Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Hastane için Dışkı H. pylori Antijen Hızlı Test Kitleri Renkli Hattı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:IHP-602

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Dışkı
Doğruluk: 98.9% Sertifika: ISO13485, CE
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay


Dışkı H. pylori Antijen Hızlı Test Kitleri Hastane İçin Renkli Çizgi

Uygulamalar:

H. pylori Antijen Hızlı Test Kaseti (Dışkı), insan dışkı örneklerinde H. pylori antijenlerinin tespiti için kalitatif, lateral akışlı bir immünoassaydir.


Açıklama:

H. pylori, mide ve oniki parmak bağırsağında yaşayan küçük, spiral şekilli bir bakteridir. Duodenal ve mide ülseri, ülser olmayan dispepsi ve aktif ve kronik gastrit dahil olmak üzere çeşitli mide-bağırsak hastalıklarının etiyolojisinde yer almaktadır. 1,2 Hem invaziv hem de invaziv olmayan yöntemler, gastrointestinal hastalık semptomları olan hastalarda H. pylori enfeksiyonunu teşhis etmek için kullanılır. Numune bağımlı ve maliyetli invaziv teşhis yöntemleri arasında gastrik veya duodenal biyopsi, ardından üreaz testi (varsayımsal), kültür ve / veya histolojik boyama bulunur. 3 H. pylori enfeksiyonunun tanısına çok yaygın bir yaklaşım, enfekte olmuş hastalarda spesifik antikorların serolojik tanımlamasıdır. Seroloji testinin temel sınırlaması mevcut ve geçmiş enfeksiyonları ayırt edememektir. Antikor, organizmanın yok edilmesinden çok sonra hastanın serumunda bulunabilir. 4 HpSA (H. pylori Stool Antigen) testi, H. pylori enfeksiyonunun teşhisinde ve ayrıca H. pylori enfeksiyonunun tedavisinin etkinliğinin izlenmesi için popülerlik kazanmaktadır. Çalışmalar duodenum ülseri olan hastaların% 90'ından fazlasının ve mide ülseri olan hastaların% 80'inin H.pylori ile enfekte olduğunu bulmuştur. 5
H. pylori Antijen Hızlı Test Kaseti (Dışkı), insan dışkı örneklerinde H. pylori antijenlerinin kalitatif tespiti için 10 dakika içinde sonuç veren hızlı bir kromatografik immünoassaydır. Test, insan dışkısı örneklerinde H. pylori antijenlerini seçici olarak saptamak için H. pylori antijenlerine özgü antikorları kullanır.


Nasıl kullanılır?

test kaseti, örnek, tampon ve / veya kontrol test için (15-30 ° C), önce oda sıcaklığına ulaşmasına izin verin.
1. Dışkı örnekleri toplamak için:
Maksimum antijen elde etmek için (varsa) temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 g) toplayın. Eğer tahlil toplandıktan sonraki 6 saat içinde gerçekleştirilirse en iyi sonuçlar alınacaktır. Toplanan örnek, 6 saat içinde test edilmezse 3 gün 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler -20 ° C'nin altında tutulmalıdır.
2. Dışkı örneklerini işlemek için:
• Katı Örnekler İçin:
Örnek toplama tüpünün kapağını sökün, daha sonra toplamak için en az 3 farklı bölgede örnek toplama aplikatörünü dışkı örneğine rasgele bıçaklayın
yaklaşık 50 mg dışkı (bezelyenin 1 / 4'üne eşdeğer). Dışkı örneğini çıkarmayın.
• Sıvı Örnekleri İçin:
Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve daha sonra ekstraksiyonu içeren numune toplama tüpüne yaklaşık 80 μL aktarın.
tampon.
Kapağı örnek toplama tüpü üzerine sıkın, daha sonra örneği ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için örnek toplama tüpünü kuvvetlice sallayın. Bırak
2 dakika boyunca yalnız tüp.
3. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Testten en iyi sonuç alınacaktır.
folyo kese açıldıktan hemen sonra gerçekleştirilir.
4. Tutma numune toplama dik tüp ve numune toplama tüpü üzerine kapağını açın. Örnek toplama tüpünü ters çevirin ve 2 damla
Test kasetinin numunenin kuyusuna (S) çıkartılan numuneyi (yaklaşık 80 μL), sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune kuyucuğuna (S) hava kabarcıkları sıkışmasından kaçının.
Aşağıdaki resme bakınız.
5. Örneği verdikten sonra 10 dakika sonra sonuçları okuyun. 20 dakika sonra sonuçları okumayın.
Not: Örnek göçmezse (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan ekstrakte edilmiş örnekleri santrifüjleyin. 80 μL süpernatan toplayın, yeni bir test kasetinin örnek kuyusuna (S) koyun ve yukarıda belirtilen talimatları izleyerek tekrar başlayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
POZİTİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.
* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan H. pylori antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.
NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
IHP-602 H. pylori Antijen Hızlı Test Kaseti Dışkı kaset 25 T Bkz. Ekle CEİletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)