Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Hızlı Okuma Hassas Hassas Calprotectin ve CE ile Teşhis için Atılabilir FOB Hızlı Test Kaseti Bir Adım

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:Kaset (TCFC-625)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 10 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Doğruluk: 99.% Sertifika: ISO13485, CE
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay
Kesme: Bkz. Ekle


Hassas okuma Calprotectin ve FOB Hızlı Test Kaseti Hızlı Okuma ile Teşhis için Tek Adımda Atılabilir

Uygulamalar:

Calprotectin ve FOB Combo Hızlı Test Kaseti (Dışkı) dışkıdaki calprotektin ve / veya İnsan Okült Kanının kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir.

Açıklama:

Calprotectin, 24 kDa'lık bir kalsiyum bağlayıcı protein S100A8 ve S100A9 dimerdir. Kompleks, nötrofil sitozolünün çözünür protein içeriğinin% 60'ını oluşturur. Calprotectin, lökosit dökümü, aktif sekresyon, hücre rahatsızlığı ve hücre ölümü yoluyla bağırsak lümeninde bulunur. 3Bu dışkıda algılanabilecek yüksek fekal kalprotektin seviyeleri ile sonuçlanır. Yüksek fekal kalprotektin seviyeleri bu nedenle nötrofillerin bağırsak iltihabı sırasında oluşan bağırsak mukozasına göçünü gösterir. Fekal kalprotektin, bağırsak iltihabını saptamak için kullanılmıştır ve enflamatuar barsak hastalıklarında bir belirteç işlevi görebilir. Calprotectin, enzimatik degradasyona dirençli olduğu ve dışkılarda kolayca ölçülebildiği için bir marker olarak faydalıdır.
Birçok hastalık dışkıda gizli kanlara neden olabilir. Bu aynı zamanda Fekal Gizli Kan (FOB), İnsan Gizli Kan veya İnsan Hemoglobini olarak da bilinir. Erken evrelerde, kolon kanseri, ülser, polip, kolit, divertikülit ve fissür gibi gastrointestinal problemler gözle görülür herhangi bir semptom göstermeyebilir, sadece gizli kan gösterebilir. Geleneksel guaiac tabanlı yöntemler duyarlılık ve özgüllükten yoksundur ve ayrıca testten önce diyet kısıtlamaları vardır.

Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. dışkı örnekleri toplamak için:
Maksimum antijen elde etmek için (varsa) temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 gr) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 at de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ℃ altında tutulmalıdır.
2. Dışkı örneklerini işlemek için:
• Katı Örnekler İçin:
Örnek toplama tüpünün kapağını çıkarın, ardından yaklaşık 50 mg dışkı (bezelye 1/4'üne eşdeğer) toplamak için örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine en az 3 farklı alanda rasgele bıçaklayın. Dışkı örneğini çıkarmayın.
• Sıvı Örnekleri İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve sonra ekstraksiyon tamponunu içeren örnek toplama tüpüne 2 damla (yaklaşık 80μL) aktarın.
3. Numune toplama tüpü üzerine kapağı sıkın, daha sonra numuneyi ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için numune toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Tüpü 2 dakika boyunca yalnız bırakın.
4. Açmadan önce keseyi oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
5. Örnek toplama tüpünü dik tutun ve kapağı örnek toplama tüpünün üzerine açın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve çıkarılan örneğin 2 tam damlasını (yaklaşık 80μL) test kasetinin her bir örneğine (S) aktarın, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
6. Örneği dağıtdıktan sonra 5 dakika sonra sonuçları okuyun. 10 dakika sonra sonuçları okumayın.
Not: Örnek göçmezse (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan ekstrakte edilmiş örnekleri santrifüjleyin. Süpernatant 80ul toplayın, yeni bir test kasetinin numune haznesine (S) koyun ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek tekrar başlayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen çizime bakın)
POZİTİF: * İki renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.
* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Calprotectin ve / veya FOB konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.
NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
TCFC-625 Calprotectin ve FOB Combo Hızlı Test Kaseti Dışkı kaset 10 T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)