Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Rahat Köpek Giardia Lamblia Hızlı Teşhis Seti Kaseti Basit ve Hızlı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:VECHECK
Sertifika:qualified
Model numarası:VIGA-602

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri:10 Testler / kutu
Teslim süresi:20days
Detaylı ürün tanımı
Nesne: Köpek Renk: Beyaz
Raf Zaman: 24 ay Biçim: Kaset
Kit boyutu: 10

Köpek Giardia lamblia Hızlı Teşhis Seti Kaseti Basit ve Quucly

Uygulama:

Giardia lamblia Rapid Test Cassette (Dışkılar), hayvan dışkısında Giardia lamblia antijeninin kalitatif tespiti için bir yandan akış immüno kromatografik testtir.

Açıklama:

Giardia lamblia Rapid Test Cassette, sandviç formatına dayalı bir yanal akış immüno-kromatografik analizdir. Test kasetinde bir test penceresi vardır. Test sırasında, numune kaset üzerindeki numunenin içine uygulanır. Örnekte mevcutsa Giardia antijenleri, test şeridinde yer alan anti-Giardia antikorları ile kaplanmış koloidal altın parçacıkları ile reaksiyona girer. Karışım daha sonra kılcal hareket ile kromatografik olarak membran üzerinde yukarı doğru hareket eder ve test çizgisi bölgesindeki membran üzerinde anti-Giardia antikorları ile reaksiyona girer. Örnek Giardia antijeni içeriyorsa, test çizgisi bölgesinde pozitif bir sonuç belirten renkli bir çizgi görünecektir. Örnek Giardia antijenleri içermiyorsa, test çizgisi bölgesinde negatif sonuç belirten renkli bir çizgi görünmez. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman, uygun miktarda numune eklendiğini ve ince zarın oluştuğunu gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test kaseti, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Yeterli miktarda patojen elde etmek için temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 gr) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek, 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ° C'nin altında tutulmalıdır.
Dışkı örneklerini işlemek için:
· Katı numuneler için:
Örnek toplama tüpünün kapağını sökün, daha sonra yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye'nin 1 / 4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.
· Sıvı Numuneler İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra 2 damla sıvı numuneyi (yaklaşık 80 LL) ekstraksiyon tamponunu içeren numune toplama tüpüne aktarın. Kapağı örnek toplama tüpü üzerine sıkın, daha sonra örneği ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Toplama tüpünü 2 dakika reaksiyona bırakın.
2. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
3. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve örnek toplama tüpünün ucunu çıkarın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 2 tam damlasını (yaklaşık 80 LL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
4. Örneği verdikten sonra 10 dakika sonra sonuçları okuyun. 20 dakika sonra sonuçları okumayın.
Not: Örnek göçmezse (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan seyreltilmiş numuneyi santrifüjleyin. 80 µL süpernatan toplayın, yeni bir test kasetinin örnek kuyucuğuna (S) koyun ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek yeniden başlayın.
SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Olumlu: T çizgisinin güçlü veya soluk olmasına bakılmaksızın, hem C çizgisinin hem de T çizgisinin varlığı.

Negatif: Yalnızca net C çizgisi belirir.

Geçersiz: T çizgisinin görünümünden bağımsız olarak C bölgesinde renkli bir çizgi görünmez.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)