CE COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test Kaseti

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AllTest
Sertifika: CE
Model numarası: INCP-R402
Min sipariş miktarı: N / A
Ambalaj bilgileri: 25 T
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: / T
renk: Mavi Örnek: Tam kan, serum, plazma ve Parmak Çubuğu Tam Kan numunesi
Ayırmak: Bkz. Ekle Depolama: 2-30 ° C
sertifika: CE, ISO13485 Biçim: kaset
Vurgulamak:

IgM Hızlı Test Kaseti

,

IgG Hızlı Test Kaseti

,

COVID-19 Hızlı Test Kaseti

COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test Kaseti, insan tam kanı, serum veya plazma numunesinde ve ayrıca Parmak Çubuğu Tam Kan numunesinde SARS-COV-2'ye karşı IgG ve IgM antikorlarının kalitatif tespiti için bir yanal akış kromatografik immünolojik testtir.

 

【ÖZET】

Yeni koronavirüsler β cinsine aittir.COVID-19, akut solunum yolu enfeksiyonu hastalığıdır.İnsanlar genellikle hassastır.Şu anda, yeni koronavirüs tarafından enfekte olan hastalar enfeksiyonun ana kaynağıdır;asemptomatik enfekte kişiler de bulaşıcı bir kaynak olabilir.Mevcut epidemiyolojik araştırmaya göre, kuluçka süresi 1 ila 14 gün, çoğunlukla 3 ila 7 gündür.Ana belirtiler ateş, yorgunluk ve kuru öksürüktür.Birkaç vakada burun tıkanıklığı, burun akıntısı, boğaz ağrısı, miyalji ve ishal görülür.

Koronavirüsler, insanlar, diğer memeliler ve kuşlar arasında geniş bir şekilde dağılan ve solunum, bağırsak, karaciğer ve nörolojik hastalıklara neden olan zarflı RNA virüsleridir.1 Altı koronavirüs türünün insan hastalığına neden olduğu biliniyor.2 Dört virüs - 229E, OC43, NL63 ve HKU1 - yaygındır ve tipik olarak bağışıklığı yeterli kişilerde soğuk algınlığı semptomlarına neden olur.2


【KULLANIM TALİMATLARI】
Testten önce testin, numunenin, tamponun ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasına izin verin.
1. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Serum veya Plazma numunesi için:
Damlalık kullanmak için: Damlalığı dikey tutun, numuneyi doldurma çizgisine kadar çekin
(yaklaşık 10 μL) ve numuneyi numune kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Numune kuyucuğuna (S) 10 uL numune aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Venipunkture Tam Kan numunesi için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numuneden 1 tam damla (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir pipet kullanmak için: Örnek kuyusuna (S) 20 uL tam kan aktarmak için, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Parmak Çubuğu Tam Kan numunesi için:
Damlalık kullanmak için:Damlalığı dikey olarak tutun, numuneyi doldurma çizgisinin yaklaşık 1 cm yukarısına çekin ve numuneden 1 tam damla (yaklaşık 20 μL) numune kuyusuna (S) aktarın.Ardından 2 damla arabellek (yaklaşık 80 μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
Bir kılcal boru kullanmak için:Kapiller tüpü doldurun ve yaklaşık 20 μL parmak ucu tam kan örneğini test kasetinin örnek kuyusuna (S) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 uL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.Aşağıdaki resme bakın.

3. Test sonuçlarını görsel olarak yorumlamayın.
Reader kurulumu için, başlatın ve talimatları tamamlayın, Reader Kullanım Kılavuzuna bakın.Operatör, kullanmadan önce Reader Kullanım Kılavuzuna başvurmalı ve süreçler ve kalite kontrol prosedürlerine aşina olmalıdır.

Not: Flakonu açtıktan sonra 6 aydan fazla tamponu kullanmamanız önerilir.

 CE COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test Kaseti 0

 

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

LF Reader tarafından okunan sonuçlar
SARS-CoV-2 için pozitif veya negatif sonucu, LF okuyucu tarafından belirlenir.Sonuç excel veya PDF olarak dışa aktarılabilir.Şüpheli sonuçlar elde edilirse, klinik olarak mevcut diğer testler gereklidir.

Kat.No. Ürün Örnek Biçim Kit Boyutu CE Durumu
INCP-R402 COVID-19 IgG / IgM Hızlı Test WB / S / P Kaset 25 T CE

 

İletişim bilgileri
selina

Telefon numarası : +8615857153722

Naber : +008613989889852