Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerEnfeksiyon Hastalıkları Testi

CE COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test Kaseti

Ben sohbet şimdi
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Bayan Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Bayan Julie TSCHETTER Belçika

2009 yılından bu yana AllTest eski müşterisi olarak, bize daha fazla pazar payı ve kar elde desteklemek için AllTest tarafından yapılmıştır büyük iş teşekkür etmeliyim

—— Sayın Robin Seifert Almanya

CE COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test Kaseti

CE COVID-19 IgG/IgM Rapid Test Cassette
CE COVID-19 IgG/IgM Rapid Test Cassette

Büyük resim :  CE COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test Kaseti En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: AllTest
Sertifika: CE
Model numarası: INCP-R402

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: N / A
Ambalaj bilgileri: 25 T
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: / T
Detaylı ürün tanımı
renk: Mavi Örnek: Tam kan, serum, plazma ve Parmak Çubuğu Tam Kan numunesi
Ayırmak: Bkz. Ekle Depolama: 2-30 ° C
sertifika: CE, ISO13485 Biçim: kaset
Vurgulamak:

IgM Hızlı Test Kaseti

,

IgG Hızlı Test Kaseti

,

COVID-19 Hızlı Test Kaseti

COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test Kaseti, insan tam kanı, serum veya plazma numunesinde ve ayrıca Parmak Çubuğu Tam Kan numunesinde SARS-COV-2'ye karşı IgG ve IgM antikorlarının kalitatif tespiti için bir yanal akış kromatografik immünolojik testtir.

 

【ÖZET】

Yeni koronavirüsler β cinsine aittir.COVID-19, akut solunum yolu enfeksiyonu hastalığıdır.İnsanlar genellikle hassastır.Şu anda, yeni koronavirüs tarafından enfekte olan hastalar enfeksiyonun ana kaynağıdır;asemptomatik enfekte kişiler de bulaşıcı bir kaynak olabilir.Mevcut epidemiyolojik araştırmaya göre, kuluçka süresi 1 ila 14 gün, çoğunlukla 3 ila 7 gündür.Ana belirtiler ateş, yorgunluk ve kuru öksürüktür.Birkaç vakada burun tıkanıklığı, burun akıntısı, boğaz ağrısı, miyalji ve ishal görülür.

Koronavirüsler, insanlar, diğer memeliler ve kuşlar arasında geniş bir şekilde dağılan ve solunum, bağırsak, karaciğer ve nörolojik hastalıklara neden olan zarflı RNA virüsleridir.1 Altı koronavirüs türünün insan hastalığına neden olduğu biliniyor.2 Dört virüs - 229E, OC43, NL63 ve HKU1 - yaygındır ve tipik olarak bağışıklığı yeterli kişilerde soğuk algınlığı semptomlarına neden olur.2


【KULLANIM TALİMATLARI】
Testten önce testin, numunenin, tamponun ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasına izin verin.
1. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Serum veya Plazma numunesi için:
Damlalık kullanmak için: Damlalığı dikey tutun, numuneyi doldurma çizgisine kadar çekin
(yaklaşık 10 μL) ve numuneyi numune kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Numune kuyucuğuna (S) 10 uL numune aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Venipunkture Tam Kan numunesi için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numuneden 1 tam damla (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Örnek kuyusuna (S) 20 uL tam kan aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Parmak Çubuğu Tam Kan numunesi için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numuneden 1 tam damla (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir kılcal boru kullanmak için:Kapiller tüpü doldurun ve yaklaşık 20 μL parmak ucu tam kan örneğini test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.Aşağıdaki resme bakın.

3. Test sonuçlarını görsel olarak yorumlamayın.
Reader kurulumu için, başlatın ve talimatları tamamlayın, Reader Kullanım Kılavuzuna bakın.Operatör, kullanmadan önce Reader Kullanım Kılavuzuna başvurmalı ve süreçler ve kalite kontrol prosedürlerine aşina olmalıdır.

Not: Flakonu açtıktan sonra 6 aydan fazla tamponu kullanmamanız önerilir.

 CE COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test Kaseti 0

 

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

LF Reader tarafından okunan sonuçlar
SARS-CoV-2 için pozitif veya negatif sonucu, LF okuyucu tarafından belirlenir.Sonuç excel veya PDF olarak dışa aktarılabilir.Şüpheli sonuçlar elde edilirse, klinik olarak mevcut diğer testler gereklidir.

Kat.No. Ürün Örnek Biçim Kit Boyutu CE Durumu
INCP-R402 COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test WB / S / P Kaset 25 T CE

 

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin