Örnek Toplama İçin 8cm Naylon Floklu Swablar Nükleik Asit Pcr

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Alltest
Sertifika: CE, ISO13485
Min sipariş miktarı: N/A
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: / T
özellik: Akın Teknolojisi Malzeme: <i>Nylon Flocked tip;</i> <b>Naylon Floklu uç;</b> <i>ABS shaft</i> <b>ABS şaft</b>
Kesme noktası: 8 cm
Vurgulamak:

örnekleme naylon floklu swablar

,

8cm naylon floklu swablar

,

örnek toplama için floke swablar

 

Örnek Toplama İçin 8cm Naylon Floklu Swablar Nükleik Asit Pcr

 

Floklu Örnekleme Çubuğunun Avantajları

• Hücre örneği toplamada hasta konforunu ve verimliliği artırır.Ergonomik ve anatomik tasarım, dikey naylon elyaf, yumuşak bir fırça görevi görür.
• İyileştirilmiş numune toplama.Üzerine püskürtülen lifler statik olarak yüklenir ve aplikatör ucuna tekdüze dikey bir şekilde tutturulur ve güçlü kılcal etki sayesinde hücre numuneleri hızla emilir.
• Üstün numune elüsyonu.Açık bir lif yapısıyla, örnek şilte çekirdeğine hapsedildiğinde, geleneksel yara swablarından farklı olarak, örnek hücrelerini anında sıvı ortama yerleştirir.
• Artmış test hassasiyeti.Floklu swabların orijinal numunenin>% 95'ini hızlı bir şekilde ayrıştırdığı kanıtlanmıştır, bu nedenle kolayca gelişmiş test duyarlılığı sağlar.
• Kantitatif hacim transferi, ölçülebilir ve tutarlı alım ve hastadan test tüpüne transfer, geleneksel fiber sarılı swablar gibi değerli numuneyi dağıtmak ve hapsedecek dahili bir yatak çekirdeğine sahip değildir.
• İnhibitör ve parazit içermeyen sertifikalı toplama swabları DNASE, RNASE içermeyen ve insan DNA'sı içermeyen sertifikalıdır.Ayrıca herhangi bir PCR inhibitörü içermezler, her üretim partisi için mevcut analiz sertifikası.

İletişim bilgileri
selina

Telefon numarası : +8615857153722

Naber : +008613989889852