Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Genel Doğruluk ile Candida albicans Hızlı Testi CE ile% 97.6

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:ALLTEST
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:Kaset (ICA-502)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 10 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: çubuk
Doğruluk: % 97.6 Sertifika: ISO13485, CE
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay

Genel Doğruluk ile Candida albicans Hızlı Testi % 97.6

Uygulamalar:

Candida albicans Rapid Test Cassette (Vaginal Swab), Candida albicans antijenlerinin vajinal swablardan kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır. Bu testin Candida enfeksiyonu tanısında yardımcı olarak kullanılması amaçlanmıştır.

Açıklama:

Candida albicans , insan bağırsak florasının ortak bir üyesi olan fırsatçı bir patojenik mayadır. İnsan vücudunun dışında çoğalmaz.   Gastrointestinal sistemde ve ağızda sağlıklı yetişkinlerin% 40-60'ında görülür. Genellikle ortak bir organizmadır, ancak çeşitli koşullar altında bağışıklık sistemi zayıflamış bireylerde patojen olabilir.   Mantarın büyümesinden kaynaklanan insan enfeksiyon kandidiyazisine neden olan Candida cinsinin az sayıdaki türünden biridir.   Kandidiyazis örneğin HIV ile enfekte hastalarda sık görülür. C. albicans , (kalıcı) implante edilmiş tıbbi cihazlarda veya insan dokusunda oluşan biyofilmlerden izole edilen en yaygın mantar türüdür

C. albicans , C. tropicalis , C. parapsilosis ve C. glabrata ile birlikte , insanlarda kandidiyazis vakalarının% 50-90'ından sorumludur. C'ye bağlı sistemik kandidiyazisli hastalarda% 40'lık bir mortalite oranı bildirilmiştir. albicans .   Tahminler ABD'de yıllık C. C albicans nedeniyle kandidiyazise neden olan 2800 ila 11200 ölüm arasında değişmektedir.

Nasıl kullanılır?

Testten önce, numune swab, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. İş istasyonunun belirlenmiş alanına temiz bir emme borusu yerleştirin. Tüpün içine 8 damla (yaklaşık 450μl) ekstraksiyon tamponu ekleyin.
2. Numune swabını tüpün içine yerleştirin, swabı, tüpün kenarına doğru kuvvetlice en az on kez döndürerek (suya batırılmış halde) sertçe karıştırın. En iyi sonuçlar, numune çözeltide kuvvetli bir şekilde karıştırıldığında elde edilir.
3. Çubuğun bir sonraki adımdan önce 1 dakika boyunca ekstraksiyon tamponunda bekletilmesine izin verin. Çubuk çıkarılırken esnek ekstraksiyon tüpünün slaydını sıkıştırarak swabdan mümkün olduğunca fazla sıvı sıkın. Ekstraksiyon tampon çözeltisinin en az 1 / 2'si, yeterli kapiller göçün gerçekleşmesi için tüpte kalmalıdır.
4. Çubuğu uygun bir biyo-tehlikeli atık kabına atın, ardından boşaltma borusunun ucuna boşaltma borusunun üzerine yerleştirin.
5. Test kasetini kapalı poşetinden çıkarın ve temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. En iyi sonucu elde etmek için test bir saat içinde yapılmalıdır.
6. Test kaseti üzerindeki numuneye, ekstraksiyon tüpünden 3 damla (yaklaşık 100μl) ekstrakte edilmiş numune ekleyin. Lütfen numuneye iyi hava kabarcıkları girmemesine dikkat edin ve düşmeyin
gözlem penceresinde herhangi bir çözüm.
7. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 15 dakikada okunmalıdır, sonuçları 20 dakika sonra yorumlamayın.
Not: Flakonu açtıktan 6 ay sonra tamponun kullanılmaması önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
POZİTİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve görünür renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Olumlu bir sonuç, numunede Candida albicans antijeninin bulunduğunu gösterir.
* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Candida albicans antijenlerinin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.
NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Olumsuz bir sonuç Candida albicans antijeninin numunede bulunmadığını veya testin tespit edilebilir sınırının altında bulunduğunu gösterir.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)