Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Kullanışlı Adenovirus & Rsv Combo Hızlı Test Kaseti, Diyagnostik Test Kiti Ce Onaylı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:ALLTEST
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset (IARC-525)

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri:10T
Detaylı ürün tanımı
Renk: mavi Biçim: Kaset
Depolama: 2-30 ° C Raf Zaman: 24months
Sertifika: CE Kesme: /

Kullanışlı Adenovirus & Rsv Combo Hızlı Test Kaseti, Diyagnostik Test Kiti Ce Onaylı
Uygulama:
Adenovirüs ve RSV Combo Hızlı Test Kaseti, Nazofarengeal swab örneklerinde Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır. Solunum adenovirüsünün, sinsityal virüs viral enfeksiyonlarının hızlı ayırıcı tanısında yardımcı olması amaçlanmıştır.
Açıklama:

Çocuklarda ve yetişkinlerde alt solunum yollarında enfeksiyonlara neden olabilecek çeşitli virüsler olmasına rağmen, influenza A & B, solunum sinsit virüsü (RSV), influenza For 1, 2 ve 3 ve Adenovirüs genellikle en yaygın olanıdır. Adenovirüsün neden olduğu solunum yolu hastalık belirtileri soğuk algınlığından zatürree, "krup" ve bronşit içerir. Konjonktivit, bronşit, zatürree, diyare ve diğer semptomlardan farklı hastalıklara neden olan 47 adenovirüs serotipi vardır. Bunlar arasında 8, 14, 16 ve 17 serotiplerinin konjonktivite neden olduğu, serotip 7, 14, 21'in solunum semptomlarına neden olduğu gösterilmiştir.
Mevcut test kitinde kullanılan antikorlar, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 14, 16, 17, 19 ve 37.1 serotipleri dahil olmak üzere birçok adenovirüs serotipine karşı geniş bir reaktivite aralığına sahiptir. Akciğerlerin ve solunum yollarının enfeksiyonuna neden olan Solunum Sinsit Virüsü (RSV), küçük çocuklarda solunum yolu hastalıklarının ana nedenlerinden biridir. Yetişkinlerde, tıkalı veya akan bir burun, boğaz ağrısı, hafif baş ağrısı, öksürük, ateş ve genel bir hastalanma hissi gibi soğuk algınlığı semptomlarına neden olabilir.
Ancak erken doğmuş bebeklerde ve akciğerleri, kalbi veya bağışıklık sistemini etkileyen hastalıkları olan çocuklarda, RSV enfeksiyonları diğer daha ciddi hastalıklara yol açabilir. 2 RSV oldukça bulaşıcıdır ve birisi öksürdüğü ya da hapşırdığında virüsü içeren damlacıklar yoluyla yayılabilir. Aynı zamanda yüzeylerde (tezgah veya kapı kolları gibi) ve ellerde ve kıyafetlerde de yaşayabilir, böylece bir kişi kirli bir şeye dokunduğunda kolayca yayılabilir. RSV, okullar ve çocuk bakım merkezleri aracılığıyla hızla yayılabilir. Bebekler genellikle daha büyük çocuklar virüsü okuldan eve taşıdıklarında ve onlara geçirdiklerinde alırlar. Hemen hemen tüm çocuklara 2-3 yaşına geldiğinde en az bir kere RSV bulaşır. 3 RSV enfeksiyonları genellikle, geç ilkbahardan sonbahara kadar süren salgınlarda ortaya çıkar. RSV'nin neden olduğu solunum hastalıkları - bronşiolit veya zatürree gibi - genellikle yaklaşık bir hafta sürer, ancak bazı vakalar birkaç hafta sürebilir.
Adenovirüs ve RSV Combo Hızlı Test Kaseti (Nazofarenks Swab), Nazofarenks swab örneklerinde Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü antijenlerinin varlığını 15 dakika içinde sonuçlandırarak nitel olarak tespit eder. Test, Nazofarengeal swab örneklerinde Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü antijenlerini seçici olarak saptamak için Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü için spesifik antikorları kullanır.

Nasıl kullanılır?

Testten önce, numunenin, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla çözelti (Yaklaşık 400μL) ekleyin. Şekil 1'e bakınız.
3. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Çubuğu antijeni serbest bırakmak için kafayı borunun içine doğru bastırırken çubuğu yaklaşık 10 saniye döndürün. Şekil 2'ye bakınız.
4. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken swabı çıkarın ve swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın. Şekil 3'e bakınız.
5. Damlalık ucunu emme borusunun üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Şekil 4'e bakınız.
6. Her bir kuyucuğa üç damla çözelti (yaklaşık 12μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Sonucu 15 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.
SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır.

* Not: Test çizgisi bölgelerinde rengin yoğunluğu, numunede bulunan Adenovirüs veya RSV antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki herhangi bir renk gölgesi pozitif olarak kabul edilmelidir.

NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgelerinde (T) belirgin renkli çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)