Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Adenovirüs Uygun Hızlı Test Kaseti, Patolojik Analiz Cihazları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:ALLTEST
Sertifika:CE
Model numarası:Kaset (İçişler-602)

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri:10T
Detaylı ürün tanımı
Renk: mavi Biçim: Kaset
Depolama: 2-30 ° C Raf Zaman: 24months
Sertifika: CE Kesme: Bkz. Ekle

İnsan dışkısında Adenovirüs'ün kalitatif tespiti için hızlı, tek adım testi. Yalnızca profesyonel in vitro diagnostik kullanım içindir.
Uygulama:

Adenovirüs Hızlı Test Kaseti (Dışkı), adenovirüs enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için insan dışkısı örneklerinde Adenovirüs'ün kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Açıklama:

Küçük çocuklarda akut diyare hastalığı, dünya çapında morbiditenin ana nedenlerinden biridir ve gelişmekte olan ülkelerde önde gelen ölüm nedenlerinden biridir. 1 Araştırma, enterik adenovirüslerin, öncelikle Ad40 ve Ad41'in, bu çocukların çoğunda, yalnızca rotavirüslerden sonra, ishalin önde gelen bir nedeni olduğunu göstermiştir. Bu viral patojenler dünya genelinde izole edilmiştir ve yıl boyunca çocuklarda ishale neden olabilir. Enfeksiyonlar en sık iki yaşın altındaki çocuklarda görülür, ancak her yaştan hastalarda bulunmuştur. Diğer çalışmalar adenovirüslerin hastanede yatan tüm viral gastroenterit vakalarının% 4-15 ile ilişkili olduğunu göstermektedir. Adenovirüs nedeniyle hızlı ve kesin gastroenterit tanısı gastroenterit etiyolojisinin ve ilgili hasta yönetiminin belirlenmesinde yardımcıdır. Elektron mikroskobu (EM) ve nükleik asit hibridizasyonu gibi diğer teşhis teknikleri pahalı ve emek yoğundur.
Adenovirüs enfeksiyonunun kendi kendini sınırlayan doğası ile, bu gibi pahalı ve emek yoğun testler gerekli olmayabilir.
Adenovirüs Hızlı Test Kaseti (Dışkı), insan dışkısı numunesinde adenovirüsün kalitatif tespiti için 10 dakika içinde sonuç veren hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir. Test, insan dışkısı örneklerinden adenovirüsün seçici olarak saptanması için adenovirüs için spesifik antikor kullanır.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın
testten önce.
1. Dışkı örnekleri toplamak için:
Yeterli miktarda virüs partikülü elde etmek için temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 gr) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek, 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ° C'nin altında tutulmalıdır.
2. Dışkı örneklerini işlemek için:
Katı Örnekler İçin:
Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye 1/4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine en az 3 farklı alanda rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.
Sıvı Numuneler İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra 2 damla sıvı numuneyi (yaklaşık 50 LL) ekstraksiyon tamponunu içeren numune toplama tüpüne aktarın.
Kapağı örnek toplama tüpü üzerine sıkın, daha sonra örneği ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Toplama tüpünü 2 dakika reaksiyona bırakın.
3. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
4. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve örnek toplama tüpünün ucunu çıkarın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 2 tam damlasını (yaklaşık 80 mL) test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
5. Örneği verdikten sonra 10 dakika sonra sonuçları okuyun. 20 dakika sonra sonuçları okumayın.
Not: Örnek göçmezse (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan seyreltilmiş numuneyi santrifüjleyin. 80 intoL süpernatan toplayın, numune kuyucuğuna (S) koyun. Zamanlayıcıyı başlatın ve yukarıdaki kullanım talimatlarında 5. adımdan itibaren devam edin.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)


POZİTİF: * İki farklı renkli çizgiler görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede mevcut olan Adenovirüs antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.


NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) görünür bir çizgi görünmüyor.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi (C) görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
İçişler-602 Adenovirüs Hızlı Test Kaseti Dışkı kaset 25 T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)