COVID-19 ISO13485 Nazofarengeal Antijen Swab Testi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AllTest
Sertifika: CE
Model numarası: ICOV-502
Min sipariş miktarı: N / A
Ambalaj bilgileri: 20 T
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: / T
renk: Mavi Örnek: Nazofarengeal Swab
Ayırmak: Bkz. Ekle Depolama: 2-30 ° C
sertifika: CE, ISO13485 Biçim: kaset
Vurgulamak:

COVID-19 antijen swab testi

,

ISO13485 antijen swab testi

,

Nazopharyngeal Antijen Swab Testi

COVID-19 Antijen Hızlı Testi, nazofaringeal sürüntü örneklerinde SARS-CoV-2 antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.

 

【ÖZET】

Yeni koronavirüsler β cinsine aittir.COVID-19, akut solunum yolu enfeksiyonu hastalığıdır.İnsanlar genellikle hassastır.Şu anda, yeni koronavirüs tarafından enfekte olan hastalar enfeksiyonun ana kaynağıdır;asemptomatik enfekte kişiler de bulaşıcı bir kaynak olabilir.Mevcut epidemiyolojik araştırmaya göre, kuluçka süresi 1 ila 14 gün, çoğunlukla 3 ila 7 gündür.Ana belirtiler ateş, yorgunluk ve kuru öksürüktür.Birkaç vakada burun tıkanıklığı, burun akıntısı, boğaz ağrısı, miyalji ve ishal görülür.

Koronavirüsler, insanlar, diğer memeliler ve kuşlar arasında geniş bir şekilde dağılan ve solunum, bağırsak, karaciğer ve nörolojik hastalıklara neden olan zarflı RNA virüsleridir.1 Altı koronavirüs türünün insan hastalığına neden olduğu biliniyor.2 Dört virüs - 229E, OC43, NL63 ve HKU1 - yaygındır ve tipik olarak bağışıklığı yeterli kişilerde soğuk algınlığı semptomlarına neden olur.2


【ÖRNEK TOPLAMA】

1. Hastanın burun deliğine, posterior nazofarenksin yüzeyine ulaşacak şekilde steril bir pamuklu çubuk yerleştirin.
2. Arka nazofarenksin yüzeyini sürün.
3. Steril eküvyonu burun boşluğundan çekin.

COVID-19 ISO13485 Nazofarengeal Antijen Swab Testi 0

【NUMUNE HAZIRLAMA】
Swab örneğinin hazırlanması için yalnızca kitte sağlanan ekstraksiyon tamponu ve örnek toplama tüpü kullanılmalıdır.
1. Örnek toplama tüpünün kapağını açın.
2. Swab örneğini örnek toplama tüpüne yerleştirin.Toplama içerisindeki antijenleri serbest bırakmak için, tüpün iç duvarına bastırın ve swab kafasını tüpün iç duvarına doğru bastırırken swabı yaklaşık 10 saniye karıştırın.
tüp.
3. Eküvyondan sıvıyı çıkarmak için tüpün kenarlarını sıkarken eküvyonu çıkarın.
4. Kapağı numune toplama tüpüne sıkın.

COVID-19 ISO13485 Nazofarengeal Antijen Swab Testi 1

【KULLANIM TALİMATLARI】
Testten önce, testin, ekstrakte edilmiş örneğin ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesine izin verin.
1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve örnek kuyucuğuna (S) 3 damla ekstrakte edilmiş örnekten (yaklaşık 75μl) ekleyin ve ardından zamanlayıcıyı başlatın.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin.Sonucu 15 dakikada okuyun.Sonucu 20 dakika sonra yorumlamayın.

COVID-19 ISO13485 Nazofarengeal Antijen Swab Testi 2

 

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

POZİTİF:* İki farklı renkli çizgi görünür.Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C) olmalı ve başka bir renkli çizgi Test bölgesinde (T) olmalıdır.Test bölgesindeki pozitif sonuç, numunede COVID-19 antijenlerinin tespit edildiğini gösterir.
*NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan COVID-19 antijeni miktarına bağlı olarak değişecektir.Bu nedenle, test bölgesindeki (T) herhangi bir renk tonu pozitif kabul edilmelidir.
OLUMSUZ: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir.Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir görünür renkli çizgi görünmez.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor.Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızasının en olası nedenleridir.Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın.Sorun devam ederse, kullanmayı bırakın
derhal test kitini ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kat.No. Ürün Örnek Biçim Kit Boyutu CE Durumu
ICOV-502 COVID-19 Antijen Hızlı Testi Nazofarengeal Swab Kaset 20 T CE

İletişim bilgileri
selina

Telefon numarası : +8615857153722

Naber : +008613989889852