Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

İdrarda Grup B Streptokokların (GBS) Kalitatif Tespiti İçin Hızlı Strep Testi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset (SY-502) / Yağ çubuğu (İSB-501)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:2T / Kiti
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset/yağ çubuğu Numune: çubuk
Kit boyutu: 20T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

İdrar CE sertifikalı B Grubu Streptokokların (GBS) kalitatif tespiti için yüksek hassasiyetli hızlı test

Uygulamalar:

Strep B Hızlı Test Kaseti (Swab), hamile kadınların vajinal veya rektal swablarından veya yeni doğan genel swablardan alınan örneklerde Grup B Streptococcus (GBS) antijenlerinin kalitatif, varsayımsal tespiti için hızlı bir görsel immünolojik testtir. Bu kit Strep B enfeksiyonu tanısında yardımcı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Açıklama:

Grup B Streptokok (GBS) veya Streptococcus agalactiae, yenidoğanlarda hayatı tehdit eden bulaşıcı hastalıkların en sık nedenleri arasındadır. Tüm gebelerin% 5 ila% 30'u GBS ile kolonize edilir. Son zamanlarda yapılan birkaç çalışma GBS kolonize kadınların intrapartum tedavisinin GBS nedenli sepsis insidansını önemli ölçüde azalttığını göstermiştir. ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC), Gebeliğin 35. ve 37. haftası arasında B Grubu streptokok için rutin muayene yapılmasını önerir. Bir CDC çalışması, rutin muayenelerin, klinik risk faktörleri olan hamile kadınlar için antibiyotik kullanımından% 50 daha etkili olduğunu göstermiştir. Standart kültür yöntemleri 24 ila 48 saat gerektirir ve sonuçlar etkili bir tedavi için yeterince yakında bulunmayabilir. Bu nedenle, daha hızlı tarama teknikleri kullanan yöntemler gereklidir.

Nasıl kullanılır?

KASET KULLANIMI İÇİN

Testten önce test, reaktifler, swab örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Reaktifi 1 şişesini dikey olarak tutun ve bir ekstraksiyon tüpüne 4 tam damla (yaklaşık 240 µl) Ekstraksiyon Reaktifi 1 ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 1 renklidir. Ekstraksiyon Reaktifi 2 şişesini dikey olarak tutun ve tüpe 4 tam damla (yaklaşık 160 )l) reaktif 2 ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 2 renksizdir. Ekstraksiyon tüpünü hafifçe döndürerek çözeltiyi karıştırın. Ekstraksiyon Reaktifi 2'nin Ekstraksiyon Reaktifi 1'e eklenmesi çözeltinin rengini kırmızıdan sarıya değiştirir. Şekil 1'e bakınız.
3. Swabı hemen ekstraksiyon tüpüne yerleştirin, swabı kuvvetlice 15 kez çalkalayın, swabı 2 dakika boyunca ekstraksiyon test tüpünde bırakın. Şekil 2'ye bakınız.
4. Swabı tüpün kenarına doğru bastırın ve swabı çıkarırken tüpün altını sıkarak sıvının çoğu tüpün içinde kalsın. Swabı atın. Şekil 3'e bakınız.
5. Damlalık ucunu emme borusunun üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Şekil 4'e bakınız.
6. Test kasetinin örnek kuyucuğuna 3 damla damla ekstrakte solüsyon (yaklaşık 150 timerl) ekleyin, ardından zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Rengin görünmesini bekleyin. Sonucu 10 dakikada okuyun; 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın. Şekil 5'e bakınız.
Not: Şişenin açılmasından 30 gün sonra ekstraksiyon reaktiflerinin kullanılmaması önerilir.
DIPSTICK KULLANIM İÇİN

Testten önce test, reaktifler, swab örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Test çubuğunu kapalı folyo poşetten çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın. Test, folyo poşeti açtıktan hemen sonra yapılırsa en iyi sonucu alınacaktır.
2. Ekstraksiyon Reaktifi 1 şişesini dikey olarak tutun ve bir ekstraksiyon tüpüne 4 tam damla (yaklaşık 240μL) Ekstraksiyon Reaktifi 1 ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 1 renklidir. Ekstraksiyon Reaktifi 2 şişesini dikey olarak tutun ve tüpe 4 tam damla (yaklaşık 160μL) reaktif 2 ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 2 renksizdir. Ekstraksiyon tüpünü hafifçe döndürerek çözeltiyi karıştırın. Ekstraksiyon Reaktifi 2'nin Ekstraksiyon Reaktifi 1'e eklenmesi çözeltinin rengini kırmızıdan sarıya değiştirir. Şekil 1'e bakınız.
3. Swabı hemen ekstraksiyon tüpüne yerleştirin, swabı kuvvetlice 15 kez çalkalayın, Swabı 2 dakika boyunca ekstraksiyon test tüpünde bırakın. Şekil 2'ye bakınız.
4. Swabı tüpün kenarına doğru bastırın ve swabı çıkarırken tüpün altını sıkarak sıvının çoğu tüpün içinde kalsın. Swabı atın. Şekil 3'e bakınız.
5. Oklar aşağı bakarken, seviye çubuğunu çözelti tüpünün içine yerleştirin ve zamanlayıcıyı başlatın. Prosedür doğru şekilde takip edilirse, sıvı test çubuğundaki maksimum çizginin (MAX) altında olmalıdır. Şekil 4'e bakınız.
6. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 10 dakikada okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın. Şekil 5'e bakınız.
Not: Şişenin açılmasından 30 gün sonra ekstraksiyon reaktiflerinin kullanılmaması önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Olumlu bir sonuç Strep B'nin örnekte tespit edildiğini gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede mevcut Strep B konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.


NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Olumsuz bir sonuç Strep B antijeninin örnekte bulunmadığını veya testin saptanabilir seviyesinin altında bulunduğunu gösterir.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)