Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Kullanımı kolay Grip A + B Hızlı Teşhis Test kitleri İnsan Bezinde Fiatest floresan İmmünoassay Analiz Cihazı ile Kullanın

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Fiatest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:FI-FLU-502

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:negotiation
Ambalaj bilgileri:1pc x 100 / kiti 1PC x 50 / kiti
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: çubuk
Kit boyutu: 10T / 25T Depolama: 2-30 ℃
Test aralığı: 30HA / ml Sertifika: CE

Fiatest TM kullanımı ile Swab'daki İnfluenza İnfluenza A + B'yi ölçmek için hızlı bir test floresan Immunoassay Analizörü. Yalnızca profesyonel in vitro diagnostik kullanım içindir.

Uygulama ve açıklama:

Grip (genellikle "grip" olarak bilinir), solunum sisteminin oldukça bulaşıcı, akut viral bir enfeksiyonudur. Canlı virüs içeren aerosolleşmiş damlacıkların öksürüğü ve hapşırmasıyla kolayca bulaşan bulaşıcı bir hastalıktır.1 Grip salgınları her yıl sonbahar ve kış aylarında görülür. A tipi virüsler tipik olarak B tipi virüslerden daha yaygındır ve B tipi enfeksiyonlar genellikle daha hafifken, en ciddi grip salgınları ile ilişkilidir. Altın laboratuar tanı standardı, influenza virüsünün büyümesini destekleyebilen çeşitli hücre hatlarından birine sahip 14 günlük hücre kültürüdür.2 Etkili hasta için klinik seyirde çok geç sonuçlar alındığından, hücre kültürünün sınırlı klinik faydası vardır. müdahale. Ters Transkriptaz Polimeraz Zincir Reaksiyonu (RT-PCR),% 2-23 kültürüne göre gelişmiş algılama oranlarına sahip kültürden daha duyarlı genellikle daha yeni bir yöntemdir.3 Ancak, RT-PCR pahalıdır, karmaşıktır ve özel laboratuarlarda gerçekleştirilmelidir. .
Influenza A + B Test kaseti (Swab / Nazal Aspirat), nazofarengeal swab veya boğaz swabı veya nazal aspirasyon numunelerinde Influenza A ve / veya Influenza B antijeninin varlığını nitel olarak tespit eder ve 15 dakika içinde sonuç verir. Test, nazofarengeal swab, boğaz swab veya nazal aspirat örneklerinde Influenza A ve Influenza B antijenini seçici olarak saptamak için Influenza A ve Influenza B'ye özgü antikorları kullanır.

Nasıl kullanılır?

Testin kullanımına ilişkin tüm talimatlar için Fiatest TM Floresan İmmünoassay Analiz Cihazı Kullanım Kılavuzuna bakın. Test oda sıcaklığında yapılmalıdır.
Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Analizör gücünü açın. Sonra ihtiyaca göre, “standart test” veya “Hızlı test” modunu seçin.
2. Kimlik kartını çıkarın ve Analizör Kimlik Kartı Yuvasına yerleştirin.
3. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa zamanda kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
4. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla ekstraksiyon reaktifi (Yaklaşık 400ul) ekleyin.
5. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Çubuğu antijeni serbest bırakmak için kafayı borunun içine doğru bastırırken çubuğu yaklaşık 10 saniye döndürün.
6. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken swabı çıkarın ve swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın.
7. Damlalık ucunu emme borusunun üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
8. Numune kuyucuğuna üç damla çözelti (yaklaşık 12μL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
9. Fiatest TM Floresan İmmunoserolojik Analiz Cihazı, Standart Test modu ve Hızlı Test modu için iki test modu vardır. Lütfen ayrıntılar için Fiatest TM Fluorescence Immunoassay Analyzer kullanım kılavuzuna bakın.
“Hızlı test” modu: 15 dakika sonra örnek ekledikten sonra Test kasetini Analizöre yerleştirin, “HIZLI TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve hemen “YENİ TEST” e tıklayın.
Analizör birkaç saniye sonra otomatik olarak test sonucunu verecektir.
“Standart test” modu: Numune ekledikten hemen sonra test kasetini Analizöre yerleştirin, “STANDART TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve aynı zamanda “YENİ TEST” e tıklayın, Analizör otomatik olarak 15 dakika geri sayım yapacaktır. Geri sayımdan sonra, Analizör bir kerede sonucu verecektir.
Katalog numarası Öğe adı Numune Test aralığı Kit boyutu
FI-FLU-502 Grip A + B Test Kaseti bez 30HA / ml 10T / 25T

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)