Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CE Işareti 300ng / Ml Diazepam Kötüye Tanı Testi Kiti Bir Adım İlaç Yüksek Hassasiyet

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:DDI-X14

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: ALLTEST Numune: Toz
Kit boyutu: 25 T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Kesme: 300ng / mL Sertifika: CE

CE Mark 300ng / ml Hızlı Okuma Diazepam Bir Adım Kötüye İlaç Teşhis Test Kiti Test Paneli Tozu ile Yüksek Hassasiyet ve Yüksek Hassasiyet

Uygulama:

Diazepam Hızlı Test Paneli, Diazepam'ın 300ng / ml'lik bir kesinti için kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.
Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Klinik düşünce ve
Özellikle ön olumlu sonuçlar ortaya çıktığında, herhangi bir kötüye kullanım testi sonucu için profesyonel yargı uygulanmalıdır.

Açıklama:

Diazepam, tipik olarak sakinleştirici bir etkiye neden olan benzodiazepin ailesinin bir ilacıdır. Antikonvülsan özelliklere sahiptir. Diazepam'ın GABA seviyeleri üzerinde etkisi yoktur ve glutamat dekarboksilaz aktivitesi üzerinde etkisi yoktur, ancak gama-amino bütirik asit transaminaz aktivitesi üzerinde hafif bir etkisi vardır. Diazepam oral, intravenöz intramüsküler (İM) veya bir fitil olarak uygulanabilir. Ağızdan verildiğinde, hızlı bir şekilde emilir ve hızlı bir etki başlangıcına sahiptir. Eylemin başlangıcı IV uygulaması için bir ila beş dakika ve IM yönetimi için 15 ila 30 dakikadır. Diazepamın en yüksek farmakolojik etkilerinin süresi, her iki uygulama yolu için 15 dakika ila bir saat arasındadır. Oral uygulamadan sonra biyoyararlanım rektal uygulamadan sonra% 100 ve% 90'dır. Tepe plazma seviyeleri, oral uygulamadan 30 ila 90 dakika sonra ve kas içi uygulamadan 30 ila 60 dakika sonra meydana gelir; Rektal uygulamadan sonra, en yüksek plazma seviyeleri 10 ila 45 dakika sonra ortaya çıkar. Diazepam yüksek oranda protein bağlıdır, emilen ilacın% 96 ila 99'u protein bağlıdır. Diazepamın yarı ömrü 2 ila 13 dakikadır. Diazepam IM verildiğinde, emilim yavaş, düzensiz ve eksiktir.
DIA Hızlı Test Panelinde bulunan Diazepam, DIA konsantrasyonu 300ng / ml'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Test cihazı (kapalı torbalarda), numuneler ve kontroller testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirilmelidir. Testi yapmaya hazır olana kadar torbaları açmayın.
Test cihazını koruyucu poşetinden çıkarın ve cihazı hastanın kimliği veya kontrol etiketi ile etiketleyin.
YÜZEYLER İÇİN
1. ilaçlarla beklenen yüzey üzerinde paneli ile silin
2. Verilen tüpün kapağını çıkarın;
3. Verilen tampon tüpündeki tüm tamponları koruma kapağına doldurun.
4. Çoklu Testi yavaş ve dikkatli bir şekilde tamponla koruma kapağına yerleştirin
5. Hatların membran üzerinde belirmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.


KATI İÇİN
1. Tüpü açın ve katıyı tamponun içine koyun.
2. Boruyu damlalık ve kapakla kapatın. Kısa bir süre sallayın. 30 saniye bekleyin.
3. Verilen tüpün kapağını çıkarın;
4. Çözünmüş maddeler içeren tüm tamponları koruma kapağına doldurun.
5. Çoklu Testi yavaş ve dikkatli bir şekilde tamponla koruma kapağına yerleştirin.
6. Çizgilerin membran üzerinde görünmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, numunedeki konsantrasyonların test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.


* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, numunedeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.


GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)