Bizimle iletişim kur
Selina

Telefon numarası : +86 13989889852

Naber : +008613989889852

Üretim hattı
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title

Biz bu sektörde 15 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel ekibiz.

Çalışanlarımızın çoğu, Genel Müdür, RD VP, pazarlama başkan yardımcısı, Kalite Müdürü ve hatta ürün grubu çalışanları dahil olmak üzere tanınmış hızlı test şirketi - ACON / ABON'da (Alere) çalışıyordu. Piyasada daha fazla başarı elde etmenize destek olmak için elimizden geleni yapacağız. Tutarlı kalite, istikrarlı tedarik, yenilikçi ürünler ve rekabetçi fiyat sağlayacaktır.

Sürekli pazarın üstünlüğünü korumak için yeni ürünler geliştirmek için güçlü bir RD yeteneğine sahibiz.

Şu anda yaklaşık 200 çalışanımız var ve toplam inşaat alanı 6000 m2 civarında. Biyolojik reaktif ekibimiz için, doktora sonrası araştırma deneyimi olan 10 kişi, 2'si doktor derecesi ve 6'sı master derecesi olan bir grup biyoteknoloji uzmanımız bulunmaktadır. Bu ekip güçlü bilimsel araştırma ve teknoloji yenilik yeteneğine sahiptir. Şimdi şirketin 10'dan fazla ulusal patenti var. Erken araştırmayı daha verimli hale getirmek için Tasarım kontrol araştırma sistemini kullanıyoruz; ve ISO kalite yönetim sistemi almak, yüksek standartlarda üretim kalite yönetim sistemi kurmak. Şimdi şirketin bir araştırma laboratuvarı, bir fare monoklonal antikor geliştirme ve araştırma platformu, bir tavşan poliklonal antikor geliştirme ve araştırma platformu, sırasıyla 500, 600, 200, 1000 m2'lik bir keçi yetiştirme tesisi bulunuyor.

Medikal sarf malzemeler için CE sertifikası ve ISO13485 Sertifikası ile son teknoloji üretim tesisimiz bulunmaktadır. Sarf malzemeleri dünya pazarına tedarik edildi ve çok iyi pazar geri bildirimi aldı.

OEM / ODM
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title

Çeşitli OEM ve ODM ihtiyacınızı karşılamak için olgun know-how, yeterli kapasite ve profesyonel ekibimiz var.

Ar-Ge
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title

Doktora sonrası araştırma deneyimi olan 10 kişi, 2'si doktor derecesi ve 35'i master derecesi olan bir grup biyoteknoloji uzmanımız var. Bu ekip güçlü bilimsel araştırma ve teknoloji yenilik yeteneğine sahiptir. Şimdi şirketin 10'dan fazla ulusal patenti var. Erken araştırmayı daha verimli hale getirmek için Tasarım kontrol araştırma sistemini kullanıyoruz; ve ISO kalite yönetim sistemi almak, yüksek standartlarda üretim kalite yönetim sistemi kurmak. Şimdi şirketin bir araştırma laboratuvarı, bir fare monoklonal antikor geliştirme ve araştırma platformu, bir tavşan poliklonal antikor geliştirme ve araştırma platformu, sırasıyla 500, 600, 200, 1000 m2'lik bir keçi yetiştirme tesisi bulunuyor.