Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

CE Oral Sıvı Karfentanil CFYL Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti, Hızlı Teşhis Test Kitleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:DCFY-802 / DCFY-803

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:25 Kaset (Cihaz) / kutu
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: ALLTEST Numune: Oral Sıvı
Kit boyutu: 25 T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Kesme: 50 ng / ml Sertifika: CE

CE Oral Sıvı   Carfentanyl (CFYL) Uygun ve Yüksek Hassasiyet Doğru Uyuşturucu Bağımlılığı Teşhisi Hızlı Okuma Test Kitleri

Uygulama ve açıklama:

Karfentanil, sentetik opioid analjezik fentanilin bir analoğudur. Morfinden 10,000 kat daha güçlüdür ve ticari olarak kullanılan en etkili opioidler arasındadır. Carfentanyl ilk olarak 1974 yılında sentezlendi. Büyük hayvanlar için genel bir anestezik ajan olarak Wildnil markası altında pazarlandı. Karfentanilin yan etkileri kaşıntı, bulantı ve solunum depresyonu gibi fentanilin etkilerine benzer ve yaşamı tehdit edebilir. Carfentanyl, ABD'deki 9743 DEA ACSCN Kontrollü Maddeler Yasası altında Çizelge II olarak sınıflandırılmıştır.
Carfentanyl Hızlı Test Kaseti (Oral Fluid), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir oral sıvı tarama testidir. Test, oral sıvıdaki yüksek Carfentanyl seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. Carfentanyl Rapid Test kaseti / midstream (Oral Fluid), oral sıvıdaki Carfentanyl, 50 ng / ml'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce test kasetinin, numunenin ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30ºC) ulaşmasını sağlayın. Donöre, yiyecek, içecek, sakız veya tütün ürünleri de dahil olmak üzere ağzına herhangi bir şey yerleştirmeden en az 10 dakika önce yerleştirmemelerini söyleyin.
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Kolektörü kapalı poşetten çıkarın ve kolektörün sünger ucunu ağzınıza yerleştirin. Ağız içini ve dilini aktif bir şekilde silerek, sünger tamamen dolana kadar toplam 3 dakika boyunca oral sıvı toplayın. Dil ve dişler arasında süngerin nazikçe bastırılması doygunluğa yardımcı olacaktır. Doymuşken sünger üzerinde sert nokta hissedilmemelidir.
3. Toplayıcıyı ağızdan çıkarın. Doymuş oral sıvı toplayıcıyı hazneye yerleştirin ve süngerinizi, sıvı toplamak için süzgecin üzerine bastırın. Toplayıcıyı atın. Kapağı toplama tüpünün üzerine kapatın.
4. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Kapak kapağını toplama borusundan çıkarın. Toplama tüpünü ters çevirin ve test kasetinin örnek kuyucuğuna 3 damla oral sıvı (yaklaşık 120 µL) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Vidalı kapağı toplama borusunun üzerine yerleştirin. Aşağıdaki resme bakınız.
5. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 10 dakikada okuyun. 1 saat sonra sonuçları okumayın.
6. Güvenlik contasını vidalı kapak üzerine uygulayın ve gerekirse onay için laboratuara gönderin.

CİHAZ KULLANIMI İÇİN YÖNLER
Teste başlamadan önce test cihazının, numunenin ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30ºC) ulaşmasını sağlayın. Donöre, yiyecek, içecek, sakız veya tütün ürünleri de dahil olmak üzere ağzına herhangi bir şey yerleştirmeden en az 10 dakika önce yerleştirmemelerini söyleyin.
1. Test cihazını kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Emici fitili ağzınıza yerleştirin ve kontrol çizgisi görününceye kadar oral sıvı toplamak için dilin altına koyun.
3. Test cihazını temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Aşağıdaki resme bakınız.
4. Sonuçları 10 dakikada okuyun. 15 dakika sonra sonuçları okumayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


NEGATİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka görünür renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Olumsuz bir sonuç Sentetik Esrar metabolit konsantrasyonunun saptanabilir seviyenin (25ng / mL) altında olduğunu gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olsa bile negatif olarak kabul edilmelidir.


POZİTİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Olumlu bir sonuç, Carfentanyl (CFYL) konsantrasyonunun tespit edilebilir seviyeyi (50 ng / ml) aştığını gösterir.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kullanarak tekrarlayın. Sorun devam ederse, lotu derhal kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
DCFY-802 Carfentanyl (CFYL) Hızlı Test Kaseti Oral Sıvı kaset 25 T 50 ng / mL * CE
DCFY-803 Carfentanyl (CFYL) Hızlı Test Cihazı Oral Sıvı cihaz 25 T 50 ng / mL * CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)