2019-nCoV-2 IgG / IgM Testi (COVID-19)

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AllTest
Sertifika: CE
Model numarası: .İncp-402 / .incp-402S
Min sipariş miktarı: N/A
Ambalaj bilgileri: 10T / 25 T
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: T/T
renk: Mavi Örnek: Tam Kan / Serum / Plazma, Parmak Çubuğu Tam Kan örneği
Ayırmak: Bkz. Ekle Depolama: 2-30 ° C
sertifika: CE, ISO13485 Biçim: kaset
Vurgulamak:

IgM Pcr Antijen Testi

,

IgG Pcr Antijen Testi

,

2019-NCoV Pcr Antijen Testi

 

CE İşareti ile Tam Kan / Serum / Plazma numunesi ile Hızlı Test

 

2019-nCoV-2 IgG / IgM Hızlı Test Kaseti, insan tam kanında, serumunda veya plazma örneğinde ve ayrıca Parmak Çubuğu Tam Kan örneğinde 2019-nCoV-2'ye karşı IgG ve IgM antikorlarının kalitatif tespiti için bir yanal akış kromatografik immünolojik testtir. .

 

【ÖZET】
Ocak 2020'nin başlarında, yeni bir koronavirüs (2019-nCoV), ilk vakaların Aralık 2019'da semptomlarının başladığı Çin'in Wuhan kentinde viral pnömoni salgınına neden olan bulaşıcı ajan olarak tanımlandı.
Koronavirüsler, insanlar, diğer memeliler ve kuşlar arasında geniş bir şekilde dağılan ve solunum, enterik, hepatik ve nörolojik hastalıklara neden olan zarflı RNA virüsleridir.2 Altı koronavirüs türünün insan hastalığına neden olduğu bilinmektedir. 3 Dört virüs - 229E, OC43, NL63 ve HKU1 - yaygındır ve tipik olarak bağışıklığı yeterli kişilerde soğuk algınlığı semptomlarına neden olur.Diğer iki suş - şiddetli akut solunum sendromu koronavirüs (SARS-COV) ve Orta Doğu solunum sendromu koronavirüsü (MERS-COV) - köken olarak zoonotiktir ve bazen ölümcül hastalıklarla ilişkilendirilmiştir.
Koronavirüsler zoonotiktir, yani hayvanlar ve insanlar arasında bulaşırlar.Yaygın enfeksiyon belirtileri arasında solunum semptomları, ateş, öksürük, nefes darlığı ve solunum güçlüğü yer alır.Daha ciddi vakalarda enfeksiyon zatürreye, şiddetli akut solunum sendromuna, böbrek yetmezliğine ve hatta ölüme neden olabilir.
Enfeksiyonun yayılmasını önlemek için standart öneriler, düzenli olarak el yıkama, öksürürken ve hapşırırken ağzı ve burnu kapatmayı, et ve yumurtaları iyice pişirmeyi içerir.Öksürme ve hapşırma gibi solunum yolu hastalığı belirtileri gösteren kişilerle yakın temastan kaçının.

【KULLANIM TALİMATLARI】
Testten önce testin, numunenin, tamponun ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasına izin verin.
1. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Serum veya Plazma numunesi için:
Damlalık kullanmak için: Damlalığı dikey tutun, numuneyi doldurma çizgisine kadar çekin
(yaklaşık 10 μL) ve numuneyi numune kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Numune kuyucuğuna (S) 10 uL numune aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Venipunkture Tam Kan numunesi için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numunenin 1 tam damlasını (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Örnek kuyusuna (S) 20 uL tam kan aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.

2019-nCoV-2 IgG / IgM Testi (COVID-19) 0


Parmak Çubuğu Tam Kan numunesi için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numunenin 1 tam damlasını (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Kılcal boru kullanmak için:Kapiller tüpü doldurun ve yaklaşık 20 μL parmak ucu tam kan örneğini test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.Aşağıdaki resme bakın.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin.Sonuçları 10 dakikada okuyun.Sonucu 20 dakika sonra yorumlamayın.
Not: Flakonu açtıktan sonra 6 aydan fazla tamponu kullanmamanız önerilir.

2019-nCoV-2 IgG / IgM Testi (COVID-19) 1

 

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

IgG POZİTİF: * İki renkli çizgi belirir.Kontrol çizgisi bölgesinde (C) her zaman renkli bir çizgi görünmeli ve başka bir çizgi IgG çizgisi bölgesinde olmalıdır.

IgM POZİTİF: * İki renkli çizgi belirir.Kontrol çizgisi bölgesinde (C) her zaman renkli bir çizgi görünmeli ve başka bir çizgi IgM çizgisi bölgesinde olmalıdır.

IgG ve IgM POZİTİF: * Üç renkli çizgi görünür.Kontrol çizgisi bölgesinde (C) her zaman bir renkli çizgi görünmelidir ve iki test çizgisi IgG çizgisi bölgesinde ve IgM çizgisi bölgesinde olmalıdır.

*NOT: Test çizgisi bölgelerindeki renk yoğunluğu,

örnekte bulunan 2019-nCoV antikorlarının konsantrasyonu.Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki herhangi bir renk tonu pozitif kabul edilmelidir.

OLUMSUZ:Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir.IgG bölgesinde ve IgM bölgesinde çizgi görünmez.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor.Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızasının en olası nedenleridir.Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın.Sorun devam ederse, derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

 

2019-nCoV-2 IgG / IgM Testi (COVID-19) 2

 

İletişim bilgileri
selina

Telefon numarası : +8615857153722

Naber : +008613989889852