CE Sertifikalı Kullanışlı İnfluenza A / B ve H1N1 Combo Hızlı Test Kaseti (Swab / Nasal Aspirate)

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Alltest
Sertifika: CE
Model numarası: IINA-525
Ambalaj bilgileri: 40 ton
Biçim: kaset Örnek: Swab / Nazal Aspirat
kit boyutu: 40T / kit Depolama: 2-30 ℃
renk: Mavi ve beyaz sertifika: CE
Vurgulamak:

rapid diagnostic test kits

,

home drug test kits

 

【ÖZET】

İnfluenza (yaygın olarak 'grip' olarak bilinir), solunum yolunun oldukça bulaşıcı, akut viral bir enfeksiyonudur.Canlı virüs içeren aerosol damlacıklarının öksürmesi ve hapşırması yoluyla kolayca bulaşan bulaşıcı bir hastalıktır.1 Grip salgınları her yıl sonbaharda meydana gelir ve
Kış Ayları.Tip A virüsleri tipik olarak B tipi virüslerden daha yaygındır ve en ciddi grip salgınlarıyla ilişkilendirilirken, tip B enfeksiyonları genellikle daha hafiftir.
Laboratuvar teşhisinin altın standardı, influenza virüsünün büyümesini destekleyebilen çeşitli hücre dizilerinden birine sahip 14 günlük hücre kültürüdür.2 Etkili hasta için klinik seyirde çok geç sonuçlar alındığından hücre kültürünün klinik faydası sınırlıdır müdahale.Ters Transkriptaz Polimeraz Zincir Reaksiyonu (RT-PCR),% 2-23'lük kültür üzerinde gelişmiş saptama oranları ile genellikle kültürden daha duyarlı olan daha yeni bir yöntemdir.3 Bununla birlikte, RTPCR pahalıdır, karmaşıktır ve özel laboratuvarlarda gerçekleştirilmelidir.
Influenza A / B / H1N1 Combo Hızlı Test Kaseti (Swab / Nasal Aspirate), nazofarengeal swab veya boğaz swabında veya nazal aspirat örneklerinde Influenza tip A, tip B ve / veya A (H1N1) antijeninin varlığını kalitatif olarak tespit ederek 15 dakika.Test, nazofaringeal sürüntü, boğaz sürüntüsü veya nazal aspirat örneklerinde İnfluenza tip A, tip B ve A (H1N1) antijenini seçici olarak tespit etmek için İnfluenza tip A, tip B ve A (H1N1) için spesifik antikorlar kullanır.

 
【KULLANIM TALİMATLARI】
Test, numune, ekstraksiyon tamponunun testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesine izin verin.
1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin.Ekstraksiyon reaktifini tutun
dikey olarak baş aşağı şişe.Şişeyi sıkın ve çözeltinin, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe ekstraksiyon tüpüne düşmesine izin verin.Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla ekstraksiyon reaktifi (Yaklaşık 400ul) ekleyin.Bkz. Llustration1.
3. Eküvyon örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin.Çubuğu şu süre için döndürün:
swabdaki antijeni serbest bırakmak için kafayı tüpün içine doğru bastırırken yaklaşık 10 saniye.2. resme bakınız.
4. Swab kafasını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkıştırırken, swabdan mümkün olduğunca fazla sıvıyı çıkarmak için çıkarırken swabı çıkarın.Eküvyonu biyolojik tehlike atık imha protokolünüze uygun olarak atın.Resim 3'e bakınız.
5. Damlalık ucunu ekstraksiyon tüpünün üstüne yerleştirin.Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.4. resme bakın
6. Her numuneye ayrı ayrı 3 damla solüsyon (yaklaşık 120ul) ekleyin ve ardından zamanlayıcıyı başlatın.
7. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin.Sonucu 15 dakikada okuyun.Sonucu 20 dakika sonra yorumlamayın.
CE Sertifikalı Kullanışlı İnfluenza A / B ve H1N1 Combo Hızlı Test Kaseti (Swab / Nasal Aspirate) 0
 

 

 

 

Kedi.Hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit Boyutu Ayırmak Durum

IINA-525

Influenza A / B / H1N1 Combo Hızlı Test Kaseti (Swab / Nazal Aspirasyon) Kaset 40 T Bakınız Ekle CE

İletişim bilgileri
selina

Telefon numarası : +8615857153722

Naber : +008613989889852