Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Strip Dipstick Tüberküloz TB Enfeksiyon Hastalıkları Testi CE ile Hızlı Kitleri Test Etme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:Yağ çubuğu (IBA-402)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:50T / Kit
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Yağ çubuğu Numune: tam kan, serum, plazma
Kit boyutu: 50T / Kit Kesme: Bkz. Ekle
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Yüksek Hassasiyet ile Kullanışlı Şerit Dipstick Tüberküloz (TB) Hızlı Test Kitleri

Uygulamalar:

Tüberküloz Hızlı Test Ölçüm Çubuğu (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazma örneklerinde anti-TB antikorlarının (İzotipler IgG, IgM ve IgA) kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.

Açıklama:

Tüberküloz (TB) öncelikle öksürme, hapşırma ve konuşma ile geliştirilen aerosolize damlacıkların hava yoluyla yayılması yoluyla yayılır. Yetersiz havalandırma alanları, enfeksiyona maruz kalmanın en büyük riskini oluşturur. TB, dünya çapında önemli bir morbidite ve mortalite nedenidir ve tek bir enfeksiyöz ajan nedeniyle en fazla ölümle sonuçlanır. Dünya Sağlık Örgütü, yılda 8 milyondan fazla yeni aktif tüberküloz vakası tanısı konduğunu bildirmektedir. Neredeyse 3 milyon ölüm de TB'ye bağlı. 1,2 Erken tanı, tedavinin erken başlamasını sağladığı ve enfeksiyonun daha da yayılmasını sınırladığı için TBC kontrolü için çok önemlidir. Cilt testi, balgam yayması ve balgam kültürü ve göğüs röntgeni dahil olmak üzere, yıllar içinde TBC'nin tespiti için çeşitli teşhis yöntemleri kullanılmıştır. Ancak tüm bu yöntemlerin bazı sınırlamaları vardır. PCR-DNA amplifikasyonu veya interferon-gama testi gibi daha yeni testler yakın zamanda tanıtılmıştır. Bununla birlikte, bu testler için geri dönüş süresi uzundur, laboratuvar ekipmanı ve kalifiye personel gerektirirler ve bazıları ne uygun maliyetli ne de kullanımı kolaydır. 3 Bu testler de pahalıdır ve gelişmekte olan ülkeler için pratik değildir. Serolojik yöntemler çekici bir alternatif oluşturur, çünkü TB serodiagnozu basit, ucuz, nispeten invaziv değildir ve mikobakterilerin tespitine bağlı değildir. Tüberküloz Hızlı Testi Ölçüm Çubuğu (Tam Kan / Serum / Plazma) tam kan, serum veya plazma örneklerinde TBC antikorlarının (İzotipler IgG, IgM ve IgA) kalitatif tespiti için hızlı bir testtir. Test, tam kan, serum veya plazma örneklerinde yüksek seviyelerde anti-TB antikorları tespit etmek için rekombinant antijenlerin bir kombinasyonunu kullanır.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test çubuğunun, numunenin, tamponun ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
1. Test Çubuğunu kapalı folyo poşetten çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Serum veya Plazma Örnekleri için:
Damlalığı dikey olarak tutun; Test Dipstickinin numune alanına 3 damla serum veya plazma (yaklaşık 75 μL) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Venipunktur Tam Kan Örnekleri İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun ve test damlasının örnek alanına 3 damla kan damlası (yaklaşık 75 μL) aktarın, ardından 1 damla tampon (yaklaşık 40 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak Tam Kan Örnekleri İçin:
Asılı parmak damlalarının tam kan damlasının (yaklaşık 75 μL) test çubuğunun örnek alanının ortasına düşmesine izin verin, sonra 1 damla tampon (yaklaşık 40 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 10 dakikada okunmalıdır. Sonucu 30 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir satır kontrol bölgesinde (C), diğer satır test bölgesinde (T) olmalıdır.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan anti-TB antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.


NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test bölgesinde (T) görünür renkli bir çizgi görünmüyor.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)