Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Ben sohbet şimdi
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Bayan Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Bayan Julie TSCHETTER Belçika

2009 yılından bu yana AllTest eski müşterisi olarak, bize daha fazla pazar payı ve kar elde desteklemek için AllTest tarafından yapılmıştır büyük iş teşekkür etmeliyim

—— Sayın Robin Seifert Almanya

Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

1 2 3 4 5 6
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
Ofis Binası office 2 Ofis 3 Ofis Binası 1 Ofis Binası 2 Office 1

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ALLTEST
No. Çalışanları : 450~500
Yıllık satış : 80000000-100000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 90% - 100%
HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LED, yeni ürünler de dahil olmak üzere inovasyon yönetimi konusunda kanıtlanmış uzmanlığa sahip, birinci sınıf endüstri uzmanları ile sağlam bir temele sahiptir; POCT işinin yanı sıra bugünün Hızlı Testleri için kritik olan dönüşümlerden sorumlu çekirdek ekiplerin bir parçası olduğumuz gibi tanık olduk.

Bazıları, sıkı kalite değerlendirme sistemlerinin çekirdeğini oluşturan doğrulama protokollerinin yanı sıra, yüksek kalitede yenilikçi ürünlerden sorumlu olan endüstri lideri tasarım kontrol sistemlerini içerir.

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LTD, hızlı testler de dahil olmak üzere POCT işinde büyük pay ile sağlık sektöründeki paydaşlara fayda sağlamak amacıyla yaratılmıştır.

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LTD, günümüz elektroniğinin gücüyle kolaylığın hızlı bir şekilde birleştirilmesini de içeren Yenilikçi Çözümler getirmeyi taahhüt eder, böylece yeni teknolojik platformların yaratılmasının yanı sıra, teknolojinin gerçek bir şekilde birleşmesinin potansiyelini ortaya çıkaran iş süreçlerinin geliştirilmesine yardımcı olur. ve POCT endüstrisinin tekno-ticari sektörlerinde yeni kilometre taşlarıyla ticaret.

Özetle, HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO., LTD ile bugün ve yarının endişelerini bugün için kullanabileceğiniz çözümlerden daha iyi çözümlerle “rahatlayabilir” ve bırakabilirsiniz.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: +86 13989889852

Faks: 86-571-56267856

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin