Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Uygulama: İnfluenza A Hızlı Testi, influenza tipinin kalitatif tespiti için in vitro diagnostik bir testtir

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:IIN-R502

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: İdrar
Kit boyutu: 40T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Renk: Beyaz Sertifika: CE

Uygun Doğruluk Ve Kolay Kullanım Hızlı Test Okuyucu Grip A + B enfeksiyonu Tıbbi Ürün

Uygulama:

İnfluenza A + B Hızlı Test Kaseti (Swab / Nazal Aspirat), nazofarengeal swab, boğaz swab veya nazal aspirat numunelerinde influenza A ve B antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır. İnfluenza A ve B virüs enfeksiyonlarının hızlı ayırıcı tanısında yardımcı olması amaçlanmıştır.

Açıklama:

Grip (genellikle 'flu' olarak bilinir), solunum sisteminin oldukça bulaşıcı, akut viral bir enfeksiyonudur. Canlı virüs içeren aerosolleşmiş damlacıkların öksürüğü ve hapşırmasıyla kolayca bulaşan bulaşıcı bir hastalıktır.1 Grip salgınları her yıl sonbahar ve kış aylarında görülür. A tipi virüsler tipik olarak B tipi virüslerden daha yaygındır ve B tipi enfeksiyonlar genellikle daha hafifken, en ciddi grip salgınları ile ilişkilidir.
Altın laboratuar tanı standardı, influenza virüsünün büyümesini destekleyebilen çeşitli hücre hatlarından birine sahip 14 günlük hücre kültürüdür.2 Etkili hasta için klinik seyirde çok geç sonuçlar alındığından, hücre kültürünün sınırlı klinik faydası vardır. müdahale. Ters Transkriptaz Polimeraz Zincir Reaksiyonu (RT-PCR),% 2-23 kültürüne göre gelişmiş algılama oranlarına sahip kültürden daha duyarlı genellikle daha yeni bir yöntemdir.3 Ancak, RT-PCR pahalıdır, karmaşıktır ve özel laboratuarlarda gerçekleştirilmelidir. .
Influenza A + B Hızlı Test kaseti (Swab / Nasal Aspirate), nazofarengeal swab veya boğaz swab veya nazal aspirasyon örneklerinde Influenza A ve / veya Influenza B antijeninin varlığını nitel olarak tespit eder ve 15 dakika içinde sonuç verir. Test, nazofarengeal swab, boğaz swab veya nazal aspirat örneklerinde Influenza A ve Influenza B antijenini seçici olarak saptamak için Influenza A ve Influenza B'ye özgü antikorları kullanır.
Nasıl kullanılır?
Testten önce test kasetinin, numunenin, ekstraksiyon tamponunun oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesini bekleyin.
1. Testin özel bilgileri için QR kod kartındaki QR Kodunu kesin. Yalnızca test kitlerinin içinde verilen QR kod kartını kullanın.
2. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
3. Ekstraksiyon Tüpünü iş istasyonuna yerleştirin. Ekstraksiyon reaktif şişesini dikey olarak baş aşağı tutun. Şişeyi sıkın ve çözeltinin ekstraksiyon tüpüne, tüpün kenarına dokunmadan serbestçe düşmesine izin verin. Ekstraksiyon Tüpüne 10 damla çözelti (Yaklaşık 400uL) ekleyin. Şekil 1'e bakınız.
4. Swab örneğini Ekstraksiyon Tüpüne yerleştirin. Çubuğu antijeni serbest bırakmak için kafayı borunun içine doğru bastırırken çubuğu yaklaşık 10 saniye döndürün. Şekil 2'ye bakınız.
5. Swab başlığını Ekstraksiyon Tüpünün içine doğru sıkarken, swabdan olabildiğince fazla sıvı çıkarmak için swabı çıkarın. Çubuğu, biyolojik olarak tehlikeli atık imha protokolünüze uygun şekilde atın. Şekil 3'e bakınız.
6. Damlalık ucunu emme borusunun üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Şekil 4'e bakınız.
7. Numune kuyucuğuna 3 damla solüsyon (yaklaşık 12 µL) ekleyin ve zamanlayıcıyı başlatın.
8. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç, AllTest ™ LF Reader ile 15 dakikada okunmalıdır.
9. Test sonuçlarını görsel olarak yorumlamayın.
10. Alltest ™ LF Reader kurulumu için talimatları başlatın ve tamamlayın, Alltest ™ LF Reader Kullanım Kılavuzuna bakın. Operatör, prosesleri ve kalite kontrol prosedürlerini kullanmadan ve kullanmadan önce Alltest ™ LF Reader Kullanım Kılavuzuna başvurmalıdır.
Not: Flakonu açtıktan sonra tamponu 30 günden fazla kullanmamanız önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Sonuçlar AllTest TM LF okuyucu tarafından okundu.


İnfluenza A ve / veya İnfluenza B için pozitif veya negatif sonuç, Alltest TM LF okuyucu tarafından belirlenir.


Sonuç Excel veya PDF olarak dışa aktarılabilir.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)