Çin    manufacturer
Hangzhou AllTest Biyoteknoloji CO

Güvenilir Hızlı Test Ortağınız!

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
Çin iyi kalite Özel Monoklonal Antikor on sale Çin iyi kalite Hibridoma Monoklonal Antikor on sale
Ben AllTest tarafından sağlanan ürün ve hizmet gibi. Onlar gerçekten dikkate bizim ilgi çekmek.

—— Mr John Smith England

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. Ben 2 örnek kullandım. 1 Lyme tanıdığım kızımı test etmek için ve 1 Lyme olmayan kızımı test etmek için. Testlerin iyi çalıştı. Kızım Lyme ile pozitif test etti ve negatif test etmedi.

—— Ms Sheila

Ne zaman taleplerim olursa olsun, AllTest bana her zaman ilkinde memnun cevap verir.

—— Mrs Julie Tschetter Belgium

Ben sohbet şimdi

50 ng / ml tam kan / serum / plazma Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti, TML Hızlı Testi Için Tramadol Tanı Kitleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:Çin
Marka adı:AllTest
Sertifika:CE, ISO13485
Model numarası:DTM-402

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı:N/A
Fiyat:Negotiation
Ambalaj bilgileri:40 T / kutu
Teslim süresi:2-4 Hafta
Ödeme koşulları:Eserler
Yetenek temini:10 M testler / ay
Detaylı ürün tanımı
Biçim: Kaset Numune: tam kan / serum / plazma
Kit boyutu: 40T / Kit Depolama: 2-30 ℃
Renk: Beyaz Sertifika: CE
Kesme: 50 ng / ml

50 ng / ml tam kan / serum / plazma Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti, TML Hızlı Testi Için Tramadol Tanı Kitleri

Uygulamalar:

TML Hızlı Test Kaseti (tam kan / serum / plazma), tam kan veya serum veya plazma içindeki Tramadol'ün 50ng / ml'lik bir kesme konsantrasyonunda saptanması için bir yanal akış kromatografik immünoassaydır. Bu test diğer ilgili bileşikleri tespit edecektir, lütfen bu paketin içindeki analitik Spesifiklik tablosuna bakınız.
Bu test sadece kalitatif, ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

100ml / ml TML Ana İdrar Uyuşturucu Testi Kiti Tramadol Tanı Kitleri

Açıklama:

TML Hızlı Testi ( tam kan / serum / plazma ), şerit üzerindeki renk gelişiminin görsel yorumlanması yoluyla Tramadol'ü algılar. İlaç konjugatları, membranın test bölgesi üzerinde immobilize edilir.
Test sırasında, numune, renkli parçacıklara konjuge edilmiş ve numune pedi üzerinde önceden kaplanmış antikorlarla reaksiyona girer. Karışım daha sonra kılcal hareket ile zardan geçer ve zar üzerindeki reaktiflerle etkileşime girer. Örnekte yeterli ilaç molekülü yoksa, antikor renkli partikül konjugatı, ilaç konjugatlarına bağlanarak, zarın test bölgesinde renkli bir bant oluşturacaktır. Bu nedenle, idrar ilaç için negatif olduğunda test bölgesinde renkli bir bant belirir.
Eğer ilaç molekülleri testin kesme konsantrasyonunun üzerindeki idrarda mevcutsa, sınırlı antikor bağlama bölgeleri için test bölgesinde immobilize edilmiş ilaç konjugatı ile rekabet ederler. Bu, antikor renkli konjügatın test bölgesine eklenmesini önleyecektir. Bu nedenle, test bölgesinde renkli bir bandın bulunmaması, pozitif bir sonucu gösterir. Renkli bir bandın kontrol bölgesinde ortaya çıkması prosedürel bir kontrol işlevi görür, bu da uygun miktarda numune eklendiğini ve zar kıvamının oluştuğunu gösterir.


Nasıl kullanılır?

Test, numune, tampon ve / veya kontrollerin testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.
Serum veya plazma örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Kaseti kapalı poşetten çıkarın ve bir saat içinde kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin. Damlalığı dikey olarak tutun ve 1 damla serum veya plazma damlası (yaklaşık 40 ul) aktarın, ardından 2 damla tampon (yaklaşık 80 )l) ekleyin.
Kasetin iyi örneklerini alın ve ardından zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonucu 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

Tam kan örneği için:
1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test kasetini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.
2. Kaseti temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
Venipunkture Tüm Kan Örnekleri İçin:
Pper Damlalığı dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla tam kan (yaklaşık 40l) aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80 )l) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
Parmak Tam Kan örneği için:
A Bir kılcal tüp kullanmak için: Kılcal tüpü doldurun ve yaklaşık 40l parmak izini tam kan örneğini test kasetinin örnek alanına aktarın, sonra 2 damla tampon ekleyin (yaklaşık 80 andl) ve zamanlayıcıyı başlatın. Aşağıdaki resme bakınız.
3. Renkli çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuçları 5 dakikada okuyun. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) olmalı ve bir başka görünür renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır. Bu negatif sonuç, Metadon konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesinin altında olduğunu gösterir.


* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin gölgesi değişebilir, ancak soluk renkli bir çizgi olduğunda bile negatif olarak düşünülmelidir.
POZİTİF: Kontrol çizgisi bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor. Bu pozitif sonuç, Methadone konsantrasyonunun tespit edilebilir kesme seviyesini aştığını gösterir.


GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

Tel:86-571-56267891

Faks:86-571-56267856

İlgili kişi: Mrs. Selina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)