Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

AllTest Lyme IgG / IgM Enfeksiyon Hastalıkları Testi ILY - 402 24 Ay Ömrü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:kaset (ILY-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:10T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma
Kit boyutu: 10T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Yüksek kaliteli AllTest Lyme IgG / IgM Hızlı Test Kitleri Ev Profesyonel Kullanım ILY-402

Uygulamalar:

Lyme IgG / IgM Hızlı Test Kaseti, insan tam kanında, serum veya plazma numunesinde, IgG ve IgM antikorlarının Borrelia'ya kalitatif tespiti için bir yanal akış kromatografik immünoassaydir.

Açıklama:

Lyme borreliosis olarak da bilinen Lyme hastalığı, Borrelia sp .'nin bakterilerinin neden olduğu bulaşıcı bir hastalıktır. keneler tarafından yayılır. En sık görülen enfeksiyon belirtisi, cilt üzerinde, eritem göçü olarak bilinen, kene ısırığı bölgesinde meydana geldikten yaklaşık bir hafta sonra başlayan, genişleyen bir kızarıklık alanıdır. Döküntü tipik olarak kaşıntılı veya ağrılı değildir. Enfekte olan kişilerin yaklaşık% 25-50'si döküntü geliştirmez. Diğer erken belirtiler arasında ateş, baş ağrısı ve yorgunluk hissi olabilir. Eğer tedavi edilmezse, semptomlar yüzün bir tarafını veya her iki tarafını hareket ettirme kabiliyetini, eklem ağrılarını, boyun sertliği olan şiddetli baş ağrıları veya kalp çarpıntısını içerebilir. 1 aylar sonra yıllar sonra tekrar tekrar eklem ağrısı ve şişkinlik dönemleri görülebilir. 1 Bazen, insanlar ateş etme veya kollarında ve bacaklarında karıncalanma meydana gelir. 1 Uygun tedaviye rağmen, insanların yaklaşık% 10 ila 20'si eklem ağrıları, hafıza problemleri geliştirir ve en az altı ay boyunca yorgun hisseder. Lyme hastalığı, insanlara Ixodes cinsinden enfekte kenelerin ısırmasıyla bulaşır. Genellikle, kene bakteri yayılmadan önce 36 ila 48 saat boyunca takılmalıdır. 6 Kuzey Amerika'da, Borrelia burgdorferi ve Borrelia mayonii nedenleridir. Avrupa ve Asya'da bakteri Borrelia afzelii ve Borrelia garinii de hastalığın nedenleridir. 2 Hastalık insanlar arasında, diğer hayvanlar tarafından veya yiyecekler arasında bulaşıcı gibi görünmemektedir. Teşhis, semptomların bir kombinasyonuna, kene maruz kalmanın tarihine ve muhtemelen kandaki spesifik antikorların test edilmesine dayanır. Kan testleri hastalığın erken dönemlerinde sıklıkla negatiftir. 2 Tek tek kenelerin test edilmesi tipik olarak kullanışlı değildir.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Serum / Plazma örneği için:
· Bir pipet kullanın: Numune kuyucuğuna (S) 5m mL Serum / Plazma aktarmak için, tampon kuyucuğuna (B) 3drop tampon (yaklaşık 120m mL) ekleyin.
· Damlalık kullanın: Damlalığı dikey tutun, örneği aşağıda gösterildiği gibi nozülün üst ucuna kadar çekin (yaklaşık 5m mL). Örneği örnek kuyucuğuna (S) aktarın, sonra tampon kuyucuğuna (B) 3 damla tampon (yaklaşık 120m mL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Tam Kan numunesi için:
· Bir pipet kullanın: Numune kuyucuğuna (S) 10m mL tam kan aktarmak için, daha sonra tampon kuyucuğuna (B) 3drop tampon (yaklaşık olarak 120m mL) ekleyin.
· Bir damlalık kullanın: Damlalığı dikey tutun, numuneyi memenin üst ucundan yaklaşık 1 cm yukarıda çizin ve numunenin 1 tam damlasını (yaklaşık 10μL) numunenin kuyusuna (S) aktarın. Ardından, tampon kuyucuğuna (B) 3 damla tampon (yaklaşık olarak 120m mL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 10 dakikada okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.
Not: Flakonu açtıktan 3 ay sonra tamponun kullanılmaması önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


IgG POZİTİF: * İki renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi daima kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünmeli ve bir diğer çizgi IgG çizgisi bölgesinde olmalıdır.


IgM POZİTİF: * İki renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi daima kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünmeli ve bir diğer çizgi IgM çizgisi bölgesinde olmalıdır.


IgG ve IgM POZİTİF: * Üç renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi daima kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünmeli ve iki test çizgisi IgG çizgisi bölgesinde ve IgM çizgisi bölgesinde olmalıdır.


* NOT: Test çizgisi bölgelerinde rengin yoğunluğu, numunede bulunan anti-Lyme antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki herhangi bir renk gölgesi pozitif olarak kabul edilmelidir.


NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. IgG bölgesinde veya IgM bölgesinde hiçbir çizgi görünmüyor.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)