Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

S. pneumoniae Antijen Hızlı Test Kaseti (İdrar)

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:ÇİN
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:ISS-102

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:negotiation
Ambalaj bilgileri:Şerit: 1 adet / torba çanta, 100 adet / iç torba veya 50 adet / iç kutu, 13 * 11.5 * 6 cm, 6000pcs /
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: İdrar
Doğruluk: % 99 Sertifika: CE, ISO 13485
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24months

Uygulama:

S. pneumoniae Antigen Hızlı Test Kaseti (idrar), insan idrar numunesinde Streptococcus pneumoniae antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır.

Açıklama:

Streptococcus pneumoniae veya pneumococcus, bir Gram-pozitif, alfa-hemolitik (aerobik koşullar altında) veya beta-hemolitik (anaerobik koşullar altında), Strepto cinsinin fakültatif anaerobik üyesidir. Streptococcus, p. 19. yüzyılın sonlarında zatürree olmasının başlıca nedenlerinden biri ve birçok humoral bağışıklık çalışmasına konu oluyor. S. pneumoniae, tipik olarak solunum yolunu, sinüsleri ve burun boşluğunu kolonize eden sağlıklı taşıyıcılarda asemptomatik olarak bulunur. Ancak, duyarlı bireylerde
Yaşlılar ve küçük çocuklar gibi daha zayıf bağışıklık sistemlerinde bakteri patojen olabilir ve hastalığa neden olmak için diğer bölgelere yayılabilir. Solunum damlacıkları yoluyla doğrudan insana temas yoluyla ve bakterileri üst solunum yollarında taşıyan insanlarda otoinokülasyon yoluyla yayılır. 2 Yenidoğan enfeksiyonlarının bir nedeni olabilir. 3 S. pneumoniae, çocuklarda ve yaşlılarda toplum kökenli pnömoni ve menenjit, HIV ile enfekte olanlarda 4 ve septiseminin ana nedenidir. Organizma ayrıca zatürree dışında pek çok pnömokokal enfeksiyon türüne de neden olur. Bu istilacı pnömokokal hastalıklar bronşit, rinit, otitis media, konjonktivit, menenjit, sepsis, osteomiyelit, septik
artrit, endokardit, peritonit, perikardit, selülit ve beyin apsesi.

Nasıl kullanılır?


Testten önce numunenin ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
3. İdrar numunesini bir damlalık ile emdirin, dikey olarak test kasetinin örnek kuyucuğuna 3 tam damla (yaklaşık 120 ul) örnek ekleyin.
4. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 15 dakikada okuyun. 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
POZİTİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Olumlu bir sonuç, S. pneumoniae antijenlerinin örnekte bulunduğunu gösterir.
* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan S. pneumoniae antijenlerinin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.
NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Olumsuz bir sonuç, S. pneumoniae antijeninin örnekte bulunmadığını veya testin saptanabilir seviyesinin altında bulunduğunu gösterir.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)