Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Güvenilir ve test CE ile Basit Solunum Sinsityal Virüsü (RSV) Hızlı Test kiti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:ÇİN
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:IRS-502

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Nazofaringeal sürüntü / Burun Aspiratı
Kit Boyutu: 20T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Renk: mavi Sertifika: CE

RSV Hızlı Test Kaseti, Nazofaringeal sürüntü veya nazal aspirat örneklerinde Solunum Sinsityal Virüs antijeninin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir. Solunum sinsityal virüs viral enfeksiyonlarının hızlı ayırıcı tanısında yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
【ÖZETİ】
Akciğerlerin ve solunum yollarının enfeksiyonuna neden olan Solunum Sinsityal Virüsü (RSV), küçük çocuklarda solunum hastalığının önemli bir nedenidir. Yetişkinlerde, sadece tıkalı veya burun akıntısı, boğaz ağrısı, hafif baş ağrısı, öksürük, ateş ve genel bir hastalık hissi gibi soğuk algınlığı semptomları üretebilir. Ancak prematüre bebeklerde ve akciğerleri, kalbi veya bağışıklık sistemini etkileyen hastalıkları olan çocuklarda, RSV enfeksiyonları diğer daha ciddi hastalıklara yol açabilir. 1 RSV son derece bulaşıcıdır ve birisi öksürdüğünde veya hapşırdığında virüsü içeren damlacıklar yoluyla yayılabilir. Ayrıca yüzeylerde (tezgah üstü veya kapı tokmağı gibi) ve ellerde ve kıyafetlerde yaşayabilir, böylece bir kişi kontamine bir şeye dokunduğunda kolayca yayılabilir. RSV okullara ve çocuk bakım merkezlerine hızla yayılabilir. Bebekler genellikle daha büyük çocuklar virüsü okuldan eve taşıdığında ve onlara ilettiklerinde alırlar. Hemen hemen tüm çocuklara en az bir kez 2-3 yaşlarında RSV bulaşır. 2 RSV enfeksiyonları sıklıkla geç sonbahardan erken ilkbahara kadar süren salgınlarda görülür. Bronşiolit veya pnömoni gibi RSV'nin neden olduğu solunum yolu hastalıkları genellikle yaklaşık bir hafta sürer, ancak bazı vakalar birkaç hafta sürebilir.
RSV Hızlı Test kaseti (Nazofaringeal swab / Nazal Aspirat), nazofaringeal swab veya nazal aspirat örneklerinde Solunum Sinsit Virüsü antijeninin varlığını kalitatif olarak tespit ederek 15 dakika içinde sonuç verir. Test, Nazofaringeal sürüntüde veya nazal aspirat örneklerinde Solunum Sinsityal Virüs antijenini seçici olarak tespit etmek için Solunum Sinsityal Virüsüne özgü antikorlar kullanır.

【KULLANIM TALİMATLARI 】
Testten önce numune, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesine izin verin.
1. Test kasetini mühürlü folyo poşetten çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın. Test, folyo poşeti açıldıktan hemen sonra yapılırsa en iyi sonuçlar elde edilecektir.
2. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla solüsyon (Yaklaşık 500μL) ekleyin. Bkz. Şekil 1.
3. Eküvyon örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Swabı içindeki antijeni serbest bırakmak için, kafayı tüpün içine doğru bastırırken swabı yaklaşık 10 saniye döndürün. Bkz. Resim 2.
4. Eküvyon başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken eküvyondan mümkün olduğunca fazla sıvı çıkarmak için eküvyonu çıkarın. Eküvyonu biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolüne uygun olarak atın. Bkz. Şekil 3.
5. Damlalık ucunu ekstraksiyon tüpünün üstüne takın. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Bkz. Şekil 4
6. Numune kuyucuğuna üç damla solüsyon (yaklaşık 120 μL) ekleyin ve daha sonra zamanlayıcıyı başlatın. Sonucu 15 dakikada okuyun. Sonucu 20 dakika sonra yorumlamayın.

【SONUÇLARIN YORUMLANMASI】

(Lütfen yukarıdaki çizime bakın)


POZİTİF: * İki ayrı renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C) ve başka bir renkli çizgi test bölgesinde (T) olmalıdır. Test bölgesinde pozitif bir sonuç numunede Solunum Sinsityal Virüs antijeninin tespit edildiğini gösterir.
NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgelerinde (T) belirgin renkli çizgi görünmez.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, kontrol hattı arızasının en olası nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test kaseti ile tekrarlayın. Sorun devam ederse, derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüze başvurun.

Kedi. Hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit Boyutu Ayırmak durum
IRS-502 RSV Hızlı Test Kaseti Nazofaringeal sürüntü / Burun Aspiratı kaset 20 T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)