Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassasiyet ile Brucella Abortus Antijen Hızlı Teşhis Test Kitleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:kaset (IBA-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:25T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan, serum, plazma
Kit boyutu: 25T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Yüksek Hassasiyet ile Kullanışlı Brucella Abortus Antijen Hızlı Test Kitleri

Uygulamalar:

Brucella Abortus Antijen Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), insan tam kan, serum veya plazma numunesinde Brucella abortus antijeninin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydir.

Açıklama:

Brucella abortus, sığır popülasyonlarında bulunan gram negatif bir bakteridir. Bu hücre içi parazit, bir sığır fetüsünün erken kürtajına neden olan kanla taşınan bir patojendir. Bu bakteriyi bu kadar tehlikeli yapan şey zoonotik olmasıdır, yani bir hayvandan insan konağa transfer edilebilir ve hala patojenik kalır. İnsanlarda bu hastalık hem akut hem de kronik semptomlara neden olur, ancak antibiyotiklerle tedavi edilebilir. Sığır ticareti üzerindeki bu ekonomik etki ve insandaki hastalık potansiyeli nedeniyle ABD, ABD'deki sığır sürülerini aşılamaya çalışmak için 3,5 milyar dolara yakın bir para harcadı. B. abortus'un yabani geyik ve bizon topluluklarından evcil sığır sürülerine yayılması mümkündür ve bu nedenle ABD hükümetinin sürüler içindeki potansiyel vakaları takip etmekte dikkatli olmaya devam etmesinin nedeni budur.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Serum veya plazma örneği için:
· Bir imha örneği damlalığı kullanın: Damlalığı dikey tutun, numuneyi Doldurma Çizgisi'nin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve 2 damla serum veya plazma (yaklaşık 40 µL) numuneye (S) aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık olarak). 120 ul) tampon haznesine (B). Aşağıdaki resme bakın ve zamanlayıcıyı başlatın.
· Bir mikropipet kullanın: Numune kuyucuğuna (S) 40 ulof serum veya plazma örneği aktarın, sonra tampon kuyucuğuna (B) 2 damla tampon (yaklaşık 120 ul) ekleyin. Aşağıdaki resme bakın ve zamanlayıcıyı başlatın.
Tam kan örneği için:
· Bir imha örneği damlalığı kullanın: Damlalığı dikey tutun, numuneyi Doldurma Çizgisi'nin yaklaşık 1 cm yukarısına çizin ve numunenin kuyusuna (S) 1 damla tam kan (yaklaşık 20µL) aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 120 ul) tampon haznesine (B). Aşağıdaki resme bakın ve zamanlayıcıyı başlatın.
· Bir mikropipet kullanın: Numune kuyucuğuna (S) 20 ul tam kan aktarın, sonra tampon kuyucuğuna (B) 2 damla tampon (yaklaşık 120 ul) ekleyin. Aşağıdaki resme bakın ve zamanlayıcıyı başlatın.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 10 dakikada okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


POZİTİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede mevcut olan Brucella abortus antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.


NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse, derhal test kitini kullanmayı bırakın ve
yerel distribütörünüzle iletişim kurun.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)