Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

Vajinal Swab ve CE Sertifikası ile Trichomonas Vaginalis Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:ITV-502

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:/ Kutu 25 kaset
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: Vajinal Çubukla
Kit boyutu: 10T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Renk: mor Sertifika: CE

Uygulama:

Trichomonas Vaginalis Hızlı Test Kaseti (Vaginal Swab), Trichomonas Vaginalis antijeninin vajinal swablardan kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydir . Bu test Trichomonas enfeksiyonu tanısında yardımcı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.


Açıklama:

Trichomonas Vaginalis , bir anaerobik, alevlendirilmiş protozoan parazittir ve trichomoniasis'in etken maddesidir. Sanayileşmiş ülkelerde insanlarda en sık görülen patojenik protozoan enfeksiyonudur. Erkekler ve kadınlar arasındaki enfeksiyon oranları, kadınların semptomatik olması ile benzerlik gösterirken, erkeklerdeki enfeksiyonlar genellikle asemptomatiktir. Bulaşma genellikle enfekte olmuş bir kişiyle doğrudan cilde doğrudan temas yoluyla, en sık olarak vajinal ilişki yoluyla gerçekleşir. Dünya Sağlık Örgütü, dünya çapında her yıl 160 milyon enfeksiyon vakasının olduğunu tahmin etmektedir.   Sadece Kuzey Amerika için tahminler her yıl 5-8 milyon yeni enfeksiyondur ve tahmini asemptomatik vaka oranı% 50'ye kadar çıkmaktadır.   Genellikle tedavi metronidazol ve tinidazoldan oluşur.

Nasıl kullanılır?

Testten önce, numune swab, tampon ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
1. İş istasyonunun belirlenmiş alanına temiz bir emme borusu yerleştirin. Ekstraksiyon tüpüne 10 damla ekstraksiyon tamponu (yaklaşık 560μl) ekleyin.
2. Numune swabını ekstraksiyon tüpüne koyun, swab'ı tüpün kenarına doğru kuvvetlice en az 10 kez döndürerek (suya batırılmış halde) sertçe karıştırın. En iyi sonuçlar, numune çözeltide kuvvetli bir şekilde karıştırıldığında elde edilir.
3. Çubuğu bir sonraki adımdan önce 1 dakika boyunca reaksiyon tamponuna batırın. Çubuk çıkarılırken esnek ekstraksiyon tüpünün slaydını sıkıştırarak swabdan mümkün olduğunca fazla sıvı sıkın. Reaksiyon tampon çözeltisinin en az 1 / 2'si, yeterli kapiler göçün gerçekleşmesi için tüpte kalmalıdır.
4. Çubuğu uygun bir biyo-tehlikeli atık kabına atın, ardından boşaltma borusunun ucuna boşaltma borusunun üzerine yerleştirin.
5. Test kasetini kapalı poşetinden çıkarın ve temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. En iyi sonucu elde etmek için test bir saat içinde yapılmalıdır.
6. Test kasetindeki numune kuyusuna (S) ekstraksiyon tüpünden 3 damla ekstrakte edilmiş numune (yaklaşık 100μl) ekleyin . Lütfen örnek kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve gözlem penceresine herhangi bir çözelti düşürmeyin.
7. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 15 dakikada okunmalıdır , sonuçları 20 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
POZİTİF: * İki renkli çizgi görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Olumlu bir sonuç , örnekte Trichomonas Vaginalis antijeninin bulunduğunu gösterir .
* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu , numunede bulunan Trichomonas Vaginalis antijeninin konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir . Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.
NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Olumsuz bir sonuç Trichomonas Vaginalis antijeninin numunede bulunmadığını veya testin saptanabilir seviyesinin altında bulunduğunu gösterir.
GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

Kedi. Yok hayır. Ürün Açıklaması Örnek Biçim Kit boyutu Ayırmak durum
ITV-502 Trichomonas Vaginalis Hızlı Test Kaseti Vajinal Çubukla kaset 10 T Bkz. Ekle CE

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)