Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CDV + CPV Ab Kombine Hızlı Test Rahat Kullanım Hızlı Test Testi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:VECHECK
Sertifika:qualified
Model numarası:VIDP-325

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri:10 Test / kutu
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Polipropilen / Polistiren Renk: Beyaz
storge: 2ºC-30 ° C Biçim: Kaset
Kit boyutu: 10

CDV + CPV Ab Kombine Hızlı Test Rahat Kullanım Hızlı Test Testi

Uygulama:

CDV + CPV Antikor Kombo Hızlı Test Kaseti (Serum / Plazma), köpek serumu veya plazmasındaki Köpek Distemper Virüsü Antikoru ve Köpek Parvovirüs antikorunun yarı kantitatif tespiti için kombine bir kasettir.

Açıklama:

CDV + CPV Antikor Kombo Hızlı Test Kaseti (Serum / Plazma), sandviç yanal akış immüno-kromatografik testine dayanır. Test kasetinde en ince pencereler vardır. Her test penceresi görünmez bir T (test) bölgesine ve bir C (kontrol) bölgesine sahiptir. Numune kasetteki numune haznesine (S) uygulandığında, sıvı test şeridinin yüzeyinden yanal olarak akacaktır. Örnekte yeterli CDV antikoru veya CPV antikoru varsa, görünür bir T çizgisi görünecektir. C çizgisi her zaman geçerli bir sonuç belirten bir örnek uygulandıktan sonra görünmelidir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test kaseti, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Test bir saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Kanetin taze tam kanını toplayın ve hemolizden kaçınmak için serum veya plazmayı en kısa sürede kandan ayırın. Sadece temiz, hemolizli olmayan örnekler kullanın. Numuneleri uzun süre oda sıcaklığında bırakmayın. Serum ve plazma örnekleri 2-8 ° C'de 3 güne kadar saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ° C'nin altında tutulmalıdır.
3. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla serum veya plazma (yaklaşık 40 μL) aktarın ve hemen her numuneye (S) ayrı ayrı 2 damla tampon (yaklaşık 80μL) ekleyin, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
4. T çizgisinin yoğunluğunu verilen renk kartıyla karşılaştırarak sonuçları 10 dakika içinde okuyun. 15 dakika sonra sonuçları yorumlamayın.
“C” çizgisinin varlığı geçerli bir sonucu gösterir. “T” çizgisinin renk yoğunluğunu verilen standart renk kartı ile karşılaştırarak sonucu okuyun.

CDV antikoru için:
Köpek distemper antikorlarının VN titreleri renk yoğunluğu derecelerine karşılık gelir.
G1 <1: 8 G2 = 1:16 G3 = 1:32
G4 = 1: 64 G5 = 1: 128 G6> 1: 256

Olumlu: “C” çizgisinin ve “T” çizgisinin varlığı. G3'deki T çizgisi standart pozitif olarak kabul edilir. T çizgisi <G3, zayıf pozitif ve düşük CDV antikor seviyesini gösterir. G4- G5 etrafındaki T çizgisi güçlü pozitif. T çizgisi> G6, çok güçlü pozitif, son zamanlarda veya enfeksiyonda virüs ile teması gösterir.
Negatif: C çizgisini temizle görünür. T çizgisi yok veya T çizgisi G1'den daha zayıf. Çok düşük CDV titresi olduğunu gösterir. Başarısız oldu
bağışıklama olabilir.

Geçersiz: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor.

CPV antikoru için:
Köpek parvo virüsü antikorlarının HI titerleri, renk yoğunluğu derecelerine karşılık gelir.
G1 <1:40 G2 = 1:40 G3 = 1:80
G4 = 1: 160 G5 = 1: 320 G6> 1: 640

Olumlu: “C” çizgisinin ve “T” çizgisinin varlığı. G3'ten daha yüksek T çizgisi yoğunluğu pozitif olarak kabul edilir. T çizgisi <G3, zayıf pozitif ve düşük CPV antikor seviyesini gösterir. G4-G5 etrafındaki T çizgisi güçlü pozitif. T çizgisi> G6 çok güçlü pozitif, son zamanlarda veya enfeksiyonda virüs ile teması gösterir.

Negatif: C çizgisini temizle görünür. T çizgisi yok veya T çizgisi G1'den daha zayıf. Çok düşük CPV titresi olduğunu gösterir. Başarısız aşılama olabilir.

Geçersiz: C bölgesinde renkli bir çizgi görünmez.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)