Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Turkish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme nedeniyle neredeyse 1 yıl tekerlekli sandalyede geçti. Şimdi çok iyi yapıyor. Örneklerden 2 tanesini kullandım. Lyme tanısı olmayan kızımı test etmek için Lyme teşhis edilen kızımı ve 1'i test ettim. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test yaptı ve negatif test yapmamıştı.

—— Ms Sheila

Ben istekleri var zaman, AllTest bana her zaman ilk seferde tatmin cevap vermek.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassasiyet Ve Kolay Kullanım Hızlı Test Okuyucu Grubu A Streptokok enfeksiyonu Tıbbi Ürün

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:ÇİN
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:DOA-B31

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:negotiation
Ambalaj bilgileri:1 adet x 100 / kit 1 ADET x 50 / kit
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: İdrar
Error , Not Found: 25 T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Kesme: 40ng / ml 50ng / ml * Sertifika: CE

 

Uygulama:

Strep A Hızlı Test Kaseti, A Grubu Streptokok enfeksiyonu tanısına yardımcı olmak için Strep A antijenlerinin boğaz sürüntü örneklerinden kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünolojik testtir.

Açıklama:

Streptococcus pyogenes, farenjit, solunum yolu enfeksiyonu, impetigo, endokardit, menenjit, puerperal sepsis ve artrit gibi ciddi enfeksiyonlara neden olabilen, Lancefield A grubu antijenlerini içeren hareketli olmayan gram pozitif koklardır. Tedavi edilmeden bırakıldığında, bu enfeksiyonlar, romatizmal ateş ve peritonsiller apsesi de dahil olmak üzere ciddi komplikasyonlara yol açabilir.
Strep A Hızlı Test Kaseti (Boğaz Çubuğu), boğazdaki çubuk numunelerinde Strep A antijenlerinin varlığını nitel olarak tespit etmek ve 5 dakika içinde sonuç vermek için yapılan hızlı bir testtir. Test, bir boğaz çubuğu örneğindeki Strep A antijenlerini seçici olarak saptamak için tüm hücre Lancefield Grup A Streptococcus'a özgü antikorları kullanır.
Nasıl kullanılır?
Testten önce test kaseti, reaktifler, boğaz çubuğu numunesi ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ℃) ulaşmasını sağlayın.
1. Testin özel bilgileri için QR kod kartındaki QR Kodunu kesin. Yalnızca test kitlerinin içinde verilen QR kod kartını kullanın.
2. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
3. Ekstraksiyon Reaktifi 1 şişesini dikey olarak tutun ve bir ekstraksiyon tüpüne 4 tam damla (yaklaşık 240μL) Ekstraksiyon Reaktifi 1 ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 1 renklidir. Ekstraksiyon Reaktifi 2 şişesini dikey olarak tutun ve tüpe 4 tam damla (yaklaşık 160μL) ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 2 renksizdir. Ekstraksiyon tüpünü hafifçe döndürerek çözeltiyi karıştırın. Ekstraksiyon Reaktifi 2'nin Ekstraksiyon Reaktifi 1'e eklenmesi çözeltinin rengini kırmızıdan sarıya değiştirir. Şekil 1'e bakınız.
4. Swabı hemen ekstraksiyon tüpüne ekleyin, swabı kuvvetlice 15 kez çalkalayın, swabı 1 dakika süreyle ekstraksiyon test tüpünde bırakın. Resme bakın 2
5. Swabı tüpün kenarına doğru bastırın ve swabı çıkarırken tüpün altını sıkarak sıvının çoğu tüpün içinde kalsın. Swabı atın. Resme bakın 3
6. Damlalık ucunu ekstraksiyon tüpünün üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Numune kuyucuğuna 3 damla solüsyon ekleyin (yaklaşık 100μl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Şekil 4 ve şekil 5'e bakınız.
7. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç AllTest ™ LF Reader ile 5 dakikada okunmalıdır.
8. Test sonuçlarını görsel olarak yorumlamayın.
9. Alltest ™ LF Reader kurulumu için, talimatları başlatıp tamamlayın ve Alltest ™ LF Reader Kullanım Kılavuzuna bakın. Operatör, prosesleri ve kalite kontrol prosedürlerini kullanmadan ve kullanmadan önce Alltest ™ LF Reader Kullanım Kılavuzuna başvurmalıdır.
Not: Alltest ™ LF Reader kurulumu için, talimatları başlatıp tamamlayın ve Alltest ™ LF Reader Kullanım Kılavuzuna bakın. Operatör, prosesleri ve kalite kontrol prosedürlerini kullanmadan ve kullanmadan önce Alltest ™ LF Reader Kullanım Kılavuzuna başvurmalıdır.
Not: Tamponun açıldıktan 30 gün sonra kullanılmaması önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


Alltest LF okuyucu tarafından okunan sonuçlar


Grup A Streptokok enfeksiyonu için pozitif veya negatif sonuç Alltest LF okuyucu tarafından belirlenir.


Sonuç excel'e ihraç edilebilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)