Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Kararlı iGFBP -1 Hızlı Test Okuyucu Kaseti Vajinal Sekresyon Ce Sertifikası

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Alltest
Sertifika:CE
Model numarası:Şekil-502

Ödeme & teslimat koşulları:

Teslim süresi:20days
Detaylı ürün tanımı
Renk: Beyaz Numune: Vajinal Salgı
Biçim: Kaset Kit boyutu: 25T
Kesme: / Sertifika: CE

Kararlı iGFBP -1 Hızlı Test Okuyucu Kaseti Vajinal Sekresyon Ce Sertifikası
Uygulama:
Plasenta proteini 12 (PP12) olarak bilinen insülin benzeri büyüme faktörü bağlayıcı protein 1 (IBP-1), insanlarda IGFBP1 geni tarafından kodlanan bir proteindir . IGF bağlayıcı proteinlerin (IGFBP'ler) fetal ve yenidoğan büyümesinin düzenlenmesinde önemli olduğuna inanılmaktadır.
İnsülin benzeri büyüme faktörü bağlayıcı protein 1 (iGFBP-1) hızlı testi (vajinal salgı), hamilelik sırasında vajinal salgılarda iGFBP-1'in saptanması için görsel olarak yorumlanmış, kalitatif immüno kromatografik test cihazıdır; vajinal bir örnekte amniyotik sıvı. Test, hamile kadınlarda fetal membran rüptürünün (ROM) teşhisine yardımcı olmak için profesyonel kullanım amaçlıdır.
Açıklama:
Plasenta proteini 12 (PP12) olarak bilinen insülin benzeri büyüme faktörü bağlayıcı protein 1 (IBP-1), insanlarda IGFBP1 geni tarafından kodlanan bir proteindir. IGF bağlayıcı proteinlerin (IGFBP'ler) fetal ve yenidoğan büyümesinin düzenlenmesinde önemli olduğuna inanılmaktadır. Daha önce fetal kord serumu (FCS) içindeki IGFBP profillerinin fetüsün büyüme / metabolik durumuna bağlı olduğunu bildirmiştik. Preterm uterin kasılmaları olan gebe kadınların servikal sekresyonlarında ve bunların varlığında preterm doğum riskinin artmış olacağı öngörülüp görülmediği tespit edilebilir. Ciddi preeklamptik gebeliklerde maternal-fetal arayüzde insülin benzeri büyüme faktörü bağlayıcı protein-1'in bolluğu, bağlayıcı proteinin bu hastalıkta gözlenen sığ plasenta istilasının patogenezine katılabileceğini düşündürmektedir. Düşük dolaşımdaki insülin benzeri büyüme faktörü-I ve yüksek insülin benzeri büyüme faktörü bağlayıcı protein-1 seviyeleri sınırlı plasenta ve dolayısıyla fetal büyümeye katkıda bulunabilir.
İGFBP-1 Hızlı Test Kaseti (Vajinal sekresyon), 25ng / ml hassasiyetinde vajinal sekresyon örneğinde iGFBP-1'in varlığını nitel olarak tespit eden hızlı bir testtir.
Nasıl kullanılır?
Kullanmadan önce test kasetlerini, numuneleri, tampon ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.
1. Testin özel bilgileri için QR kod kartındaki QR Kodunu kesin. Yalnızca test kitlerinin içinde verilen QR kod kartını kullanın.
2. Test kasetini kapalı poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonucu elde etmek için test bir saat içinde yapılmalıdır.
3. Çubuğu seyreltilmiş tüpe yerleştirin, 20 kez döndürün. Sonra swabı tüpün kenarına doğru bastırın ve swab çekilirken tüpün alt kısmını sıkın. Swabı atın.
4. Kapağı tüpün üzerine yerleştirin. Kapağın üst kısmını çıkarın. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Numune kuyucuğuna (S) 3 tam çözelti damlası (yaklaşık 100 µL) ekleyin ve daha sonra zamanlayıcıyı başlatın.
5. renkli bant görünmesini bekleyin. Sonuç, AllTestTM LF Reader ile 5 dakikada okunmalıdır.
6. Test sonuçlarını görsel olarak yorumlamayın.
Not: AllTest TM LF Reader kurulumu için, talimatları başlatıp tamamlayın ve AllTestTM LF Reader Kullanım Kılavuzuna bakın. Operatör, işlemleri ve kalite kontrol prosedürlerini kullanmadan ve kullanmadan önce AllTestTM LF Reader Kullanım Kılavuzuna başvurmalıdır.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


Alltest LF okuyucu tarafından okunan sonuçlar


Bağlama proteini 1 için pozitif veya negatif sonuç (IBP-1) Alltest LF okuyucu tarafından belirlenir.


Sonuç excel'e ihraç edilebilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)