Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

NT-proBNP Diyagnostik Test kitleri Fiatest floresan ile Kullanın İmmünoassay Analiz Cihazı İnsan Tam kanında / serum / plazma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:Fiatest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:FI-NBNP-402

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan / serum / plazma
Kit boyutu: 10T / 25T Depolama: 2-30 ℃
Test aralığı: 18-35000 pg / mL Sertifika: CE

Fiatest TM kullanımıyla tam kan / serum / plazmada İnfluenza NT-proBNP ölçümü için hızlı bir test floresan Immunoassay Analizörü. Yalnızca profesyonel in vitro diagnostik kullanım içindir.

Uygulama:

NT-proBNP Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), miyokard enfarktüsünün (MI) teşhisinde yardımcı olarak tam kan, serum veya plazmada insan NT-proBNP'sinin in vitro kantitatif tayini için tasarlanmıştır.

Açıklama:

Prohormon beyin natriüretik peptidinin N-terminali (NT-proBNP), beyin natriüretik peptidini serbest bırakmak için proBNP'den ayrılan bir 76 amino asit N-terminal aktif olmayan proteindir. Kandaki BNP ve NT-proBNP seviyeleri, tarama için kullanılır. Akut konjestif kalp yetmezliği (KKY) tanısı ve kalp yetmezliği prognozu için faydalı olabilir, çünkü her iki belirteç de daha kötü sonucu olan hastalarda tipik olarak daha yüksektir. [1] Hem BNP hem de NT-proBNP'nin plazma konsantrasyonları da tipik olarak asemptomatik veya semptomatik sol ventrikül fonksiyon bozukluğu olan hastalarda artmıştır ve koroner arter hastalığı ve miyokard iskemisi ile ilişkilidir. [2] [3] [4] BNP Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), anti-NT-proBNP antikor kaplı partiküllerin bir kombinasyonunu kullanan ve tam kan, serum veya plazmada NT-pro BNP'yi kantitatif olarak tespit etmek için reaktifleri yakalayan basit bir testtir. Minimum algılama seviyesi 0,3 ng / mL'dir.

Nasıl kullanılır?

Testin kullanımına ilişkin tüm talimatlar için Fiatest TM Floresan İmmünoassay Analiz Cihazı Kullanım Kılavuzuna bakın. Test oda sıcaklığında yapılmalıdır.
Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. Analizör gücünü açın. Daha sonra ihtiyaca göre, “Standart Test” veya “Hızlı Test” modunu seçin.
2. Kimlik kartını çıkarın ve Analizör Kimlik Kartı Yuvasına yerleştirin.
3. Tampon tüpe 50μL tam kan / serum / plazma pipetleyin; örnek ve tamponu iyice karıştırın.
4. Seyreltilmiş numuneyi bir Pipet ile ekleyin: 85μL seyreltilmiş numuneyi test kasetinin numune kuyucuğuna pipetleyin. Zamanlayıcıyı aynı anda başlatın.
5. Fiatest TM Floresan İmmunoserolojik Analiz Cihazı, Standart Test modu ve Hızlı Test modu için iki test modu vardır. Lütfen ayrıntılar için Fiatest TM Fluorescence Immunoassay Analyzer kullanım kılavuzuna bakın.
“Hızlı Test” modu: 15 dakika sonra örnek ekledikten sonra Test kasetini Analizöre yerleştirin, “HIZLI TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve hemen “YENİ TEST” e tıklayın. Analizör birkaç saniye sonra otomatik olarak test sonucunu verecektir.
“Standart Test” modu: Numune ekledikten hemen sonra test kasetini Analizöre yerleştirin, “STANDART TEST” e tıklayın, test bilgilerini doldurun ve aynı zamanda “YENİ TEST” e tıklayın, Analizör otomatik olarak 15 dakika geri sayım yapacaktır. Geri sayımdan sonra, Analizör bir kerede sonucu verecektir.
SONUÇLARIN YORUMLANMASI

FluroLitTM Fluorescence Immunoassay Analyzer tarafından okunan sonuçlar.
NT-proBNP testlerinin sonucu, FluroLitTM Floresan İmmünoassay Analiz Cihazı ile hesaplanır ve sonucu ekranda gösterir. Ek bilgi için, lütfen Fiatest TM Fluorescence Immunoassay Analyse kullanım kılavuzuna bakınız.
FluroLitTM NT-proBNP Testinin doğrusal aralığı 0.3-22ng / ml'dir.

Katalog numarası Öğe adı Numune Test aralığı Kit boyutu
FI-NBNP-402 NT-proBNP Test Kaseti DB / S / P 18-35000 pg / mL 10T / 25T

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)