışkısı örneklerinde H. pylori antijenlerini seçici olarak saptamak için H. pylori antijenlerine özgü antikorları kullanır.

Nasıl kullanılır?

Testi yapmadan önce, dışkı örnekleri aşağıdaki talimatın ardından toplanmalıdır.
1. Ellerinizi sabunla yıkayın ve temiz suyla durulayın.
2. Dışkı örnekleri toplamak için:
Dışkı örneği dışkı toplama kağıdında veya temiz toplama kaplarında toplanmalıdır. Lütfen örnek içeren kağıdın, örneğin örneği içeren kağıdın veya tuvalet temizleyicileri dahil olmak üzere herhangi bir kirletici cisimle temas etmemesine dikkat ederek önlem alınmasını sağlayarak dışkı toplama kağıdı kullanın.
3. Dışkı örneklerini işlemek için:
Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından örnek toplama aplikatörünü en az 3 farklı bölgede dışkı örneğine rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın. Numune toplama tüpünün kapağını vidalayın ve sıkın, sonra numuneyi ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için numune toplama tüpünü kuvvetlice sallayın.
4. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
5. Örnek toplama tüpünün kapağını açın ve ucu kırın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 2 tam damlasını test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının.
6. Sonuçları 10 dakikada okuyun. 20 dakika sonra sonuçları okumayın.

【SINIRLAMA】
1. H. pylori Antijen Test Kaseti (Dışkı) sadece in vitro diagnostik kullanım içindir. Test sadece dışkı örneklerinde H. pylori antijenlerinin tespiti için kullanılmalıdır. Bu nitel test ile kantitatif değer veya H. pylori antijen konsantrasyonundaki artış oranı belirlenemez.
2. H. pylori Antijen Test Kaseti (Dışkı) sadece örnekteki H. pylorinin varlığını gösterecektir ve H. pylorinin peptik veya duodenal ülser için etiyolojik ajan olması için tek kriter olarak kullanılmamalıdır.
3. Tüm tanı testlerinde olduğu gibi, tüm sonuçlar doktora sunulan diğer klinik bilgilerle birlikte yorumlanmalıdır.
4. Test sonucu negatifse ve klinik semptomlar devam ederse, diğer klinik yöntemleri kullanarak ek test yapılması önerilir. Negatif bir sonuç, hiçbir zaman H.pylori enfeksiyonu olasılığını engellemez.
5. Bazı antibiyotik tedavilerinin ardından, H. pylori antijenlerinin konsantrasyonu, testin minimum tespit seviyesinin altındaki konsantrasyona düşebilir. Bu nedenle antibiyotik tedavisi sırasında tanı dikkatli yapılmalıdır.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)