Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Hızlı Okuma Menopoz Testi Noaatrend TM floresan İmmünoassay Analiz Cihazının İnsan Kanı / Serum / Plazma ile Kullanımı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Novatrend
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:FI-CRP-402

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:negotiation
Ambalaj bilgileri:1pc x 100 / kiti 1PC x 50 / kiti
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan / serum / plazma
Kit boyutu: 10T / 25T Depolama: 2-30 ℃
Testi Aralığı: 0.5 ~ 200 mg / L Sertifika: CE

Noaatrend TM kullanımıyla tam kan / serum / plazmada Menopoz CRP ölçümü için hızlı bir test floresan Immunoassay Analizörü. Yalnızca profesyonel in vitro diagnostik kullanım içindir.

Uygulama:

CRP Test Kaseti (WB / S / P), serum, plazma veya tam kandaki C-reaktif proteinin (CRP), enfeksiyon, doku hasarı ve iltihaplı hastalıkların değerlendirilmesinde yardımcı olarak kantitatif tayini için Floresans İmmünoassay'a dayanmaktadır. akut koroner sendromların (ACS) değerlendirilmesi için yüksek hassasiyetli CRP (hs-CRP) ölçümü.

Açıklama:

Menopoz menstrüasyonun kalıcı olarak bırakılmasıdır, ancak genellikle bir kadının adet dönemleri durduktan sonraki bir yıla kadar bilimsel olarak teşhis edilmez. Menopoza kadar giden ve takip eden 12 ay, perimenopoz olarak bilinir. Birçok kadın bu süre zarfında sıcak basmalar, düzensiz adet döngüsü, uyku bozuklukları, vajinal kuruluk, saç dökülmesi, anksiyete ve ruh hali değişiklikleri, kısa süreli hafıza kaybı ve yorgunluk gibi semptomlar yaşar. Perimenopozun başlangıcı, menstrüel döngüyü düzenleyen kadın vücudundaki hormon seviyelerindeki değişikliklerden kaynaklanır. Vücut daha az ve daha az östrojen ürettiğinden, normalde dişi yumurtalarının gelişimini düzenleyen FSH üretimini arttırır.1-3. Bu nedenle, FSH testi, bir kadının perimenopoz evresinde olup olmadığını belirlemeye yardımcı olabilir. Bir kadın perimenopozal olduğunu biliyorsa, vücudunu sağlıklı tutmak ve osteoporoz, artmış kan basıncı ve kolesterol ve artmış kalp hastalığı riskini içeren menopoz ile ilişkili sağlık risklerinden kaçınmak için uygun adımları atabilir.
FSH Test kaseti, Tam Kan / Serum / Plazma numunesinde FSH seviyesini kantitatif olarak tespit eden hızlı bir testtir. Test, yükseltilmiş FSH seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal anti-FSH antikoru içeren antikorların bir kombinasyonunu kullanır. Minimum algılama seviyesi 10mIU / mL'dir.

Nasıl kullanılır?

Testin kullanımına ilişkin tüm talimatlar için Noaatrend TM Floresan İmmünoassay Analiz Cihazı Kullanım Kılavuzuna bakınız. Test oda sıcaklığında olmalıdır.
1. Analizör gücünü açın. Sonra ihtiyaca göre, “Standart test” veya “Hızlı test” modunu seçin.
2. Kimlik kartını çıkarın ve Analizör portuna yerleştirin.
3. Serum veya plazma: Tampon tüpüne 5 μLserum veya plazma pipetleyin, örneği ve tamponu iyice karıştırın.
Tam kan: 7.5 μLwhole kanı, örnekleyici ya da pipetle birlikte verilen tampon tüpüne aktarın; örnek ve tamponu iyice karıştırın.
4. Seyreltilmiş numuneyi bir Pipetle ekleyin: 75 μL seyreltilmiş numuneyi kasetin örnek kuyucuğuna pipetleyin. Zamanlayıcıyı aynı anda başlatın.
Sağlanan örnekleyici ile örnek ekleyin: İlk 2 damlayı atın, ardından kasetin örnek kuyucuğuna 2 damla seyreltilmiş örnek ekleyin. Zamanlayıcıyı aynı anda başlatın.
5. Noaatrend TM Floresan İmmunoserolojik Analiz Cihazı, Standart Test modu ve Hızlı Test modu için iki test modu vardır. Lütfen ayrıntılar için Noaatrend TM Floresan İmmunoserolojik Analiz Cihazı kullanım kılavuzuna bakın.
“Hızlı test” modu: Numune uygulamasından 3 dakika sonra test kasetini Analizöre yerleştirin, “HIZLI TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve hemen “YENİ TEST” e tıklayın. Analizör birkaç saniye sonra otomatik olarak test sonucunu verecektir.
“Standart test” modu: Test kasetini numune uygulamasından hemen sonra Analizöre yerleştirin, “STANDART TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve “YENİ TEST” e tıklayın, aynı zamanda Analizör otomatik olarak 3 dakika geri saymaya başlar. Geri sayımdan sonra, Analizör bir kerede sonucu verecektir.
SONUÇLARIN YORUMLANMASI
Sonuçlar, Noaatrend TM Floresan İmmünoassay Analiz Cihazı ile okundu.
C-reaktif Protein testlerinin sonucu Noaatrend TM Floresan İmmünoassay ile hesaplanır
Analizörü yapın ve sonucu ekranda görüntüleyin. Ek bilgi için lütfen kullanıcıya bakın
Noaatrend TM Fluorescence Immunoassay Analyse kullanım kılavuzu.
FluroLit TM CRP'nin doğrusal aralığı 0.5-200 mg / L'dir.
Katalog numarası Öğe adı Numune Test aralığı Kit boyutu
FI-CRP-402 CRP Test Kaseti DB / S / P 0.5 ~ 200 mg / L 10T / 25T

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)