Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Karfentanil CFYL Bir Adım 500ng / Ml Kötüye Teşhis Test Kiti Hızlı Okuma İlaç

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:DCFY-X14

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: ALLTEST Numune: Toz
Kit boyutu: 25 T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Kesme: 500 ng / ml Sertifika: CE

CE Işareti Karfentanil (CFYL) Bir Adım 500ng / ml Kötüye Teşhis Test Kiti Hızlı Okuma İlacı Test Paneli Tozu  

Uygulama:

Carfentanyl (CFYL) Hızlı Test Paneli (Toz), karfentanilin kalitatif tespiti için hızlı bir immüno kromatografik analizdir. Bu test diğer bileşikleri tespit edecektir, lütfen bu pakette bulunan Analitik Spesifikasyon tablosuna bakınız.
Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Karfentanil, sentetik opioid analjezik fentanilin bir analoğudur. Morfinden 10,000 kat daha güçlüdür ve ticari olarak kullanılan en etkili opioidler arasındadır. Carfentanyl ilk olarak 1974 yılında sentezlendi. Wildnil ticari ismi altında büyük hayvanlar için genel bir anestezik madde olarak pazarlandı. Karfentanilin yan etkileri kaşıntı, bulantı ve solunum depresyonu gibi fentanilin etkilerine benzer ve yaşamı tehdit edebilir. Carfentanyl, ABD'deki 9743 DEA ACSCN Kontrollü Maddeler Yasası altında Çizelge II olarak sınıflandırılmıştır.
Carfentanyl (CFYL) Hızlı Test Paneli (Toz), bir alet kullanmadan gerçekleştirilebilen hızlı bir Toz tarama testidir. Test, yüksek Carfentanyl seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. Carfentanyl (CFYL) Hızlı Test Paneli (Toz), Carfentanyl konsantrasyonu 500 ng / ml'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Test cihazı (kapalı torbalarda), numuneler ve kontroller testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirilmelidir. Testi yapmaya hazır olana kadar torbaları açmayın. Test cihazını koruyucu poşetinden çıkarın ve cihazı hastanın kimliği veya kontrol etiketi ile etiketleyin.
YÜZEYLER İÇİN
1. Paneldeki şeridin işaretli tarafını ilaçların üzerinde şüpheli olduğu yüzey üzerinde silerek temizleyin.
2. Tampon flakonunun kapağını çıkarın.
3. Tampon şişesindeki tüm tamponu koruma kapağına doldurun.
4. Testi yavaş ve dikkatli bir şekilde koruma kapağına tamponla yerleştirin.
5. Kontrol hattının membran üzerinde belirmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SWAB OLMADAN KATI İÇİN
1. Tampon şişesini açın ve şüpheli katıdan bir tutam tamponun içine koyun.
2. Şişeyi damlalık ve kapakla kapatın. Kısa bir süre için kuvvetlice çalkalayın. 30 saniye bekleyin.
3. Damlalık kapağının kapağını çıkarın.
4. Tüm tamponu çözünmüş maddelerle birlikte koruma kapağına doldurun.
5. Testi yavaş ve dikkatli bir şekilde tamponla koruma kapağına yerleştirin.
6. Kontrol hattının membran üzerinde belirmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SWABLI KATILAR İÇİN
1. Tampon şişesini çıkarın ve kapağı açın. Swab kafasının tamponda iyice ıslanmasını sağlamak için swabı 5-10 saniye boyunca tüpe yerleştirin.
2. Swabı çıkarın ve yüzeydeki katı maddeleri en az 3 kez nazikçe silin ve ardından swabı tampon şişesine yerleştirin ve en az 1 dakika boyunca iyice karıştırın. Flakonun dış duvarlarını iyice karıştırmak için çubuğa doğru sıkıştırarak çubuğu birkaç kez sıkın. Son olarak, çözeltinin çoğunun tampon flakonunda kalmasını sağlamak için swabı sıkın ve swabı çıkarın. Örnek olarak elde edilen çözeltiyi kullanın.
3. Damlalık kapağının kapağını çıkarın.
4. Solüsyonu çözünmüş maddelerle koruma kapağına doldurun.
5. Test Panelini yavaş ve dikkatli bir şekilde tamponla birlikte koruma kapağına yerleştirin.
6. Kontrol hattının membran üzerinde belirmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, numunedeki konsantrasyonların test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.


* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, numunedeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.


GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)