Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Alfa - Pirolidinovalerophenone Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti Tozu Yüksek Hassasiyetli 1000ng / Ml

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:DAP-X14

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: ALLTEST Numune: Toz
Kit boyutu: 10 T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Kesme: 1000ng / mL Sertifika: CE

Alfa-Pirolidinovalerofenon (Toz) Yüksek Hassas Madde Bağımlılığı Teşhisi 1000ng / ml CE ile Test Paneli Kiti

Uygulama:

Α-PVP Hızlı Test Paneli (Toz), alfa-Pirolidinovalerofenonun (α-PVP) kalitatif tespiti için hızlı bir immüno kromatografik testtir.
Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Açıklama:

Alpha-Pyrrolidinovalerophenone (ayrıca α-PVP, A-PVP, Alpha-PVP ve Flakka olarak da bilinir), kathinon ve pirolidin kimyasal sınıflarının sentetik bir uyarıcı maddesidir. Genellikle, kullanıcılar, havalandırıldıklarında veya buharlaştırıldıklarında metamfetamin ve kokaininkilerle karşılaştırılabilecek güçlü ancak kısa ömürlü öforik uyarıcı etkiler üretmek üzere içebilecekleri kristalimsi bir toz veya kristalize edilmiş kırıklar formunda gelir. α-PVP'nin, ilaç kombinasyonlarının neden olduğu intihar ve doz aşımlarında önemli bir katkıda bulunan ölüm sebebi veya ölüm nedeni olduğu bildirilmiştir. Ayrıca, pentreron ile birleştirildiği ve kalp yetmezliğine yol açtığı en az bir ölümle bağlantılı olmuştur.
Α-PVP Hızlı Test Paneli (Toz), bir alet kullanmadan gerçekleştirilebilen hızlı bir toz tarama testidir. Test, α-PVP'yi seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. A-PVP Hızlı Test Paneli (Toz), a-PVP konsantrasyonu 1000 ng / ml'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Test cihazı (kapalı torbalarda), numuneler ve kontroller testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirilmelidir. Testi yapmaya hazır olana kadar torbaları açmayın.


Test cihazını koruyucu poşetinden çıkarın ve cihazı hastanın kimliği veya kontrol etiketi ile etiketleyin.
YÜZEYLER İÇİN
1. İlaçlarla beklendiği yüzeye panel uygulayın.
2. Verilen tüpün kapağını çıkarın;
3. Verilen tampon tüpündeki tüm tamponları koruma kapağına doldurun.
4. Çoklu Testi yavaş ve dikkatli bir şekilde tamponla koruma kapağına yerleştirin
5. Hatların membran üzerinde belirmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.


KATI İÇİN
1. Tüpü açın ve katıyı tamponun içine koyun.
2. Boruyu damlalık ve kapakla kapatın. Kısa bir süre sallayın. 30 saniye bekleyin.
3. Verilen tüpün kapağını çıkarın;
4. Çözünmüş maddeler içeren tüm tamponları koruma kapağına doldurun.
5. Çoklu Testi yavaş ve dikkatli bir şekilde tamponla koruma kapağına yerleştirin.
6. Çizgilerin membran üzerinde görünmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SWABLI KATILAR İÇİN
1. Tampon şişesini çıkarın ve kapağı açın. Swab kafasının tamponda iyice ıslanmasını sağlamak için swabı 5-10 saniye boyunca tüpe yerleştirin.
2. Swabı çıkarın ve yüzeydeki katı maddeleri en az 3 kez nazikçe silin ve ardından swabı tampon şişesine yerleştirin ve en az 1 dakika boyunca iyice karıştırın. Flakonun dış duvarlarını iyice karıştırmak için çubuğa doğru sıkıştırarak çubuğu birkaç kez sıkın. Son olarak, çözeltinin çoğunun tampon flakonunda kalmasını sağlamak için swabı sıkın ve swabı çıkarın. Örnek olarak elde edilen çözeltiyi kullanın.
3. Damlalık kapağının kapağını çıkarın.
4. Solüsyonu çözünmüş maddelerle koruma kapağına doldurun.
5. Test Panelini yavaş ve dikkatli bir şekilde tamponla birlikte koruma kapağına yerleştirin.
6. Kontrol hattının membran üzerinde belirmesini bekleyin ve 5 dakika sonra sonuçları okuyun ve sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, numunedeki konsantrasyonların test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.


* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, numunedeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.


GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)