Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Ev Chlamydia Hızlı Test Kitleri CE Onaylı Kaset Kan Test Kiti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE0123, ISO13485
Model numarası:Kaset (ICH-502)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 20 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Kadın Servikal Swab Erkek Üretral Swab Erkek İdrar
Doğruluk: % 97.2 Sertifika: ISO13485, CE
Depolama: 2-30 ℃ Raf Zaman: 24 ay


Ev Chlamydia Hızlı Test Kitleri CE Onaylı Kaset Kan Testi Seti

Uygulamalar:

Chlamydia Hızlı Test Kaseti, kadın servikal swab, erkek üretral swab ve erkek idrar numunelerinde Chlamydia antijeninin kalitatif tespiti için hızlı bir testtir.

Açıklama:

Chlamydia Hızlı Test Kaseti (Swab / Idine), dişi servikal, erkek üretral ve erkek idrarından Chlamydia antijeninin tespiti için kalitatif, lateral akışlı bir immünoassaydir. Testte, Chlamydia antijenine özgü antikor, testin test bölgesi bölgesinde kaplanır. Test sırasında, ekstre edilen antijen çözeltisi bir antikorla partiküllerin üzerine kaplanan Chlamydia'ya reaksiyona girer. Karışım, antikor ile membran üzerinde Chlamydia'ya reaksiyona girmesi için göç eder ve test bölgesinde bir renk çizgisi oluşturur. Test çizgisi bölgesinde bu renkli çizginin varlığı pozitif bir sonuç gösterirken, onun bulunmaması negatif bir sonucu gösterir. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

Nasıl kullanılır?

Test, reaktifler, swab örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına erişmesine izin verin (15-30 ℃)  

testten önce.
1. Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
2. Chlamydia antijenini numune tipine göre ekstrakte edin.
· Kadın Servikal veya Erkek Üretral Swab Örneklerinde:
· Reaktif 1 şişesini dikey olarak tutun ve ekstraksiyon tüpüne 5 damla reaktif 1 (yaklaşık 300ul) ekleyin . Reaktif 1 renksizdir. Çubuğu hemen takın, borunun altını sıkıştırın ve çubuğu 15 kez döndürün. 2 dakika bekletin.
· Reaktif 2 şişesini dikey olarak çekme tüpüne 6 damla reaktif 2 (yaklaşık 250ul) ekleyin . Çözüm bulanıklaşacaktı. Tüp şişesini sıkıştırın ve çözelti hafif yeşil veya mavi bir renk tonu ile temizlenene kadar swabı 15 kez döndürün . Pamuklu çubuk kanlıysa, renk sarıya veya kahverengiye döner. 1 dakika bekletin.
· Swabı tüpün kenarına doğru bastırın ve tüpü sıkarken swabı çekin. Tüpte mümkün olduğunca fazla sıvı bulundurun. Damlalık ucunu ekstraksiyon tüpünün üstüne takın.
· Erkek İdrar Örnekleri İçin:
· Reaktif 2 şişesini dikey olarak tutun ve santrifüj tüpündeki idrar peletine 6 damla (yaklaşık 250ul) reaktif 2 ekleyin , ardından süspansiyon homojen olana kadar tüpü kuvvetlice sallayın.
· Santrifüj tüpündeki tüm çözeltiyi bir ekstraksiyon tüpüne aktarın. 1 dakika bekletin. Reaktif 1 şişesini dik tutun ve ekstraksiyon tüpüne 5 damla (yaklaşık 300ul) reaktif 1 ekleyin.
Solüsyonu karıştırmak için verteks veya borunun altına dokunun. 2 dakika bekletin.
· Damlalık ucunu emme borusunun üstüne yerleştirin.
3. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Test kasetinin (S) örnek kuyucuğuna 3 damla damla (yaklaşık 100ul) ekleyin , sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının.
4. Rengin görünmesini bekleyin. Sonucu 10 dakikada okuyun, sonucu 20 dakika sonra yorumlamayın.
Not: Şişeyi açtıktan 6 ay sonra ekstraksiyon reaktifinin kullanılmaması önerilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI
(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
POZİTİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Olumlu bir sonuç, örnekte Chlamydia'nın tespit edildiğini gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Chlamydia konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.


NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Negatif bir sonuç, örnekte Chlamydia antijeninin bulunmadığını veya testin saptanabilir seviyesinin altında bulunduğunu gösterir.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)