Çin  manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Adenovirus / RSV / Influenza A + B Combo'nun Kalitatif Tespiti İçin Hızlı Enfeksiyon Hastalıkları Testi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE
Model numarası:kaseti (IRS-502)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:500
Ambalaj bilgileri:Kit başına 10 test
Yetenek temini:100 milyon yıllık
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Malzeme: Plastik
Numune: Nasopharyng Depolama: 2-30 ° C
Raf Zaman: 24months Sertifika: CE

Nasopharyng numunelerinde CE sertifikalı Adenovirus / RSV / Influenza A + B Combo'nun kalitatif tespiti için hızlı hızlı test CE sertifikalı

Uygulamalar:

Adenovirüs / RSV / İnfluenza A + B Kombo Hızlı Test Kaseti, nazofarenks swab örneklerinde Adenovirüs antijeni, Solunum Sinsi Virüs antijeni ve İnfluenza A ve B antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir. Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü viral, İnfluenza A ve B enfeksiyonlarının hızlı ayırıcı tanısında yardımcı olması amaçlanmıştır.

Açıklama:

Çocuklarda ve yetişkinlerde alt solunum yollarında enfeksiyonlara neden olabilecek çeşitli virüsler olmasına rağmen, İnfluenza A + B, solunum sinsit virüsü (RSV), 1, 2 ve 3 için influenza ve Adenovirüs genellikle en yaygın olanıdır. Adenovirüsün neden olduğu solunum yolu hastalık belirtileri soğuk algınlığından zatürree, "krup" ve bronşit içerir. Konjonktivit, bronşit, zatürree, diyare ve diğer semptomlardan farklı hastalıklara neden olan 47 adenovirüs serotipi vardır. Bunlar arasında 8, 14, 16 ve 17 numaralı serotiplerin konjonktivite neden olduğu, serotiplerin 7, 14, 21 ise solunum semptomlarına neden olduğu gösterilmiştir. Mevcut test kitinde kullanılan antikorlar, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 14, 16, 17, 19 ve 37 serotipleri dahil olmak üzere birçok adenovirüs serotipine karşı geniş bir reaktivite aralığına sahiptir. .
Akciğerlerin ve solunum yollarının enfeksiyonuna neden olan Solunum Sinsit Virüsü (RSV), küçük çocuklarda solunum yolu hastalıklarının ana nedenlerinden biridir. Yetişkinlerde, tıkalı veya akan bir burun, boğaz ağrısı, hafif baş ağrısı, öksürük, ateş ve genel bir hastalık hissi gibi soğuk algınlığı semptomlarına neden olabilir. Ancak erken doğmuş bebeklerde ve akciğerleri, kalbi veya bağışıklık sistemini etkileyen hastalıkları olan çocuklarda, RSV enfeksiyonları diğer daha ciddi hastalıklara yol açabilir. 1 RSV oldukça bulaşıcıdır ve birisi öksürdüğü veya hapşırdığında virüsü içeren damlacıklar yoluyla yayılabilir. Aynı zamanda yüzeylerde (tezgah veya kapı kolları gibi) ve ellerde ve giysilerde yaşayabilir, böylece bir kişi kirli bir şeye dokunduğunda kolayca yayılabilir. RSV, okullar ve çocuk bakım merkezleri aracılığıyla hızla yayılabilir. Bebekler genellikle daha büyük çocuklar virüsü okuldan eve taşıdıklarında ve hastalara geçirdiklerinde alırlar. Hemen hemen tüm çocuklara 2-3 yaşına geldiğinde en az bir kere RSV bulaşır. RSV enfeksiyonları genellikle geç sonbahardan ilkbahara kadar süren salgınlarda ortaya çıkar. RSV'nin neden olduğu solunum hastalıkları - bronşiolit veya zatürree gibi - genellikle yaklaşık bir hafta sürer, ancak bazı vakalar birkaç hafta sürebilir. Grip (genellikle 'grip' olarak bilinir), solunum sisteminin oldukça bulaşıcı, akut viral bir enfeksiyonudur. Canlı virüs içeren aerosolleşmiş damlacıkların öksürüğü ve hapşırmasıyla kolayca bulaşan bulaşıcı bir hastalıktır. Her yıl sonbahar ve kış aylarında 3 grip salgını meydana gelir. A tipi virüsler tipik olarak B tipi virüslerden daha yaygındır ve B tipi enfeksiyonlar genellikle daha hafifken, en ciddi grip salgınları ile ilişkilidir.
Altın laboratuar tanı standardı, grip virüsünün büyümesini destekleyebilen çeşitli hücre hatlarından birine sahip 14 günlük hücre kültürüdür. Etkili hasta müdahalesi için klinik seyirde sonuçlar çok geç alındığından, hücre kültürü sınırlı klinik fayda sağlar. Ters Transkriptaz Polimeraz Zincir Reaksiyonu (RT-PCR),% 2-23 kültür üzerinde gelişmiş algılama oranları ile genel olarak kültürden daha duyarlı olan yeni bir yöntemdir. 5 Bununla birlikte, RT-PCR pahalıdır, karmaşıktır ve uzman laboratuvarlarda gerçekleştirilmelidir.
Adenovirüs / RSV / İnfluenza A + B Kombo Hızlı Test kaseti (Nazofarengeal Swab), Nazofarengeal Swab numunelerinde Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü, Grip A ve B antijenlerinin varlığını 15 dakika içinde sonuçlandırarak kalitatif olarak tespit eder. Test, Nazofarengeal Swab örneklerinde Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü, İnfluenza A ve B'yi seçerek Adenovirüs, Solunum Sinsit Virüsü, İnfluenza A ve B antijenlerini seçici olarak saptamak için spesifik antikorlar kullanır.

Nasıl kullanılır?

 1. Testten önce, numunenin, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini sağlayın.
  1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
  2. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 15 damla çözelti (Yaklaşık 500μL) ekleyin. Şekil 1'e bakınız.
  3. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Swabı yaklaşık 10 saniye döndürün.
  kafayı borunun içine doğru bastırırken. Şekil 2'ye bakınız.
  4. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken swabı çıkarın ve swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın. Şekil 3'e bakınız.
  5. Damlalık ucunu emme borusunun üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Şekil 4'e bakınız.
  6. Her bir kuyucuğa 3 damla çözelti (yaklaşık 12μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın. Sonucu 15 dakika sonra okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


Adenovirüs POZİTİF: * Sol pencerede iki ayrı renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır. Test bölgesinde pozitif sonuç, örnekte adenovirüs antijeninin tespit edildiğini gösterir.


RSV POZİTİF: * Orta pencerede iki ayrı renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise test bölgesinde (T) olmalıdır. Test bölgesinde pozitif sonuç, Örnekte Solunum Sinsit Virüsü antijeninin bulunduğunu gösterir.


Grip A POZİTİF: * Sağ pencerede iki ayrı renkli çizgi belirir. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise İnfluenza A bölgesinde (A) olmalıdır. İnfluenza A bölgesinde pozitif sonuç, örnekte İnfluenza A antijeninin bulunduğunu gösterir.


Grip B B POZİTİF: * Sağ pencerede iki ayrı renkli çizgi belirir. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), diğer renkli çizgi ise İnfluenza B bölgesinde (B) olmalıdır. İnfluenza B bölgesinde pozitif sonuç, örnekte İnfluenza B antijeninin bulunduğunu gösterir.

Grip A ve Grip B POZİTİF: * Sağ pencerede üç ayrı renkli çizgi belirir. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C), iki renkli çizgi ise Grip A bölgesinde (A) ve Grip B bölgesinde (B) olmalıdır. İnfluenza A bölgesinde ve İnfluenza B bölgesinde pozitif sonuç, örnekte İnfluenza A antijeninin ve İnfluenza B antijeninin tespit edildiğini gösterir.


NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgelerinde renkli çizgi görünmüyor (T veya A veya B).


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)