Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Calprotectin Ve Lactoferrin Tarak Yanal Akış Hızlı Test Kaseti CE Belgeli

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset (OIBD-625)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:Kit başına 10 test
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Depolama: 2-30 ° C Raf Zaman: 24months
Sertifika: CE Malzeme: Plastik

Calprotectin ve Lactoferrin Tarak yanal akış İnsan dışkısında Hızlı Test Kaseti CE Belgeli

Uygulamalar:

Calprotectin ve Lactoferrin Combo Hızlı Test Kaseti (Dışkı), nitel tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır.
İnflamatuar gastrointestinal hastalıkların tanısında yararlı olabilecek insan fekal örneğinde Calprotectin ve lactoferrin.

Açıklama:

Calprotectin, 24 kDa'lık bir kalsiyum bağlayıcı protein S100A8 ve S100A9 dimerdir. Kompleks, nötrofil sitozolünün çözünür protein içeriğinin% 60'ını oluşturur. Calprotectin, lökosit dökümü, aktif sekresyon, hücre rahatsızlığı ve hücre ölümü yoluyla bağırsak lümeninde bulunur. Bu, dışkıda tespit edilebilen yüksek fekal kalprotektin seviyeleri ile sonuçlanır. Bu nedenle, artmış fekal kalprotektin seviyeleri, nötrofillerin bağırsak iltihabı sırasında ortaya çıkan intestinal mukozaya göçünü gösterir. Calprotectin, enzimatik degradasyona dirençli olduğu ve dışkılarda kolayca ölçülebildiği için bir marker olarak faydalıdır.
Laktoferrin, vücudun bağışıklık sisteminin bileşenlerinden biridir; antimikrobiyal aktiviteye (bakteriyosit, mantar ilacı) sahiptir ve özellikle mukozalarda doğuştan gelen savunmanın bir parçasıdır. Özellikle laktoferrin, insan bebeklere antibakteriyel aktivite sağlar.
Bir nötrofil türevi glikoproteini olan insan laktoferrin, hem IBD'de hem de enfeksiyöz gastroenteritte bağırsak iltihabının bir göstergesi olarak dışkı ve bütün bağırsak lavajlarında ölçülebilir. Son çalışmalar pediatrik IBD için fekal laktoferrinin (FL) hassas bir biyobelirteç olduğunu göstermiştir. Ek olarak, bu biyobelirteç hem pediatrik hem de yetişkin IBD'si için teşhis ve tedavi sürecine rehberlik etmek için bir yardım görevi görebilir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. dışkı örnekleri toplamak için:
Maksimum antijen elde etmek için (varsa) temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 g) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 at de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ℃ altında tutulmalıdır.
2. Dışkı örneklerini işlemek için:
Katı Örnekler İçin:
Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye 1/4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine en az 3 farklı alanda rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.
Sıvı Örnekleri İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra ekstraksiyon tamponunu içeren örnek toplama tüpüne 2 damla (yaklaşık 80 μL) aktarın.
3. Numune toplama tüpü üzerine kapağı sıkın, daha sonra numuneyi ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için numune toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Tüpü 2 dakika boyunca yalnız bırakın.
4. Açmadan önce keseyi oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
5. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve kapağı örnek toplama tüpünün üzerine açın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve ekstrakte edilen numunenin 2 tam damlasını (yaklaşık 80 μL) test kasetinin her bir örneğine aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
6. Örneği dağıtdıktan sonra 5 dakika sonra sonuçları okuyun. 10 dakika sonra sonuçları okumayın.
7.Not: Örnek taşmazsa (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan ekstrakte edilmiş örnekleri santrifüjleyin. 80 μL süpernatan toplayın, yeni bir test kasetinin her bir örneğine dağıtın ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek yeniden başlayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

POZİTİF: * İki renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka görünür renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, içinde bulunan Calprotectin ve Lactoferrin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir.
örnek. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.


NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattının en olası nedenleridir
hatası. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)